Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bom odšel Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Shaolin, v petek, 15. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ko bom odšel morda bo januar,
morda bo maj ali oktober.
Ko bom odšel, odšel po prstih bom, skrivaje
in za menoj še sled stopinj zbežala bo v dan meglen.

A najbrž bo jesen takrat,
da skril se bom v meglene pajčolane
in v listja sled - sam, brez besed.

In takrat veš, najraje bi zajokal ti
ob ramenu sloneč,
saj nekaj ostega kot meč
razklalo tvoje bo srce in moje.

Zdaj vem, zdaj zagotovo vem:
ko odšel bom, siva, mrka, hladna bo jesen...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 16-12-2006 07:42,
1. Ko bom odšel
Ko bom odšel morda bo januar, 
morda bo maj ali oktober. 
Ko bom odšel, odšel po prstih bom, skrivaje 
in za menoj še sled stopinj zbežala bo v dan meglen.  
 
cudovito.... 
 
lp, ajda 
 
 
 
 

Objavil/a Nežika, v 07-03-2007 15:34,
2. Ko bom odšel
Tudi angeli kdaj jokajo,zakaj ne bi tudi moški potočil solzo,ki jo rodi bolečina. 
L.P. 
Nežika
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:33 - 03.08.2009

    Po 19ih letih razmišljam drugače kot prej.
    včasih svet še ni imel mej!
    bil je poln idej
    včasih je bila edina sm...

    Beri dalje...
  • 08:33 - 03.04.2007

    Doklej bom še čakal nate
    cvet pomladni,
    na tvoj nektar sladki,
    ki ga skrivaš med pestiči,
    tam nekje glo...

    Beri dalje...
  • 06:38 - 30.11.2005

    Težko je razumeti,
    kako se ljubezen porodi,
    ker prelahko je vzeti,
    vse dobro od ljudi.
    In včasih premišljujem,
    kaj vzamem ...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 15.01.2006

    Star suknjič,
    raztrgani škornji,
    zaprepadena duša,
    utapljajoča se v reki žalosti,
    samota...

    ...

    Beri dalje...
  • 09:39 - 09.10.2011

    Spomladi zelena poveča
    nevidno ljubezen, kot leča,
    ki nam približa neznatne stvari,
    in vse, kar je majhno, zgub...

    Beri dalje...
  • 13:24 - 28.01.2008

    Ozvezdje tebe.
    Povsod tvoj dih.
    Nič začasno,
    vse za zmeraj.
    Večnost.
    Tvoj stih.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:53 - 04.12.2005

    Danes bova klepetala,
    upati ne več ne smem,
    jutri bo veliko dela,
    dan bo kakor narejen.
    Razkril boš kako lepo misel,
    od ko...

    Beri dalje...
  • 16:10 - 16.01.2008

    Spoznala sem ljubezen.....odkrila bolečino,
    v srcu je led....kar odkriva praznino.
    Iz ljubezni je nastala bolečina, ...

    Beri dalje...
  • 16:05 - 20.08.2005

    Je klopca.
    In je osamljenost.
    In kriki otrok na zeleni podlagi.

    In sem jaz.
    Na klopci osamljena.
    V zelenem odmevu krikov ...

    Beri dalje...
  • 14:08 - 30.01.2006

    Vstopu sem v novo dimenzijo,
    Poslal sem ljudstvu svoje sporočilo,
    Prižigajoč jim novo luč na nebu,
    Naj se pripravijo na moje obhajil...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo