Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:58 - 08.11.2004

    Padam.
    Kot megla preko trat,
    kot kamen sem za vrat,
    kot tema na oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:24 - 06.05.2007

    Sive ceste, hiše, obrazi, nebo
    Sive moje misli in srce
    ... drobna lučka upanja ...

    ...

    Beri dalje...
  • 16:15 - 14.07.2008

      EDEN JO NE OBVLADA

    Na milijone knjig, je na policah nešteto besed, v umu ljudi
    do zadnjega diha, iščemo vsi
    tisto b...

    Beri dalje...
  • 18:59 - 09.12.2008

    Pravijo da življenje zlo je resna stvar,
    kaj boš delal, kje boš spal, kdo ti dajal bo denar.
    Delaj, misli, načrtuj...d...

    Beri dalje...
  • 21:10 - 25.06.2006

    Vsaka zgodba isti konec ma.
    Vsaka moja ljubezen nesrečno se konča.
    Eh! Ma jebi ga!
    Vsaka moja izbira je polna napak,
    V...

    Beri dalje...
  • 17:28 - 30.04.2005

    Kot smog se zdel ji je njegov dah.
    Škodljiv, dušljiv, omotičen, slab...
    Ni hotela več govoriti z njim.
    Besede njegove so smrdele. Beri dalje...

  • 15:46 - 26.01.2013

    Prazna gošča, cvet puščav,
    vonj lepote, cvet je trav.
    Star heroj, tristótih slav.
    Kaj počenja? -Išče prav. Beri dalje...

  • 17:40 - 20.03.2011

    Kovanec banka je izdal,
    s podobo generala,
    novinarka je zapisala,
    bralce s tem razklala.

    Januarj...

    Beri dalje...
  • 14:18 - 13.12.2007

    Sneg pada skrit med dežjem.
    Letos ne bo belo.
    Če si dovolj želišželiš
    boš dobila tiso punčko
    za ...

    Beri dalje...
  • 21:42 - 16.12.2009

    Luna me opazuje med trpljenjem.
    Deli mojo žalost, moje solze.
    A en dan se luna skrije.
    Tisti dan je najhujše....

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo