Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:31 - 13.06.2008

    I.

    Drakarji v Tuilerijah.

    Polnočni valček Albertine,
    boemski ples tujonske vile,
    grobov razpokane sp...

    Beri dalje...
  • 07:16 - 12.08.2011

    Jezen,
    razočaran,
    žalosten.

    Neumen,
    neučakan,
    zamerljiv.

    Primitiven,
    ...

    Beri dalje...
  • 21:33 - 25.05.2009

  • 12:44 - 19.01.2005

    Včeraj sem sanjal, da po nebu letim,
    sanjal sem da 'mam angelska krila.
    Včasih v snovih na oblakih lebdim,
    včasih kot strele sem sil...

    Beri dalje...
  • 19:24 - 22.08.2010

    Rada bi vzela besede nazaj,
    prek noči,
    ko pesniki obmolknejo.
    Rada bi jih poslala stran,
    prek sončnih za...

    Beri dalje...
  • 20:57 - 13.07.2008

    Zakaj mi vedno daš številko
    a ne javiš se nikoli?

    Je res tako težko reči
    poberi se
    dolgolasi frik

    ...

    Beri dalje...
  • 21:10 - 21.10.2008

    Ko sonce zaide
    za goro
    in mrak
    poljubi dolino
    prilezejo
    iz brlogov
    nočne ptice
    in z...

    Beri dalje...
  • 19:19 - 06.03.2006

    Sem kot potujoči val,
    ki išče obalo resnice, ljubezni, dobrote,
    kot, da iščem nedosegljivo obalo,
    ki mi jo je človek odvzel.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:44 - 31.10.2005

    Kaj sploh pomeni ljubezen?
    Je to le prazna beseda,
    ki ne zasluži, da ji verjamemo,
    je to le bežen pogled
    ali stisk roke?
    A...

    Beri dalje...
  • 11:21 - 17.05.2011

    Močno premočni živí dvom v človeštvu
    postal je slepa vsakdanjost sveta,
    malokdo išče sebe v srcu,
    ki je naveza za pot do neb...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo