Beli kamen
Napisal/a mathea, v sobota, 30. okt. 04
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(2 glasov)
Tam ob poti , na zeleni travi, Kamen beli se duši in davi. Noče kamen vec živeti, noče kamen več trpeti. Kamen bi želel umreti.
Pa ne more umreti kamen. a Saj bi moral prej živeti. K sebi moral bi ga vzeti Človek, ki ima dve leti Ki se mu v očeh življenje sveti.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (2)
Naključne
17:52 - 09.05.2011
V tistih časih,
ko se je mladost sprehajala
po mojem bitju
polnem želj zaleta v neznano,
oprijemljiv kot žlahtno sem ...
Beri dalje...
23:26 - 05.10.2007
V dalji plava črn obris otoka.
S prsti mi presevaš sol v laseh.
V usta si polagava kričanje.
...
Beri dalje...
18:30 - 10.06.2011
Ime kot ime,
Jordanskega templja.
Vžgano v srce,
Odstraniti ga ne gre.
Ljubil sem te,
lju...
Beri dalje...
19:44 - 26.09.2008
Dan ni bil čisto izgubljen,
čeprav tako se zdi,
da nate toliko stvari
se zvrača, da po šivih poka.
Beri dalje...
08:24 - 28.04.2006
Včasih, zjutraj, ko se prebudim sem ravnodušen, s popizditisom v glavi, tako močnim, da mi da moči in grem z mislij...
Beri dalje...
21:13 - 11.04.2005
Kričim da sem živ a noben ne čuti klica, redka je za nas pravica mogoče sem pa le kriv... ...kriv da sem živ!
...
Beri dalje...
01:34 - 24.08.2009
S prsti je objela zlati hlad,
že čuti v trebuhu slast in glad,
ko glasba srčne tone izvablja,
objel jo je mavri...
Beri dalje...
20:40 - 11.05.2007
Samo nekdo v meglice galaksij
neslišno šepeta tople besede,
da kot vsevede znajo prepotovati
vse poti.
...
Beri dalje...
14:00 - 04.08.2005
Risal nasmeh si na moja obzorja, preplaval prekreke mojega morja, prišel, zasidral si v moj pristan, občutek nepopisen in nepoznan.<...
Beri dalje...
09:54 - 15.06.2007
Spominjam se svojih klicev za tabo..."oci,"
v roki si držal steklenico,
odšel si s sklonjeno g...
Beri dalje...