Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sneg gre Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mihaela, v sobota, 04. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Glej zunaj sneg gre,
glej zunaj sneg gre,
samo ena snežinka,
sveti se močno,
tista snežinka pada,
v njej vidim tvoj obraz.

Glej zunaj sneg gre,
glej zunaj sneg gre,
bela snežinka, ki pada,
čakam te zaman,
bela snežinka,ki pada,
mi vse pove,
da si ti z drugim,
zdaj že odšla,
a vendar jaz te ljubim,
zate naredil bi prav vse.

Glej zunaj sneg gre,
glej zunaj sneg gre,
ena snežinka ki pada,
med snegom se blešče,
zdaj vem,
da si z drugim .
ti moja mala snežinka,
padla si v kup snega.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:14 - 27.04.2008

    Po izmiku dotikom je jutro tiho in samotno.

    Opazujem te iznad črnega zvezka...

    Beri dalje...
  • 10:53 - 07.06.2009

    Ne zbodeš me samo ti,
    ampak tudi ti.
    Ne samo zaradi tvojih dejanj,
    ampak tudi njih.
    Kriv si ne samo ti,<...

    Beri dalje...
  • 08:05 - 22.12.2005

    Iz slepega verovanja v dobro
    ker je šlo skozi ogenj
    lepih reči
    ljudje pa jokajo
    od lepote in dobrote
    nakupo...

    Beri dalje...
  • 09:15 - 15.01.2005

    Le kako naj spim, bisernica,
    ko presvetla zvezda sije utripajoče
    nad moje od boli krvaveče srce,
    omejuje um in up naju oba? Beri dalje...

  • 23:32 - 02.06.2007

    Obarvala si me,
    sivo ptico. 

    Izpraznila si mi črnilnik,
    da ne pišem več zgodb dežja.


    ...

    Beri dalje...
  • 21:19 - 21.10.2008

    Bila sva ljubimca
    za eno noč Isabel
    še ne tako davno
    nekoč
    sva si padla
    v objem
    kaj je bil...

    Beri dalje...
  • 02:36 - 27.12.2011

    Ozkarji v deželi so doma,
    prav veliko se jim ne da.
    Padajo na Turbarije,
    so vroči privrženci Kmetije.
    Beri dalje...

  • 16:35 - 08.04.2005

    Starka, bivša lepotica,
    zre v zrcalo in preklinja.
    Kolne čas, starost in gube:
    svet prehitro ji izginja.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:41 - 25.04.2008

    Prenašam misli na papir,
    Ker v glavi ne zdržijo.
    Besede, krivda in nemir
    Tam, notri me tiščijo.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 08.01.2010

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo