Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Beli golob Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a B.B.I., v četrtek, 04. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Leti, leti beli golob,
lovi ga lovec,
oborožen do zob.

Pade beli golob,
na travnik,
kjer njegov je grob.
Ni edini, ki je umrl,
padajo še drugi beli golobi,
imuni so samo bogovi,
a na zemlji,
raste popokopališče z belimi grobovi.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:52 - 29.06.2011

    Ko se mi srce neha tresti ob resničnih dobrinah,
    prebrisano navajen na trepetanje od strahu.
    Vidim le tisto kar je ob ...

    Beri dalje...
  • 18:51 - 09.07.2006

    Otoček. Oblak je borovce odel v slano senco.
    Čolniček. Človek je vzljubil turkizno svetlobo.
    Turkizno lesketajoča se kapljica morja se br...

    Beri dalje...
  • 15:35 - 17.03.2006

    Dež...
    Kot, da ni prenehal,
    izpiral je še zadnje solze,
    ki so z njim odtekle iz oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:04 - 11.05.2006

    Poslovila sva se,
    a vsak na svoj način.
    Ti s solzami v očeh,
    a jaz z nasmehom na ustih.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:41 - 08.04.2005

    Kava.
    Kruh.
    Ne ustavljajo se.
    Avto.
    Plin.
    V službo, vrtec, šolo.
    Oče.
    Sin.
    Nenadoma zaviranj...

    Beri dalje...
  • 21:08 - 04.09.2007

    labodka,
    se sonce in veter igrata.
    Si kaj beležiš,
    svoja doživetja ?
    Kje vse si bila ?
    S...

    Beri dalje...
  • 20:23 - 14.10.2007

    Jaz jo pa imam. ... :) SAMOPROMOCIJSKO PESMICO, ... in glasno
    (-bo zaživela, če tvoj glas bo imela.)

    Sem en težki metrokaubo...

    Beri dalje...
  • 11:07 - 03.03.2006

    V turobni se pogrezam mrak
    in na srce mi lega zadušljiva megla,
    mar kmalu si oblekel bodem črni frak,
    še preden bo narava k počitku ...

    Beri dalje...
  • 11:15 - 02.01.2010

    Ne bom se pretepal z ničvrednimi misli,
    ki hočejo tlačiti mojo vest in moj mir,
    ne bom se podajal na nižje nivoje,
    ki jih po...

    Beri dalje...
  • 08:53 - 21.05.2008

    Na živce sem si že začela hoditi -
    iz kroga čakanja ne znam pobegniti.
    Čakam na sonce, na redke poljube...
    pa da izpolnim la...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo