Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dragoceno Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a daljna, v petek, 08. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Srčno
zavzeto skritost
v nepredušno brezšumje prekriva...

Kam, v bedenje, le kam,
s togo zastrtimi upi,
zdaj, kot blažena
naglica nekogaršnje čistosti
plameni.

Ne vem...
Nikoli.
Še vedno.
Oboje...
je prazna slutnja,
neusahnjen prezir
do vsega, kar s skrajnostjo
vame prodira...

Zakaj...
sem še zadnje, kar imam.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 10-12-2006 17:24,
1. Dragoceno
in tisto kar srkas, pronica vate in cuvas kot najdragocenejsi zaklad.. kljub temu na koncu pesmi misel: 
sem še zadnje, kar imam in seveda tvoj zakaj...dopustila si, da ti pronicanje spolzi iz rok, le zakaj? 
 
lp, ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:16 - 29.11.2006

    .....šum morja....
    ......plahutanje kril galeba.....
    .....petje škržatov.....
    .....zvok vrtil...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 31.05.2006

    Tavam.
    Iščem sebe in opazujem,
    kako so s prisiljeno drugačnostjo
    postali enaki.
    Kje sem jaz?

    Ko bi lahko meglo odstrla...

    Beri dalje...
  • 13:27 - 16.02.2006

    Težko in boleče je nekoga poljubiti,
    se mu prepustiti,
    ga objeti,
    mu srce razodeti,
    ga ljubiti,...
    nato pa mu reči,
    d...

    Beri dalje...
  • 19:55 - 20.02.2007

    Abeceda kamna
    je izklesala dušo hiše.
    Višina neba
    nad zadnjo željo...
    žerjavica
    in lovorj...

    Beri dalje...
  • 22:49 - 02.11.2006

    Človeku je pač dano
    Da hodi...
    Le enkrat...
    Le v eno smer...
    Po eni poti.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 19.10.2006

    Zbrali smo se v tem prastarem blaznem gledališču,
    da proslavimo smrt telesa mrtvega duha
    božanskega norca, k...

    Beri dalje...
  • 13:27 - 09.12.2008

    ;) ...

    Beri dalje...
  • 22:16 - 16.11.2004

    Vsak bil bi.

    Le kdo je?

    Ker vsakdo je,
    Zakaj se zdi mi ,
    Da me ni?

    ...

    Beri dalje...
  • 02:36 - 27.12.2011

    Ozkarji v deželi so doma,
    prav veliko se jim ne da.
    Padajo na Turbarije,
    so vroči privrženci Kmetije.
    Beri dalje...

  • 10:21 - 28.12.2007

    Naj ne sneži več to zimo,
    nočem romantike!
    Po novem letu naj bo le januar;
    ukinite dneve zaljubljenih
    in...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo