Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:27 - 02.02.2009

    Vsepovsod mi odmeva,
    misel vse o njej zajema.
    Napisano od mene tam, tu, tam

    Še zlasti zanimiv ima pomen,
    pomen,...

    Beri dalje...
  • 18:02 - 20.07.2012

    pajčevinasto krilo nosi
    splavarka mojih misli tokov
    bosoroga

    ...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 24.08.2006

    Kam si šla pesem?
    Si legla v molk
    namesto v besede
    in so te ožgale
    mlade koprive,
    da me ...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 27.05.2007

    Še vedno - čutim,
    Tvoj dotik, ... poljub,
    Izbo neizrečenih sanj,
    Radost,
    Ideal ljubezni,
    Dan opojnosti....

    Beri dalje...
  • 18:27 - 06.05.2007

    Zbujam se ob moškem,
    ki je iz mene naredil žensko.
    Pišem pesmi v njegovem objemu
    Ničesar drugega ni več; Beri dalje...

  • 21:23 - 06.04.2007

    Danes imam pesniški večer.
    Oplajam svoje misli,
    mehanska brleča luč na nebu preletava spokojno ljubljansko nebo.
    Poml...

    Beri dalje...
  • 00:25 - 23.04.2006

    Objemam temo,
    prisluškujem krikom iz srca,
    v samoti čakam,
    da se izlije name
    zarja jutranja ....

    ...

    Beri dalje...
  • 07:55 - 19.11.2011

    Uvod v padec, ki ne sluti konca.
    16 let minljivosti,
    10 kazalcev, ki kažejo nesmrtnost.
    4 zareze v svinjskih rebrih,
    Beri dalje...

  • 16:15 - 05.05.2007

    Na tleh, s črno packo na obrazu
    Z ranjenimi krili, sam, osamljen
    S srebrno kapljico rose v očeh
    Živa voda tihe bolečine <...

    Beri dalje...
  • 21:10 - 05.09.2009

    imela sva ključ
    in ključavnico brez vrat
    odprla sva se

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo