Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:31 - 14.02.2009

  • 20:13 - 05.05.2006

    Življenje pred menoj
    ovito v tišino smrti,
    bela sklonjena glavica
    in topla mehka dlan.
    Angel skrit v dnu srca
    nemo vpije v...

    Beri dalje...
  • 20:39 - 21.04.2007

    Nekoč živel je deček,
    bil je zelo ubog,
    od rojstva na vozičku,
    izgubil kmalu starše je.
    Ker sorodnikov ni imel...

    Beri dalje...
  • 16:51 - 23.03.2005

    - kako srecna
    kako napolnjena z zarom,polna energije,kako cutim zivljenje...!!!!!
    - kako lepo, kako prekleto lepo mi je danes bilo
    -...

    Beri dalje...
  • 09:16 - 23.05.2006

    Težko je premakniti noč
    s kozarcem sanj,
    težko oditi
    čakajoč zaman,
    ležati v mehkem
    v sebi razmetan.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:18 - 10.11.2005

    Prihajamo od znotraj,
    odhajamo navzven.
    V srcu čutimo tišino,
    v duši lepoto,
    ki obseva telo in seže v univerzum neskončnosti. <...

    Beri dalje...
  • 12:56 - 01.11.2007

    Nisem kriva
    za prežgane roke
    ki so se oklepale
    mojega telesa
    Nisem kriva
    da gorim
    zate Beri dalje...

  • 13:31 - 07.02.2010

    gangsta shit

    refren:

    jeben je život jeben je life,fuck this world fuck mi wife,kaj vam ni všeč,če ti kj ne p...

    Beri dalje...
  • 00:25 - 10.03.2007

    Ljubim.
    Nisem ljubljen.
    Trpim.
    Ne morem kričati.
    Umiram.
    Ne morem umreti.

    ...

    Beri dalje...
  • 02:04 - 31.12.2004

    Drobceni korakci topotajo,
    zlato rumeni laski plapolajo. 
    V siju žametne pomladi,
    otroci na polju se igrajo.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo