Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Detto Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Daimon, v nedelja, 05. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dam ti culo in pojdi
s samim boš v smeš
(medtem vzameš boga
v najem in ga greješ
na minimumu)
Ne opazuj kako prekleti
so lahko zahodi.
Človeška misel
te zlahka zapelje.
Tako je to, mlin melje milje.
O zablode! O robčki za dvakratno uporabo!
Vzvodi in vzgibi sosedinega boga.

Kraljestev se ne pozablja na mizah.
Potem sam v zimi prosiš za časopisne izrezke
in si jih lepiš na opna srca.
Lepilo metafizike in ti,
ki veš samo še to,
da ničesar več ne razumeš.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:57 - 10.02.2005

    Evo me spet že doug nism pisu
    ka si mislu d sm jo domov pobrisu?
    Ne ne jz sm rapu vdan...
    če kdo mi to prepreči bo zaklan!!!
    Ke...

    Beri dalje...
  • 21:55 - 16.01.2009

    Za to, kar si,
    ne rabiš delati kulis
    iz najmodernejših klišejev.

    Pretežke in pretemne so,
    ti pa ...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 12.02.2005

    Rada bi bila čarobna vila,
    tvoje misli brala.
    Rada bi bila nevidna sila,
    tvojo čutnost predramila.
    Rada bila bi misel ,
    se...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 29.04.2008

    Deklica je gledala v nebo
    in na njo se je vsipalo zlato.
    Zvezdni prah ji je padel na dlan Beri dalje...
  • 10:26 - 10.12.2004

    Objeta v zasanjanem svetu,
    združena v dušo enega človeka
    potujeta skozi čas,
    ki ne pozna ljubezni in topline,
    ki je le tirn...

    Beri dalje...
  • 11:44 - 19.07.2005

    Še veš, kako nežen je moje dlani dotik?
    Še veš, kako moje tople ustnice drsijo po koži tvoji?
    Še veš ,kako se te dotikam z blazinicami pr...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 14.08.2008

    Tudi tisti dan sem šel na kavico, sam...
    To sem počel večkrat, zaradi ljudi, sebe.
    Nekako se počutiš da si v družbi dr...

    Beri dalje...
  • 19:39 - 03.02.2008

    Cigu migu rompompom
    zbudil se je Mali slon,
    sam si je obrisal nos
    in se ven odpravil bos.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 07.10.2007

    V megli iščem bela krila, 
    bel, nebeški sij.
    Kje si?
    Iščem te!

    Ko bi vsaj za hip slu...

    Beri dalje...
  • 13:03 - 21.08.2007

    Zvezda se je razprla
    v kovinski cvet odtenkov
    in zastrla noč v sencah
    bleščečega črnega hrošča...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo