Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Navaden in ne kemik Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a B.B.I., v sobota, 13. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navaden in ne kemik,
ekscentričen in sramežljiv,
sit je polemik,
dokazal bi, da je živ.

Traja dokler ne izgine,
nima barve ali vzmeti,
delovanje je preprosto sine,
ko ga zmanjka gre v smeti.
Zakaj navaden, ker mi je všeč,
ne kemik, ker packa,
razbij, vrzi ga v peč,
naj pokaže koliko velja.
Ni moj, a je dober,
jaz sem sit polemik,
zglodal ga bom kot bober,
zato navaden in ne kemik.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:30 - 17.04.2006

    Sediva za mizo.
    Na njej kozarec,
    liter in drobtine…

    Teko spomini,
    kot vino v nikdar
    prepolni kozarec.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:16 - 07.11.2011

    Cvet s svojo korenino
    se rojeva z letnim časom
    v drugem pred očmi umira,
    da bi zopet vnovič izrasel.

    S takšnim ...

    Beri dalje...
  • 20:39 - 15.05.2006

    Iz nevidno čustvenih globin,
    so se spoznanja na papir ti zlila,
    in ko vpijamo besede tvoje
    so vzroke mnogih žalosti razkrila. Beri dalje...

  • 12:22 - 25.07.2007

    zaustavil si se kot puščica v drevesu,
    a ni se zlomila.
    prenehal si biti kot utrujena ura,
    a ni se pokvarila.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:39 - 06.11.2007

    Slišala sem, kako govorijo,
    da modri molčijo.
    Pa sem molčala
    in čas je tekel po svoje,
    a moje morje se ni dota...

    Beri dalje...
  • 09:26 - 23.02.2008

    prideš in greš
    po istih poteh
    počasi in potiho
    da ne prestrašiš
    belih ptic Beri dalje...

  • 16:29 - 22.09.2005

    Odšel si.

    Nabira se pesek na robovih.
    Nabira se v poševno piramido -
    Hudičev stolp,
    Od daleč podoben Eifflovemu stolpu.
    Beri dalje...

  • 06:05 - 03.05.2008

    Spet češnje cvetele so v maju,
    Stotero je pesmi, njih cvet,
    A kdaj bo cvetela za naju,
    Predaleč od&sc...

    Beri dalje...
  • 05:49 - 20.04.2008

    Melodija, ti oživljaš
    zatrtost temeljnih frekvenc
    prebujaš vse sedaj v meni,
    otrplost čustvenih p...

    Beri dalje...
  • 13:29 - 14.10.2008

    Sem se zbudila, takoj kavo polila,
    pa v zraku že mesec sem maj začutila...
    Se pes je polulal kar na preprogo,
    &...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo