Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kot klepet klopotca Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v četrtek, 11. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Poslušam.

V tišini eho nekega čudnega glasu,
od daleč, a vse bližje.


Kot klepet klopotca,
kot udarci lesa ob les,
kot klopotci Slovenskih goric.

To je bitje mojega srca,
ki me napolni,
ko te ponovno vidim,
ko sva skupaj.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:34 - 24.09.2006

    Ko z roko sprehajam se
    po tvojem udu,
    se sprašujem, ali je
    neskončnost zgolj utvara,
    ki me vedno znova prevar...

    Beri dalje...
  • 12:47 - 09.01.2006

    pozornejša
    pozornejša na izven-realne dražljaje
    čutim glas tujega jezika tujih ust
    ne slišim ... le čutim vibracije besed
    od...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 04.05.2007

    Hotela sem,
    da bi me razumel,
    hotela sem,
    da skupaj bi bila,
    hotela sem,
    da skupaj srečna sva, Beri dalje...

  • 15:03 - 22.12.2004

    v cvetočih vrtovih domišljije
    izven telesnega čutenja
    notranjosti vrenja
    prevzeta čudesnih planjav
    predaja se šumenju veselja Beri dalje...

  • 20:29 - 17.09.2012

    Napisane pesmi,
    so imele namen.
    Niso ga dosegle,
    zato več ne pišem.

    Več te ne rišem,
    port...

    Beri dalje...
  • 21:21 - 28.01.2005

    Rjavo perje,
    pod njim belo poganja.
    Preobrazba grdega račka,
    v belega, ponosnega laboda.
    Preobrazba otroka,
    odrasel pos...

    Beri dalje...
  • 07:55 - 20.09.2011

    V tebi so voščene kretnje
    in usedlina goste besede.
    V tebi je vse.

    Zaradi tvoje bližine
    si slačim gibe.
    ...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 18.08.2008

    Hrepenenje...
    to silno, neskončno...
    Kot grom v viharni noči,
    ki išče svobodo,
    da odda svoj glas,
    ki je tako ...

    Beri dalje...
  • 21:19 - 02.04.2005

    Nocoj,
    spet žalostno je moje srce.
    Nocoj,
    po licih solze polzijo.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:36 - 15.11.2005

    Kosu stekla in nekaj kratkih užitkov,
    sem naklonil moj čas, danšnjega večera.
    Rajše bi imel negibne slike popisanega papirja!
    Tako m...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo