Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svoboda Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v sobota, 04. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Tam daleč v daljavi se ptica pojavi,
s široko razpetimi krili leti,
leti v višino,se spusti,se dvigne, spet leti,
ponosna je, ker ima svojo svobodo.
kroži nad celo planoto,
uživa v letu v višave,
nič ne razmišlja,ne potrebuje zabave,

svobodna je, srečna je…
Najde svoj mir tam v višavah,
kjer ni nobenih ovir.
Je to res svoboda,
če nič ne razmišljaš,
ne potrebuješ svojega oproda…
samo letiš in svoj mir živiš…
Potem pa pok –
ptica se strese in obrne na bok.
Kje je svoboda?
Kje je spokoj?
Ko ranjena pade na tla….
Ali ji kdo sedaj zavida ?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:55 - 08.09.2005

    Prebrisani atomi!
    Glej, kako lezejo po rdečih, kisikovih žarkih.
    Glej, kako dihajo sredi vakuuma!
    Nasmeh se prikrade na ustnice
    Beri dalje...

  • 09:33 - 23.02.2008

    zvoni ...
    v pozni uri
    brez spanca
    te čakam
    s prsti
    pripravljenimi
    na zadnji klik

    ...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 05.11.2006

    Sanjam,
    a ne vem o kom.

    Mislim,
    a ne vem na koga.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:27 - 07.09.2008

    Raskavo deblo,
    izstopim ven na sonce,
    suhi zrak diši.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:32 - 25.11.2004

    ...

    Beri dalje...
  • 13:50 - 02.02.2006

    Srček naš je naš Aljaž,
    vzame kocke, kar mu daš,
    jih pregleda in obrne,
    včasih se na ritko zvrne.
    On hoditi še ne zna,...

    Beri dalje...
  • 07:43 - 06.12.2004

    Moj bol že zdavnaj bi usahnil
    umrl bi, še preden bi se bil rodil,
    pa vendar me je spremljal
    pojavljal se je, ko sem najbolj se ga ba...

    Beri dalje...
  • 10:10 - 09.10.2011

    Takole gre, z vrtnico v zobeh.
    Rekla mi je - gusar mojih ledij –
    in tisto noč sem potem doživel
    svoj prvi brodo...

    Beri dalje...
  • 12:04 - 08.02.2013

    Sramota,
    zrdel obraz,
    slepota,
    pohota.

    Zavist,
    zavihan nos,
    ljubosumje,
    tog...

    Beri dalje...
  • 13:43 - 30.04.2006

    Na reliefu besed,
    ki dolbejo srce
    se nikoli ne nabere prah,
    stokrat jih obrneš,
    razstaviš sestaviš,
    vsakič zabolijo drugač...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo