Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sanje v resničnosti Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a svobodna, v ponedeljek, 15. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Gleda predse
in ne ve, ne razmišlja
o ničemer.
Zatopljena v svoje delo...
Mislim, da sanja.
Vidi luč,
a občuti temo?

Vse se zamakne.
Vse se ustavi.
Sliši glasove sosed.
Kaj govorijo,
ne ve.

Kako rada bi zaprla oči,
da bi se prikazala
tvoja podoba
v raju neminljivega sveta.
Ali so sanje
boljše v resničnosti?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 19-01-2007 08:13,
1. sanje v resničnost
prisluhnes tisini in pogledu, ki ti v hipu odpre ne eno, ampak veliko vprasanj. In kaj storiti v tistem hipu? Presekati tisino, ji pomagati, da stopi iz tisine in teme in spozna, da je iskreno prijateljstvo biser. In kot znas ti dobro to preliti na papir, bi ona lahko prisluhila tvojim besedam, ki bi bili biseri sonca in ne otoznost teme... 
spakica_ ni kaj;) 
 
lp,ajda 
 

Objavil/a spakica_, v 19-01-2007 18:58,
2. ...
v bistvu je bil to lirski...jao pozabla izraz :S 
spomin... :sigh  
ne opisujem nje... 
 
hvala ajda! 
 
lp 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:46 - 01.11.2004

    Kot ostra strupena sulica je udaril blisk
    in neusmiljeno je padla kapljica dragocene biserno čiste vode v morje...
    Zapeklo je vodno gla...

    Beri dalje...
  • 20:02 - 18.04.2008

    Jesen že trka nam na vrata,
    na vrtu jabolka zorijo,
    tak' sočna, slastna se mi zdijo,
    ubrala eno sem za brata.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:30 - 18.06.2008

    na steni je bilo zapisano
    njegovo ime.
    strmela sem vanj,
    kot da ga vidim prvič,
    kot da ga ne bi ljubila,...

    Beri dalje...
  • 22:45 - 02.06.2007

    Bela bom nevesta. Tvoja.
    Čuvala se bom le zate.

    Bela bom nevesta.
    Nikogaršnja do takrat.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:34 - 19.06.2011

    Takega dekleta,
    takih pač ni.
    Prečešeš pol sveta,
    ne najdeš jih para.

    Oglejte si jo,
    poglejte še njega...

    Beri dalje...
  • 23:01 - 08.10.2011

    Nič več, Ofelija, tvoj spev ne drami
    v potrtih prsih mi zdaj up, zdaj tugo,
    odšla si, glej, v ledeno mrzlo strugo,
    Beri dalje...

  • 16:39 - 18.01.2007

    Človek ti, izgubljen sam v sebi,
    ker nočeš videti v srcu - njega,
    medlo svetli in te obujeva,
    da bi začutil vendarle ...

    Beri dalje...
  • 07:48 - 14.12.2004

    Pomlad

    Pomlad, ta čudoviti letni čas,
    ki sok življenja žene v drobno seme,
    v korenine trav,
    v hrast mogočni
    in ljudi...

    Beri dalje...
  • 11:05 - 01.05.2005

    Ljubezen ne bi smela boleti,…
    a vendar čutim dan za dnem,
    kako razpada mi telo,
    mi duša poje pesem v slovo,…

    ...

    Beri dalje...
  • 13:16 - 07.10.2007

    Dovolili so mi iti
    in jaz sem šla,
    hitro in navdušujoče,
    kot da bo zmanjkalo jutrišnjega dne,
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo