Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Detto Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Daimon, v nedelja, 05. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dam ti culo in pojdi
s samim boš v smeš
(medtem vzameš boga
v najem in ga greješ
na minimumu)
Ne opazuj kako prekleti
so lahko zahodi.
Človeška misel
te zlahka zapelje.
Tako je to, mlin melje milje.
O zablode! O robčki za dvakratno uporabo!
Vzvodi in vzgibi sosedinega boga.

Kraljestev se ne pozablja na mizah.
Potem sam v zimi prosiš za časopisne izrezke
in si jih lepiš na opna srca.
Lepilo metafizike in ti,
ki veš samo še to,
da ničesar več ne razumeš.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:07 - 04.06.2006

    Kava zagreje
    mrzle, ledene misli.
    Minus sedemnajst.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:10 - 24.02.2006

    Ob tebi počutim se varno, mirno.
    vedno znova me sprejemaš v svoj objem,
    mi prisluhneš, tolažiš.

    A včasih pokažeš moč svojo,
    bl...

    Beri dalje...
  • 09:35 - 12.07.2007

    In se znajde v svetu
    Katerega šumov ne pozna
    To ni njena zgodba
    To je njihova klet

    Svet so njene misli Beri dalje...

  • 22:30 - 11.02.2006

    V ta svet prišla sem
    Iz Resnice,
    Pa ne zmorem
    Jo uzreti s svojimi očmi…

    Me pospremilo je sem
    Tudi Veseje,
    Beri dalje...

  • 17:10 - 27.04.2007

    Od nekdaj sem si želel imeti zlate ribice.
    Da bi plavale med kapljicami hotenj in jih obrobljale z realnostmi.
    Med njimi si tudi ti...

    Beri dalje...
  • 09:35 - 07.05.2009

    Vsi čakamo trenutke,
    da svečano zažarimo.
    Razblinimo se v miljone.
    Plapolajmo z mislimi,
    bojmo se hlad...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 01.05.2006

    Prah zakril je ves moj svet
    na obzorju videti ni zvezd,
    grajski stolp pa še stoji,
    davno poln je biu ljubezni.

    Le kamnite stop...

    Beri dalje...
  • 22:57 - 28.12.2005

    1

    Nikoli nisem rekel,
    da sem nekoč cvikal karte.
    Bilo bi preosebno.
    Niti tega, da sem bil lač...

    Beri dalje...
  • 12:30 - 16.02.2009

    Daj no
    raje nehaj
    omamo uživat,
    gorje ti, ostane ti le
    end, jok.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:37 - 15.01.2007

    Snežinke bele se vrte
    in jaz v tišini mislim nate.
    Drevo zeleni,
    a tebe ob meni ni.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo