Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kerup lnima cpódne hlač Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kobrowsky, v torek, 16. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

done sjeo sedro gač.
nerkólve čnebó jisto.
kerupe ljebre spódne hlač,
šuna módno pisto.

jescem palih slikov tm,
mane kénkeu jóške,
zloben, kakor jaspa čsem,
sovsemi bleko kóške.

kopa slike semra zviu,
jerupel zatna eni biu,
bre zgatje hodu zako kóškam,
kiso miga leji zjóškam.

očiso semi rasto pile,
sepo žgale, zasko čile,
ni kólveč neom isti člóvk,
o tkarsem vidu ruplov kovk.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 20-01-2007 17:18,
1. rupelj
Čestitke, Kobrowsky. Napisal si nadvse duhovito, tragikomično pesem. Škoda da se s tem občutkom za humor ne pojaviš kdaj v delavnicah, bi ga malo skupaj "srali".
 

Objavil/a Kobrowsky, v 31-01-2007 19:44,
2. srat
Kakšnih delavnicah? 
Pred kratkim sem kolégici šénkal pakét skrét papirja (tavelik, 30 ról, al néki), pa móram mal šparat. 
Mogóče, če častiš...
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:35 - 05.01.2005

    Se je lepo obdobje zame končalo
    na račun vojske se je še veliko praznovalo
    že ko sem iz vojske domov prišel,imeli smo veselico
    zakla...

    Beri dalje...
  • 22:41 - 23.01.2010

    Ležala sem na hrbtu
    in pri srcu mi je bilo neizmerno toplo,
    da sem se počutila kot vulkan,
    čakajoč na poziv, da izbruhne
    Beri dalje...

  • 19:26 - 20.03.2012

    Prilepi vroc poljub mi, da moja grenka solza se posuši.
    Poglej me globoko v oči, tako mocno, da čutila tvoj bit srca bi.
    Beri dalje...

  • 16:42 - 14.07.2008

    Povej mi le, da rada me imaš,
    Vem da ti, to še vedno znaš,
    Dal sem ti vse zvezde z neba,
    Skupaj srečna sva bi...

    Beri dalje...
  • 20:55 - 06.01.2005

    Čuteča bitja ne plešejo z nogami po tleh
    Ne
    Čuteča bitja plešejo vedno in povsod

    Čuteča bitja ne dihajo le zrak
    Ne Beri dalje...

  • 15:21 - 01.06.2007

    Vse krajši dan,
    ko vse krajša pot,
    do doma me vodi,
    po stezi asfaltnih cest,
    po vse krajši noči....

    Beri dalje...
  • 20:32 - 09.05.2007

    Danes živimo v svetu najrazličnejših erogenih con.
    Za dosego skupinskih multiplih orgazmov.
    O mejah ne duha ne sluha.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:10 - 25.05.2007

    Prazen list
    brez besed.
    Brez globokih misli.
    Ni življenja in usode,
    ni trpljenja in ne sreče.
    Je pa svoboda. ...

    Beri dalje...
  • 22:52 - 10.10.2007

    Včasih bom rob brezna
    in ne boš vedel,
    da stojiš na robu prepada
    in ti ne bom pustila trkati na moja vrata
    Beri dalje...

  • 17:53 - 12.03.2005

    Sem te izgubil sred´ poti, pravica?
    Te kdo je našel in te čuva zvesto?
    Nazaj ne gre, saj mi ločitve mesto
    zaseda neizporsna mi kriv...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo