Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svoboda Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v sobota, 04. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Tam daleč v daljavi se ptica pojavi,
s široko razpetimi krili leti,
leti v višino,se spusti,se dvigne, spet leti,
ponosna je, ker ima svojo svobodo.
kroži nad celo planoto,
uživa v letu v višave,
nič ne razmišlja,ne potrebuje zabave,

svobodna je, srečna je…
Najde svoj mir tam v višavah,
kjer ni nobenih ovir.
Je to res svoboda,
če nič ne razmišljaš,
ne potrebuješ svojega oproda…
samo letiš in svoj mir živiš…
Potem pa pok –
ptica se strese in obrne na bok.
Kje je svoboda?
Kje je spokoj?
Ko ranjena pade na tla….
Ali ji kdo sedaj zavida ?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:18 - 01.07.2008

    Neverjetna izmuzljivost
    nejasnega objekta poželenja
    je pregnala toplo zamaknjenost.

    Obdobje miru v vrtovih dolgčasa....

    Beri dalje...
  • 10:16 - 21.01.2006

    Aroganca šanka.
    Utopim te v žlici samohvale,
    Lepo-grda, narejena.

    Le za kolena bi te rad držal,
    črni mesec, rjavooka.
    Za ...

    Beri dalje...
  • 16:54 - 19.03.2006

    Na liniji med menoj in teboj,
    radirka grehov s pogledom odpuščanja,
    pod stropom ujet veter, ki razmetava suhe rože,
    raztreščen ...

    Beri dalje...
  • 11:57 - 15.01.2007

    Le ti si v duši pustila mi sled
    Jutranja zarja preteklih mi let
    Upal po tvojem sem srcu vnet
    Bolelo me je s telesom v...

    Beri dalje...
  • 17:43 - 24.10.2007

    V mojih mislih se prepleta
    zemeljsko duhovni svet
    razmišljam kaj je moč ljubezni,
    če jo koristim le zase.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:30 - 18.03.2006

    Nocoj bodo zopet padale zvezde,
    milijon in več se jih razsuje po nebu,
    le koliko želja bo izpolnjeno?

    ...

    Beri dalje...
  • 22:04 - 08.12.2005

    Izginjam, del mene je ostal nekje ozadaj,
    ponovno padajoci udi se odbijejo od stekla,
    mislim da ne morem gibati,
    mislim, ceprav nima...

    Beri dalje...
  • 08:41 - 08.08.2006

    Zagrabi besedo za zadnji dve črki in
    ji v maniri starih mojstrov rezbarjenja vžgi bogato okrašeno inicijalko
    Tako ji boš priskrbela nad...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 11.05.2006

    Nekje, nekoč, ko jutro se zbudi,
    ves svet v mrtvi tišini.
    Iskala bom ljubezen, toplino,
    iskala varnost in tvojo bližino.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:40 - 08.04.2008

    Utrujena od bolečine,
    utrujena od življenja,
    ležem spat.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo