Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gola Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Rika, v četrtek, 21. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dotaknil si me
s toplino diha
odstrinjaš tančice
brezsramno razgaljaš me
v vrtincu besed
neizgovorjenih
najdeš me

Gola...
pred tabo stojim
ranljiva...
in zdaj se bojim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Solvenus, v 23-12-2006 18:57,
1. Gola
Ja prav dobro zgledaš. :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 23-12-2006 19:57,
2. gola
Telo je ena velika skrivnost, ki je dana nasprotnemu spolu v upravljanje in urejevanje. Vprašanje je le, če je vrtnar strokovno dovolj podkovan za tako delikatno zadevo kot je skrivnost, ki se odraža izpod kože tega telesa, kajti korenine niso nikomur nikoli bile vidne, a le po cvetu se vidi partner.
 

Objavil/a Spikerca, v 25-12-2006 10:04,
3. Gola
Zanimivo kako moški takoj pomislijo na goloto telesa hehe ;)Priznam, je bilo namerno tako napisano :P, čeprav je pesem v osnovi nastala zaradi razgaljanja duše, samega sebe, svojega pravega jaza, brez igranja... Odpreš svojo dušo in jo daš nekomu drugemu in s tem postaneš dovzeten in ranljiv. Namerno je bilo napisano, kot razgaljanje telesa, ker je v bistvu isto...predajanje sebe telesno, duhovno je po eni strani vznemirljivo po drugi pa kar malo strašljivo.
 

Objavil/a ajda, v 25-12-2006 14:11,
4. Gola
je bilo zaznati v pesmi to kar si razlozila, je pa seveda domisljija, ki deluje ob branju te pesmi ubrala svojo pot in kdo bi ji oporekal;) 
 
tudi meni je pesem zelo vsec 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 27-12-2006 23:11,
5. gola
Tudi mene je tvoja pesem pritegnila...dobro spisano...
 

Objavil/a Spikerca, v 28-12-2006 18:30,
6. Gola
Hvala ajda, VILINČEK me veseli,da vama je všeč. Pravzaprav hvala vsem štirim za komentarje ;)
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:15,
7. Gola
Kratko in jedrato.Naj si vsak po svoje razlaga. 
L.P. 
Nežika
 

Objavil/a Spikerca, v 10-03-2007 09:05,
8. gola
Zdaj komaj opazila, da si se ustavila ob mojih pesmih. Hvala! 
 
lp
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:31 - 03.05.2005

    1. Prežet je strah pred valovi morja,
    brzicami življenja ,
    ko s tabo delim si raj...

    ...

    Beri dalje...
  • 09:25 - 04.06.2005

    Neskončnost praznine;
    nevidni veter maje veje ničnosti,
    bledi žarki nebesne sinjine,
    prodirajo skozi prozorne tkanine...

    Beri dalje...
  • 00:28 - 10.05.2005

    Sestank.
    As že naredu?
    Nism.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:58 - 24.02.2005

    Kaj mi ostane, ko enkrat spoznam,
    da moje besede vse so zaman?
    Pošiljam jih k tebi kot sle mojih misli,
    a vedno se vračajo z za...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 11.03.2009

    Gospod, grešila sem.
    Sanjala.
    Umazane sanje.
    In trgala prepovedan sadež.
    Iz drevesa užitkov.
    Za...

    Beri dalje...
  • 11:55 - 21.09.2010

    Brez volje občudujem vse, česar ne razumem. Lepota tega neskončno sije, napaja vse čudeže skrivnostne, medtem ko moj jaz mineva navdihnjen od lep...

    Beri dalje...
  • 18:37 - 02.01.2005

    Oblačiš se v 1000 barv,
    a veš samo o eni
    in kako nevem ti to uspe
    da njo ti vidiš v meni.
    Ker meni ti si črna, veš,
    z le ...

    Beri dalje...
  • 06:16 - 17.03.2009

    Presunil me je njen pogled
    spoznal sem v njem, da še živim
    začutil sem v sebi sonce,
    bo grelo njo, ki me želi.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:28 - 06.06.2009

    s čikom v roki
    ob kavi sedim
    mislm na tebe
    pozablam na sebe
    iščm najin svet
    že zmer te hočm ...

    Beri dalje...
  • 18:05 - 06.08.2011

    Ležim pod odejo.
    Slutim bližajoči se vihar.
    Iz vetrne oaze bodo pridirjali kameleoni...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo