Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Le čiste solze! Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a VILINČEK, v ponedeljek, 04. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
Val nesel jo daleč - na samotne je čeri,
telo v temi - v svetlobi meča obsijano.
Iz neder ji je tekla bistra svetla kri,
a vetrovi morja so celili vsako rano…

 

 Razpihali oblake nad vodo in zemljo,
melodija harfe česala svilnate lase.
Še vedno mehko, toplo in iskrivo je oko,
le čiste solze sta točila njena duša in srce…

Izbrisale so težo, ki v sebi jo nosila,
izbrisale neljube ji spomine - grenkih dni.
Vedela, da večnost z njim se bo stopila,
ko na nebesnem svodu  - zaplesale so luči...

Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:37 - 31.10.2004

    kniga jermena inma pletnice,
    jeiz pupérja inniza presice.
    kniga ječuvana ladja jezika,
    čebivbi krava, radbi mévbika.
    ...

    Beri dalje...
  • 12:47 - 12.06.2012

    Z vetrom se dviga,na vetru potuje, v vetru poje to pesem. Z vetrom poplesuje, veselo mlada Ajda, ko njeno srce v melodiji pozvanja. ...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 26.07.2011

    Dva metra, aktovka, kravata
    in svetleče bela srajca
    pod obleko zadnje mode
    niso mogli skriti tistega
    odm...

    Beri dalje...
  • 06:49 - 19.06.2007

    Če lahko bi zbiral,
    bi ljubil žensko brez telesa,
    zagotovo bi bila nebesa,
    vsaj v peklu ne bi hiral.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:50 - 23.03.2008

    Žal mi je za vse napake...
    Žal mi je za vse laži...
    Zavedam se, da ravnala nisem pravilno,
    naredila napako sem ...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 10.12.2006

    po stopnicah
    belih v jutranjem blesku
    z zabrisanimi robovi
    v neskončnih iskanjih
    z bosimi nogami
    v negiben ča...

    Beri dalje...
  • 14:34 - 13.04.2006

    čebelica
    v grlu
    brenči

    ...

    Beri dalje...
  • 13:04 - 12.02.2008

    Napisala rada preprost bi sonet
    zato, da povrnem si spet tisti mir..
    pa proti obupu, da obdržim smer.
    No, pesmi...

    Beri dalje...
  • 20:35 - 02.12.2005

    Devica iz temnega dna Oceana
    nalahno plava v temni modrini..
    Gladina jo vabi vsa zaspana,
    kot ogledalo blešči se v...

    Beri dalje...
  • 11:40 - 11.10.2007

    utrujena
    legla sem v tvoje naročje
    preklela vse tiste
    prekleto otročje
    ki z nasmehom na ustnicah
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo