Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Detto Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Daimon, v nedelja, 05. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dam ti culo in pojdi
s samim boš v smeš
(medtem vzameš boga
v najem in ga greješ
na minimumu)
Ne opazuj kako prekleti
so lahko zahodi.
Človeška misel
te zlahka zapelje.
Tako je to, mlin melje milje.
O zablode! O robčki za dvakratno uporabo!
Vzvodi in vzgibi sosedinega boga.

Kraljestev se ne pozablja na mizah.
Potem sam v zimi prosiš za časopisne izrezke
in si jih lepiš na opna srca.
Lepilo metafizike in ti,
ki veš samo še to,
da ničesar več ne razumeš.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:19 - 11.08.2007

    To jesen
    je strah
    razpotegnil svoj objem.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 29.09.2008

    Medi Bru : (zeha) O, da se malo pretegnem, joooj,oooh. O, pa res,....malo še potelovadim. Pol bomo pa kar odrinili....

    Beri dalje...
  • 14:15 - 21.02.2005

    Soba,polna razbitih kozarcev.
    Soba,zakajena in brez oken.
    Brez vrat in brez luči,
    brez ust in brez oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 27.05.2007

    The splendour of tiara-
    so magnificent, so powerful
    but within-
    illusive like you.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:27 - 22.07.2008

    Z mavrico v rokah
    me tiho popelješ po zelenem travniku,
    z energijo v nogah
    pozdraviš me bolje kot pri zdravniku...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 03.08.2008

    Spet ves sem v solzah,
    spomini se bude,
    Rane v srcu boleče,
    v meni globoko tle,
    Kje zdaj si do moj, Beri dalje...

  • 16:10 - 13.03.2006

    Najlepši so modri.
    Metulji.
    Lebdijo nad morjem.
    Okopani v očeh
    modrih ljudi.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:51 - 28.02.2009

    Msn, netlog in aol,
    to je hujše kot alkohol,
    ljudje tm visijo,
    in nč ne naredijo.

    Kdaj bodo spoznal,
    da ...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 18.02.2008

    Rohni, doni, besni,
    neurje stresa ,se iskri,
    dež bobni,
    utrip drhti,
    reši mi dušo,
    ...

    Beri dalje...
  • 15:35 - 22.12.2006

    Vlečem razbitine dišeče črne
    nočne zime
    pod mejo koles
    in preglasno krasne glasbe
    Še en zavoj v prazno<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo