Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:48 - 28.04.2010

    Tiho je obstalo.
    Če bi šla še malo dlje,
    bi me pobralo.
    Pogled na bledo senco
    uničujoče bodri,
    z...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 28.01.2006

    Zdaj sijejo zvezde
    zame vsaj malo
    tudi podnevi
    In ne hodim-
    lebdeče plešem
    nekaj prstov nad tlemi

    ...

    Beri dalje...
  • 17:39 - 08.05.2007

    Kleče se skrivam v nejasne meje
    okvira tvojega objema.
    Ne razumem
    sladkobnega zraka izpod ustnic.
    Ne razumem
    s...

    Beri dalje...
  • 13:42 - 06.08.2010

    Vijolična je barva ljubezni-
    barva večernega neba poleti,
    ko krvavijo zvezde
    v nemirne ventrikle mladosti.

    Naiv...

    Beri dalje...
  • 09:15 - 23.11.2005

    Na mizi zvezek leži odprt,
    oddaljen in hladen,
    kakor da z mano je sprt...
    V daljavi,
    daleč od Antigone in vseh valčkov,
    se...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 25.04.2005

    Zanimiv je najin svet,
    ki med nama je spleten,
    ustvarjen je samo za naju,
    sva kot kiparja roke oblikovala ga
    v celoto nedeljiv...

    Beri dalje...
  • 20:27 - 24.10.2005

    Lasje se mi kravžljajo od skravžlanih misli. Včeraj si zategnil vozel vprašanj. Zdaj sem mlin na veter, kljubujem ti, španski jezdec. Nikdar ne bo ...

    Beri dalje...
  • 19:38 - 21.12.2006

    prisluškujem nebu
    bolj malo pove

    samo rožmarin
    in njegov bolestni vonj
    ki odnaša

    ...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 25.04.2011

    Slika Loškega kovača,
    spomine nazaj mi vrača,
    Na staro mama in očeta,
    ko pod trto sedita.

    Pod  t...

    Beri dalje...
  • 22:05 - 01.05.2006

    Že vrsto let me vozi vlak,v moj osamljen dom grenak,
    vsakič pa, ko čakam nanj, spomin povrne me nazaj
    ko za slovo sem zadnjikrat, ujel ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo