Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.
Ko bom odšel morda bo januar,
morda bo maj ali oktober.
Ko bom odšel, odšel po prstih bom, skrivaje
in za menoj še sled stopinj zbežala bo v dan meglen.
A najbrž bo jesen takrat,
da skril se bom v meglene pajčolane
in v listja sled - sam, brez besed.
In takrat veš, najraje bi zajokal ti
ob ramenu sloneč,
saj nekaj ostega kot meč
razklalo tvoje bo srce in moje.
Zdaj vem, zdaj zagotovo vem:
ko odšel bom, siva, mrka, hladna bo jesen...
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (2)
Objavil/a ajda, v 16-12-2006 07:42,
1. Ko bom odšel
Ko bom odšel morda bo januar, morda bo maj ali oktober. Ko bom odšel, odšel po prstih bom, skrivaje in za menoj še sled stopinj zbežala bo v dan meglen.
cudovito....
lp, ajda
Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:34,
2. Ko bom odšel
Tudi angeli kdaj jokajo,zakaj ne bi tudi moški potočil solzo,ki jo rodi bolečina. L.P. Nežika