Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

dotik Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a svobodna, v četrtek, 11. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Mehka zvočnost tvojega glasu
v meni prebuja pomlad.
Najin pogovor
ločuje razdalja,
a vendar čutim
tvoje mehke roke,

ki mi jemljejo dih,
ko me tvoje vzburljive besede vznemirjajo.
Moj razum
je postal tvoja last.
In moje srce,
ki vzel si mu besede,
dodal le preproste medmete.
Ukradel mi oba,
kjer sama v temi
hrepenim po tvojih dotikih...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Tomi, v 29-01-2007 10:32,
1. dotik
Navdahnjen prikaz globokega notranjega zavedanja, da če se človek preveč preda ostane naenkrat v sebi nepopoln skoraj prazen in se ustraši samega sebe v svojem početju.Taki trenutki niso prijetni in v njih trepet nadgrajuje strah pred razsulom tako željene veze.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:21 - 15.04.2007

    zbrisala bi sonce iz tvojih podplatov
    že davno, že davno kdaj prej.
    a zrla sem v luč kot v privid tistih časov,
    ne zmorem, n...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 22.10.2006

     

    V meni slap... 
    padam po strmem skalovju in rišem obrise megle. 
    Na dnu slapa jama, ki spreje...

    Beri dalje...
  • 09:04 - 28.05.2008

    Ničesar ti ne zamolčim,
    čeprav se zdi, da vse.
    Vse, kar sem, vate položim
    in v Pesmi najine.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:35 - 23.07.2011

    Ti najraje v nočeh poletnih
    bi z nekom na travi dišeči
    se ljubila
    in samo pet minut po končani igri
    ljub...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 21.05.2007

    Še eno poletje je minilo,
    nebo ovilo se je v meglo,
    se sonce spet je za oblake skrio
    in dež zaprl je pogled v nebo. <...

    Beri dalje...
  • 07:15 - 09.10.2009

    Povej, me ljubiš?
    Saj veš, da te.
    No, povej kako!
    Saj veš, tako zelo.

    Zakaj ne poveš sam?
    Ko pa veš, da ...

    Beri dalje...
  • 22:53 - 02.07.2007

    Za trenutek osupel. Ker te ni tam
    ko se obrnem

    Da vidim včasih tvoje globoke iskrene oči
    luč mojega življenja
    <...

    Beri dalje...
  • 11:28 - 04.03.2008

    This morning I woke up
    The first thing I did was lie.
    Then I got up and I lied a little more.
    And everything I ...

    Beri dalje...
  • 22:53 - 12.06.2008

    Ko se vrnem,
    te bom čakal z razprtimi rokami.
    V očeh bo objem gorel.
    In tiste češnje
    na hribu pod tvojo hi&sca...

    Beri dalje...
  • 22:47 - 18.03.2009

    A še lepši je tvoj smeh.
    Nikoli dovolj premeten,
    da ti ne bi uspelo priti.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo