Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sanje v resničnosti Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a svobodna, v ponedeljek, 15. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Gleda predse
in ne ve, ne razmišlja
o ničemer.
Zatopljena v svoje delo...
Mislim, da sanja.
Vidi luč,
a občuti temo?

Vse se zamakne.
Vse se ustavi.
Sliši glasove sosed.
Kaj govorijo,
ne ve.

Kako rada bi zaprla oči,
da bi se prikazala
tvoja podoba
v raju neminljivega sveta.
Ali so sanje
boljše v resničnosti?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 19-01-2007 08:13,
1. sanje v resničnost
prisluhnes tisini in pogledu, ki ti v hipu odpre ne eno, ampak veliko vprasanj. In kaj storiti v tistem hipu? Presekati tisino, ji pomagati, da stopi iz tisine in teme in spozna, da je iskreno prijateljstvo biser. In kot znas ti dobro to preliti na papir, bi ona lahko prisluhila tvojim besedam, ki bi bili biseri sonca in ne otoznost teme... 
spakica_ ni kaj;) 
 
lp,ajda 
 

Objavil/a spakica_, v 19-01-2007 18:58,
2. ...
v bistvu je bil to lirski...jao pozabla izraz :S 
spomin... :sigh  
ne opisujem nje... 
 
hvala ajda! 
 
lp 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:37 - 07.06.2007

    Hodiš in hodiš, a črte ne dosežeš,
    misli na nebo šibijo ti telo.
    Misliš si:
    "Da le ...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 30.07.2007

    S skromnostjo se rad
    bogat odene,
    ko peš, namesto z avtom
    v gore gre.

    Kako naj jo jaz
    navzven i...

    Beri dalje...
  • 19:39 - 18.05.2005

    Jaz SEM

    in veja
    ki
    grabi
    vso
    širino
    neba.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:13 - 06.05.2005

    Najlepša je misel, ki te ogreje,
    takrat ne rabiš odeje,
    je dotik in poljub
    in oba sta brez obljub.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 29.03.2008

    Ne bom več učila drugih ljudi,
    saj bolečina me ne zapusti.
    Vem, da le sebe obsojati smem
    in če ne veš &s...

    Beri dalje...
  • 16:18 - 19.09.2009

    Sem le po cesti hotil,
    nič hudega sluteč,

    sem le sebi bil odveč,
    nič se ni zgodilo,

    sem ...

    Beri dalje...
  • 16:23 - 05.09.2008

    Zadnjič si me prijel za roko,
    poljubil na vrat
    in sem si rekla,
    da take popolnost ne vzdržiš dolgo,
    sploh če ti piha ...

    Beri dalje...
  • 10:23 - 09.10.2011

    V soncu pretopljeni sneg
    joka s streh
    čisto zlato.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:58 - 20.05.2009

    Razkroj oblakov.
    Sij zelene svežine
    razsvetli dušo.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:17 - 15.11.2004

    Slovo.
    Glava polna tvojih je podob,
    v mislih tvoj nasmeh zveni,
    žalostno maham ti zdaj v slovo,
    štejem minute, ure, dneve in no...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo