Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svoboda Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v sobota, 04. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Tam daleč v daljavi se ptica pojavi,
s široko razpetimi krili leti,
leti v višino,se spusti,se dvigne, spet leti,
ponosna je, ker ima svojo svobodo.
kroži nad celo planoto,
uživa v letu v višave,
nič ne razmišlja,ne potrebuje zabave,

svobodna je, srečna je…
Najde svoj mir tam v višavah,
kjer ni nobenih ovir.
Je to res svoboda,
če nič ne razmišljaš,
ne potrebuješ svojega oproda…
samo letiš in svoj mir živiš…
Potem pa pok –
ptica se strese in obrne na bok.
Kje je svoboda?
Kje je spokoj?
Ko ranjena pade na tla….
Ali ji kdo sedaj zavida ?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:19 - 30.11.2007

    Natlé hsile žala, vsalépa, zelena,
    léša otebe bi lanino bena.
    Na spróti dru žina je...

    Beri dalje...
  • 06:34 - 19.10.2012

    Obstal sem na pomolu
    ob morju
    in iskal nekaj,
    kar je izgubljeno
    in ne obstaja.

    So ga...

    Beri dalje...
  • 19:09 - 15.07.2007

    Čvrste korenine, os življenja.
    Moč, simbol večnega šelestenja,
    okrog jedra si vse zvezde vrti,
    kozmični prevodnik pot...

    Beri dalje...
  • 21:47 - 19.01.2008

    Nakičena je ta tvoja
    kot porno diva
    srka ti tvoj jaz
    prejšnja vohunka pa nima vpliva

    ...

    Beri dalje...
  • 21:02 - 29.05.2007

    Dokler ni samo še pepel.

    Hvala ker si mi poslala dež.
    In strelo,
    skozi sivo nebo, luč.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:19 - 19.08.2006

    Jemal si sapo,
    v lahki poletni obleki,
    ko si žgoč od poljubov morja,
    prisegal na zvezde in daljne vetrove.
    S krvj...

    Beri dalje...
  • 18:46 - 08.03.2006

    Ti razložim
    kako razpade svet,
    kako umreš lani,
    kako se živi do danes
    brez jutri,
    kako imam tvoj obraz
    vtisnjen v ust...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 22.04.2006

    ne razumeš še
    mojih pogledov
    in jaz ti z namsehom pravim
    da je še čas

    ...

    Beri dalje...
  • 18:19 - 25.12.2008

    Megleno jutro me je prebudilo,
    a moje srce se ni zacelilo,
    moja krila spet ne morejo leteti in koga objeti.
    Na mojem licu...

    Beri dalje...
  • 21:46 - 25.11.2010

    Ponedeljek je najbolj tečen dan, v šolo pridem ves utrujen in zaspan, tudi torek nič kaj boljši ni, učitelj maje z glavo in se mi smeji. V sredo ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo