Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:20 - 21.11.2007

    Svoboden sem v mislih in hotenju
    v meni zdaj živi božanski svet
    nihče ne more vzeti moje volje,
    ker ona je za vse prečist' m...

    Beri dalje...
  • 20:03 - 17.10.2006

    Strastni poljubi na mojem vratu.
    Vroča sapa na rameh,
    Uživam v tem razvratu,
    Upam da to je moj izvirni greh.
    Z je...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 26.07.2011

    Dva metra, aktovka, kravata
    in svetleče bela srajca
    pod obleko zadnje mode
    niso mogli skriti tistega
    odm...

    Beri dalje...
  • 14:04 - 20.08.2006

    Čutim, kako počasi izginja občutek,
    ki ga vzbujaš v meni.
    In ne vem zakaj, ampak strah me je,
    da bo...

    Beri dalje...
  • 07:37 - 30.06.2008

    Bela zarja
    sredi zasanjanega češnjevega vrta,
    tisto rdeče drevo
    in
    kri v tvojih ustnicah.
    Nabit...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 02.03.2006

    Pohitite v ljubezen.
    Vse kar šteje je nasmeh
    in pomen besede srečen,
    ki da in ti vzame dih.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:44 - 12.01.2006

    Zemlja joče.
    Veter tuli.
    Vse smo bliže
    sodni uri.
    Zadnje jutro
    se rojeva,
    med oblaki
    luknja zeva.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:38 - 05.06.2005

    V praznem popoldnevu
    Zveni tudi svetloba,
    Odbijajoč se od mladih kostanjevih listov,
    Ki po tlakovcih rišejo odtise svojih dlani. ...

    Beri dalje...
  • 22:52 - 03.07.2008

    Kaj sem naredil,
    da si me zavrnila
    in me zapustila
    da “ne” me je ubil.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:42 - 07.02.2006

    Defragmentirala si raztresen svet v mojem trdem disku,
    In mi na novo naložila barve v sistem…
    Sedaj se, s serijo popravkov nadgraje...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo