Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:43 - 01.12.2005

    cvijet naranče
    koji si mi dao
    kad smo se sreli
    bio je kratkog vijeka
    bijele latice
    požutjele su
    i počele smrdjet...

    Beri dalje...
  • 12:33 - 21.07.2010

    Glej le naprej,
    uživaj življenje,
    pozabi skrbi,
    minulo trplenje.

    Podarjaj veselje,
    prijazno besedo, Beri dalje...

  • 20:12 - 17.11.2005

    na dan zbistri se potok žuboreč,
    od želje v sebi ves goreč,
    prihaja z mislimi pobit,
    saj drevesa več ne cvetijo,
    zelene barve s...

    Beri dalje...
  • 13:42 - 13.11.2004

    Prerokovano mi je bilo,
    da norosti ne uidem med decembrom,
    februarjem. Čakam, da sinici
    kri zapoje skozi režo jutra,
    skozi ...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 14.08.2006

    Vprašala sem te, kako si kaj,
    isto si me vprašal ti nazaj.
    Najina snidenja so vedno taka.
    Dobro poznane, vnaprej predvidljive besedn...

    Beri dalje...
  • 18:08 - 04.07.2006

    Ljubiš se z nitjo-
    na kateri ti
    čisto nežno
    visi življenje

    ...

    Beri dalje...
  • 21:47 - 24.09.2005

    Koraki pomladi na promenadi
    pojejo pesem tiho v polmrak.
    Glasba neskladja prši iz ozadja,
    modrikasto sonce se staplja...

    Beri dalje...
  • 11:50 - 10.11.2009

    Je kraj kjer je človeški um,
    premagal človeka zdrav razum,
    kjer bogataš drobtine trosi,
    siromaka ožema, vbog...

    Beri dalje...
  • 15:52 - 28.10.2008

    Konstituente bivajočega,
    aporije in pojmi,
    transcendentalije,
    singularnost in bitna počela,
    prigodnost ali kontingenc...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 15.09.2008

    Verjetno je vseeno kako in koliko ga objemam ali pa ne
    in ali so moja stopala res tako trdna
    in moji zobje zaceljeni

    V...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo