Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V opravi tišine Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a morigenes, v torek, 09. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Fatalka;
usodno preprosta
nezmotljivo zgovorna
v svoji temni opravi
tišine.

Z rezili zrkel
zareže v temo
in razcepi svet.

Na ogenj in vodo
na sonce in luno
Nate in Name.

Ne, ji odgovoriva
in se združiva v tretjem.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a VILINČEK, v 09-01-2007 21:58,
1. v opravi tišine
Ne vem če ravno čisto razumem tvojo pesem...je pa zelo zanimivo spisana... In zdi se mi, da je tvoja fatalka "smrt"  
In rekla sta ji "NE" treba je živeti... 
 
 
 
 

Objavil/a VILINČEK, v 09-01-2007 22:00,
2. v opravi tišine
pozabila :) dodati... in tisto trejtej je najbrž "ŽIVLJENJE" 
 
 
 

Objavil/a morigenes, v 10-01-2007 11:22,
3. V opravi tišine
Prav si razumela, čeprav bi morda lahko imela tudi kakšen soroden pomen, ljubezen in smrt sta na nek način usodno lahko tudi povezana v prepletanju nasprotij.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:52 - 29.12.2006

    Poletje to žgoče
    Mi v naročje je prineslo
    Te tvoje prelepe oči,
    V tvoje rjave oči sem zaljubila se.
    Imele so me srčno...

    Beri dalje...
  • 03:39 - 07.02.2009

    Le zakaj si  v mojih sanjah in v njih me preganjaš?
    Zakaj si v mojih mislih kjer vlada kaos?
    Kjer vlada neskončna ljub...

    Beri dalje...
  • 12:43 - 15.04.2008

    Neko vprašanje se mi zdaj poraja.
    Ampak prav dobro vem, edina nisem.
    Dane...

    Beri dalje...
  • 05:25 - 13.12.2007

    SRCE JE PRAZNO, JE KOT ZRAK,
    KI JE V RESNICI NASIČEN
    Z MEHURČKI, KI POLNIJO PRAZNINO.
    KDAJ BO TVOJE SRCE NAPOLNJENO
    Z...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 13.09.2008

    Školjka je zaprta,
    v njej veliko
    namišljenega dreka.
    Zaprta je, da le ta
    ne ušel bi ven.

    Smrdi kot pra...

    Beri dalje...
  • 10:55 - 11.10.2009

    V samotni temni noči
    odplavale so moje sanje
    pošle so zadnje mi moči
    da bi še kdaj verjela vanje.

    Beri dalje...

  • 16:32 - 20.05.2006

    Vidiš tisto veliko luč tam?
    Ki oddaja tako močno svetlobo?
    Ki te mami …
    … in ki te privlači …
    Vidiš ogrom...

    Beri dalje...
  • 14:23 - 02.11.2009

    Ali res dehtijo mi cvetlice druge
    lepše kakor te doma?
    So srca mojega želje in zasluge
    da duša moja domačih več...

    Beri dalje...
  • 18:42 - 26.06.2007

    Sem jaz!
    Sem kdo?
    Sem ti!

    Me ni!
    Sem duh,
    sem um,

    ...

    Beri dalje...
  • 14:04 - 14.08.2007

    Vsa utrujena od vsega
    sem legla v naročje korenin,
    da se spočijem

    razsute so moje misli po vejah,
    ki se razteza...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo