Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:03 - 07.02.2009

    Hej ljubim te tako,
    da še sam nevem zakaj, kako, od kdaj,
    a vem da tvoj bom vekomaj, za vekomaj.

    Hej mala vse si mi Beri dalje...

  • 21:43 - 04.01.2009

    Budiš se, opet kao onog jutra
    kad je nebo poslalo po tebe
    jer mora da si nosila previše dobrote
    pa te nisu smje...

    Beri dalje...
  • 19:43 - 13.12.2009

    Dragi prijatelj moj,
    nič več se ne oglasiš,
    je vse vredu s teboj?
    Ali so čustva vsa v ravnovesju?
    je žalost glavni...

    Beri dalje...
  • 07:53 - 07.03.2010

    Vaš dan je tu, 8.marec,
    Tako kot v preteklosti in v prihodnje...
    Vaši otroci, možje, fantje,
    tisti ki vas im...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 12.08.2011

    Kritičen sem,
    nisem pa zloben.
    Želim samo,
    vsem da, bi dobro šlo.

    Vsi bili bi vaseli,
    sre...

    Beri dalje...
  • 06:12 - 21.05.2006

    Ove noći spavaju u meni polja,
    a sa neba tvoga zlatnog tijela,
    u blagoj magli dolijeću ptice,
    jedna po jedna, uzdišu čelom.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:59 - 04.04.2009

    Sva se zamesila v prepir spletena,
    nič več ne vzhajava, odzivi gluhi,
    brez vode kvas, zgnetena v moki suhi.
    Pa ...

    Beri dalje...
  • 19:45 - 08.01.2005

    Zagrabim zadnji žarek dneva
    Da z njim potegnem črto
    Pod enostavnostjo človeka.

    Ko sešteješ
    Vse skrivne znake

    ...

    Beri dalje...
  • 11:34 - 01.11.2004

    Podajam ti roko ljubezni večne,
    morda ne srečne.
    Podajam ti srce pravo,
    ne prodano.
    Podajam ti misli nežne,
    ne bežne....

    Beri dalje...
  • 15:13 - 27.02.2008

    skozi nosnice
    sem zajela
    vonj znanega

    skozi uho zvok
    želenega

    sem

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo