Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:41 - 16.12.2009

    Tiho, čisto tiho odideš.
    Stran...
    Obsedim.
    Nemo.
    Buljim v belo steno s črno packo.
    Ne čutim.
    Ničesar. Beri dalje...

  • 19:29 - 17.12.2007

    Najbolje što mi se dogoditi može
    U ove sitne sate kad bih morao na spavanje
    A mjesto sna samo neke slike sumnje i osjećaj lo...

    Beri dalje...
  • 20:06 - 01.08.2007

    Z vseh strani,
    naj se moj pogled na tebi topi,
    z vseh strani poljube ti prilepim, ti srce zanetim,
    z vseh s...

    Beri dalje...
  • 19:12 - 20.07.2007

    Za vse se najde okvir in logična razlaga. Za vse posmehlijivi komentarji in lomilci ledu.
    Za vsak pojav v vesolju lahko obtožiš ko...

    Beri dalje...
  • 15:46 - 15.06.2007

    lebdim med razbitinami prekooceanke
    okoli mene sledi razrezanega podplata
    ribe roparice se zbirajo, hiša časti
    z vese...

    Beri dalje...
  • 13:42 - 07.10.2007

    Vem - resnica nima strun.
    Nima svojih not ta glas;
    vsak zakaj levi se v smrtni molk...

    Ni do...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 02.05.2006

    Krik strtega srca
    poslan v brezmejnost tega sveta
    ki nihče ne sliši ga
    saj se staplja z vsemi kriki
    trpečega življenja
    vsi...

    Beri dalje...
  • 14:17 - 22.07.2009

    Molk, govorica oblakov,
    bremena v srcu.
    Misli na dopustu.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:12 - 10.05.2008

    eden

    ...

    Beri dalje...
  • 23:36 - 18.01.2010

    Laž mi ne leži.
    moj um vse bolj se lovi,
    ker ujet sem v zanki
    alkohola in strasti

    obljube da živel bom
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo