Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:04 - 02.05.2007

    Toliko misli v rimah,
    je skozi moje možgane šlo,
    reka žalosti in bolečine,
    se proti morju vali.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 24.02.2011

    Prinašaš dih pomladi,
    svetlobo dneva,
    moč noči,
    sanje.

    Si resnična kot sonce,
    žarki ki te božajo,
    ...

    Beri dalje...
  • 19:29 - 18.05.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 18:41 - 15.07.2007

    NASTALA JE TISINA, OSTALA MI JE LE PRAZNINA, KI JE NI MOC ZAPOLNITI... OSTALA SEM SAMA, BREZ LJUBEZNI,TOPLINE IN OTROSTVA. VZELI SO MI VSE,KAR SE...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 20.05.2006

    To je le še zadnji obupani poskus...
    ...preden se zlomim...
    ...in ostanem brez moči...
    Moč v meni...
    ...ki si jo včasih tako ob...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 26.07.2006

    Scream

    Rip the air in two

    Let the very molecules vibrate in agony
    and plunge deep into the rece...

    Beri dalje...
  • 11:50 - 28.08.2009

    Prekrita nesnaga v mestni ulici širi smrad,
    smrdim jaz od ljubezni, ker imam te rad,
    smrdijo moje sanje, moja sreča, moj zaklad, Beri dalje...

  • 18:46 - 20.11.2006

    Zakaj bi iskal pravo ljubezen,
    ko našel je ne boš.
    Zakaj bi se živciral,
    ko potem prelepo bo.
    Vsi i&sca...

    Beri dalje...
  • 12:47 - 12.06.2012

    Z vetrom se dviga,na vetru potuje, v vetru poje to pesem. Z vetrom poplesuje, veselo mlada Ajda, ko njeno srce v melodiji pozvanja. ...

    Beri dalje...
  • 15:51 - 31.08.2008

    Švigneš kot gazela,
    kot bi te odnesla strela.
    Zadržati te ne morem,
    komaj ujamem tvojo sled.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo