Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:51 - 18.05.2005

    Zalost ni veselje,
    prej obup in kup nerazvitih obljub.

    Poskusiti jo je lahko,
    a upreti se ji in se ji ne predati
    je tezj...

    Beri dalje...
  • 16:38 - 08.05.2005

    Dan kot vsak drug
    Sonce na nebu,
    Svetleče,
    Bleščeče.
    Vetrc nežno boža obraz.
    Oči uprte v daljno obzorje
    V mojem srcu ...

    Beri dalje...
  • 21:37 - 28.05.2010

    Oj, jest mam pa
    zdej ljubce tri,
    mam ljubce tri,
    pa za vse tri
    blo bol, da jih ni!

    Ta ...

    Beri dalje...
  • 10:06 - 29.12.2006

      To so samo karte,
    otrok v mojih očeh.
    Karte življenja.

    Križev kralj
     je križem p...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 08.01.2005

    Ta voda je

    ogledalo,

    ki globoko dere.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:31 - 04.11.2008

    zdrenjava se v taksi
    vihaš nos
    ti smrdi ?

    taksist ti ni všeč !
    ogleduješ

    Beri dalje...

  • 14:04 - 02.10.2007

    Praznik je, ko zagledajo
    zrelo jabolko na drevesu.
    Starka se skloni in ga utrga.

    Včeraj so razčetverili konja.
    Beri dalje...

  • 02:31 - 08.10.2005

    Ne samo na zunaj,
    tudi podzavestno me je strah.
    Prek njega gre le moja zbeganost,
    pretirana čutnost.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:27 - 21.09.2005

    slike glasu odmevajo poglede
    brbotanje
    brezžično govorjenje
    spominov
    brezglavo lovljenje očesa
    časa ... večnosti

    ...

    Beri dalje...
  • 23:26 - 10.10.2009

    Beli šum televizije je predstavljal
    zvočno kuliso vsakdana,
    ugnezdenega v njegov lajf.

    Klikanje je odmevalo ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo