Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Beli kamen Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 30. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (2 glasov)
 

Tam ob poti , na zeleni travi,
Kamen beli se duši in davi.
Noče kamen vec živeti,
noče kamen več trpeti.
Kamen bi želel umreti.

Pa ne more umreti kamen. a
Saj bi moral prej živeti.
K sebi moral bi ga vzeti
Človek, ki ima dve leti
Ki se mu v očeh življenje sveti.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a popotnik, v 02-01-2009 20:33,
1. Lepa
Zelo lepa.
 

Objavil/a tomm, v 04-01-2009 08:01,
2. beli kamen
Mnogi nosijo tak kamen, ki ne da jim več živeti, saj so si ga mesto srca postavili v svoja prsa.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:52 - 09.05.2011

    V tistih časih,
    ko se je mladost sprehajala
    po mojem bitju
    polnem želj zaleta v neznano,
    oprijemljiv kot žlahtno sem ...

    Beri dalje...
  • 23:26 - 05.10.2007

    V dalji plava črn obris otoka.
    S prsti mi presevaš sol v laseh.
    V usta si polagava kričanje.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:30 - 10.06.2011

    Ime kot ime,
    Jordanskega templja.
    Vžgano v srce,
    Odstraniti ga ne gre.

    Ljubil sem te,
    lju...

    Beri dalje...
  • 19:44 - 26.09.2008

    Dan ni bil čisto izgubljen,
    čeprav tako se zdi,
    da nate toliko stvari
    se zvrača, da po šivih poka.

    Beri dalje...

  • 08:24 - 28.04.2006

    Včasih, zjutraj,
    ko se prebudim
    sem ravnodušen,
    s popizditisom v glavi,
    tako močnim,
    da mi da moči
    in grem z mislij...

    Beri dalje...
  • 21:13 - 11.04.2005

    Kričim da sem živ
    a noben ne čuti klica,
    redka je za nas pravica
    mogoče sem pa le kriv...
    ...kriv da sem živ!

    ...

    Beri dalje...
  • 01:34 - 24.08.2009

    S prsti je objela zlati hlad,
    že čuti v trebuhu slast in glad,
    ko glasba srčne tone izvablja,
    objel jo je mavri...

    Beri dalje...
  • 20:40 - 11.05.2007

    Samo nekdo v meglice galaksij
    neslišno šepeta tople besede,
    da kot vsevede znajo prepotovati
    vse poti.
    ...

    Beri dalje...
  • 14:00 - 04.08.2005

    Risal nasmeh si na moja obzorja,
    preplaval prekreke mojega morja,
    prišel, zasidral si v moj pristan,
    občutek nepopisen in nepoznan.<...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 15.06.2007

    Spominjam se svojih klicev za tabo..."oci,"
    v roki si držal steklenico,
    odšel si s sklonjeno g...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo