Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:16 - 02.01.2008

    Bil ponosen si Casanova
    Šarmer v orgazmičnih spalnicah
    Nalakiran s predanostjo lepotic
    Znal maš...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 24.02.2012

    Boječi ljudje so glasni,
    srečni so resnično lepi.
    Pametni v besedi jasni,
    dlakocepijo le slepi.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:59 - 28.06.2006

    Dovolj tega angleškega sranja,
    Ker mi že v šoli dovolj v glavi odzvanja.
    Se zvoka prfoksov nemorem znebit,
    nem se učila pa pošli ...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 08.02.2005

    Zjutraj,
    kot vedno,
    brez pričakovanja,
    sem srečal
    psa,
    stoječega ob vogalu
    hiše,

    ...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 14.11.2007

    Grem in ne morem se ustaviti
    Nekaj me žene naprej
    To je hrepenenje po nečem,
    kar sem že davno izgubila
    Rada bi, da b...

    Beri dalje...
  • 22:34 - 08.02.2007

    Izbrala sem najlepši kamen v gozdu.
    Sedi nanj.
    Naslikala bom tvoj profil
    v veje dreves.
    Ampak prosim -
    ...

    Beri dalje...
  • 21:15 - 21.10.2009

    Črna mačka je prepozno prečkala cesto.
    Danes sem lahko najboljša Jaz.
    Identita se ne izgublja,
    izgubljajo se spomini.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:23 - 14.12.2007

    Sive stopinje sluzastih stez vsakdana
    lepitev lupin luknjičastih linij elektrike
    trenutki tako trdo trkajo na steklo
    ritem r...

    Beri dalje...
  • 22:07 - 25.10.2006

    Prebudila sem zvezde
    Utrinjajo se za naju
    Lesketajo srebrnkasto
    Zlatijo tvoje oči

    ...

    Beri dalje...
  • 23:02 - 04.01.2006

    I.  
                   
    OBALA  DO...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo