Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:41 - 05.02.2007

    Le nekaj dni mi je bilo
    Ko sem že zrlo v nebo.
    Njegove lepote, njih barve.
    Prepoznala vse barve narave.

      ...

    Beri dalje...
  • 15:19 - 11.12.2005

    Čutim jo,
    moč neznansko,
    naprej se prebija,
    rušilno moč ima.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:21 - 08.02.2008

    Sladkoba ki odpira vonj
    nesmisel utopljen v rdeči črti
    samo sedemkrat naredim obrat
    za 360 stopinj
    ker te samo i&...

    Beri dalje...
  • 14:57 - 21.11.2005

    Ob tebi sem nase pozabila,
    ob tebi sem kot v snu hodila,
    vate sem se zaljubila,
    slika se mi pred očmi je zameglila,
    slika o rea...

    Beri dalje...
  • 22:40 - 07.10.2009

    MORJE JE BILO RAZBURKANO,
    SMRDELO JE PO GNILIH RIBAH,
    SLAŠČIČAR JE PRODAL VES BUREK,
    OSTAL MU JE LE JOGURT,
    PARKIRIŠČ...

    Beri dalje...
  • 21:30 - 23.04.2006

    Ko sem nekega jutra na ulici stal,
    nekdo me "pocukal" je za rokav,
    zagledal moža sem, da vame strmi,
    krvave bile so njegov...

    Beri dalje...
  • 15:09 - 01.06.2007

    Ne bom več,
    nate mislil.

    Ne bom več,
    tebi pisal.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:47 - 25.11.2009

    Zakaj se hrčici
    ne marata,
    se sprašujem ko
    ju gledam kako  
    se grizljata
    in napadata.

    Beri dalje...
  • 19:25 - 11.05.2006

    Šumenje
    iz štirih strani
    da je izhod
    samo navzgor
    ali navzdol

    ostre kaplje
    pršijo
    meglica reže nosnice

    ...

    Beri dalje...
  • 16:18 - 23.01.2009

    Ko ura odbije polnoč
    konec je besed
    jelen se skrije v grmlje
    noč je mrak v nič odet.

    Stopam po beli poti,
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo