Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dragoceno Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a daljna, v petek, 08. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Srčno
zavzeto skritost
v nepredušno brezšumje prekriva...

Kam, v bedenje, le kam,
s togo zastrtimi upi,
zdaj, kot blažena
naglica nekogaršnje čistosti
plameni.

Ne vem...
Nikoli.
Še vedno.
Oboje...
je prazna slutnja,
neusahnjen prezir
do vsega, kar s skrajnostjo
vame prodira...

Zakaj...
sem še zadnje, kar imam.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 10-12-2006 17:24,
1. Dragoceno
in tisto kar srkas, pronica vate in cuvas kot najdragocenejsi zaklad.. kljub temu na koncu pesmi misel: 
sem še zadnje, kar imam in seveda tvoj zakaj...dopustila si, da ti pronicanje spolzi iz rok, le zakaj? 
 
lp, ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:14 - 11.02.2013

    Prijazen pogled in majhen nasmeh,
    iskrice v očeh in prijaznost v dlaneh.
    Ona je s tabo povsod kamor greš,
    najde...

    Beri dalje...
  • 09:45 - 11.05.2007

    why should i care
    why should i  cry
    life is beautiful
    and love wont never die

    ...

    Beri dalje...
  • 18:01 - 27.10.2008

    Krvave solze točim v dlani,
    Roke so polne bledih brazgotin,
    Iščem rešitev da v ozadje ne zbledim,
    Kdo me sploh sliši da krič...

    Beri dalje...
  • 19:21 - 20.07.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 21:07 - 01.08.2012

    Zdej me srce več ne boli, ostal so od tebe sam še spomini, nočm te več v svoji bližini, o tep razmišlam sam še v tišini. Ko me pokli...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 18.11.2006

    Misel se zareže v možgane,
    njena hladna ostrina,
    zbudi telo iz omame.

    Le trenutek in je mimo,
    potopim se v sivin...

    Beri dalje...
  • 17:20 - 13.12.2007

    Polnoč odbila,
    poražen odhajam
    v mrak,
    v daljavi slišim
    zadnji vlak... 

    ...

    Beri dalje...
  • 15:27 - 26.03.2006

    Večerno nebo,
    na njem nešteto zvezdic,
    ki kot nenehno utripajoče lučke umetne svetlobe pomagajo luni,
    da popolnoma ne obupa v tihi n...

    Beri dalje...
  • 15:24 - 07.06.2010

    Ti praviš bogat,
    jaz pravim nesrečen.
    Ti praviš uspešen,
    jaz pravim požrešen.

    V o...

    Beri dalje...
  • 09:09 - 23.06.2007

    Me južno sonce je zganilo
    primaknil sem se njej ob bok
    je bedra temna razmaknila
    prodrli žarki so povsod.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo