Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

vsak svoj hodnik Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a enigma, v torek, 30. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

tistega sončnega dne
sem se odločila
da bom resnici
nasproti stopila
iz nežno sijočega dneva
sem v prostore neobsijane vstopila

suho sivi zveneči koraki
odmevali so
vse naokrog pa tišina


stala sem sredi hodnika
belega, hladnega
in zrla sem
daleč
v zaprta vrata
prah


zlagala sem kocke spomina
in iskala sliko
ki se je s časom
tako ukrivila

stala sem tam
in z zaprtimi očmi čakala
vonj
veter
nekaj
občutek
resnico


zeblo me je
in treslo se je moje telo
roke so krčevito kričale
jokala je duša
neznosna, pekoča
tesnoba
bolestna grenkoba


zagledala sem rdeči tricikel
obsijan vrt
gugalnico
želvo
smrt


napolnila sem hodnik drobnih stvari
in čeravno za zaprtimi vrati še vedno
praznina bedi 
hodnik več prazen ni

 
dovolj
za nocoj
nazaj na sonce !


tebi preteklost
pa jutri napovedujem nov boj


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:46 - 11.06.2007

    Sovražim občutek
    ki mi ga daješ
    vedno znova se sprašujem
    zakaj sem to storila
    a vendar ne najdem nobene...

    Beri dalje...
  • 10:38 - 15.11.2005

    Danes sem sanjal tvoj vonj, opojno omamo občutkov, ki me spominjajo, da sem se vedno živ. Všeč mi je bila apatija, ki je zajela moj bit, ko si pron...

    Beri dalje...
  • 15:14 - 18.10.2007

    prah. prah. prah.
    lepe žlice imaš...
    rad bi ti izdolbel prsni koš
    se najedel čustev/ljubezni/tebe...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 20.02.2008

    odrešenika prosit za srečo
    pa za prerokom v Meko
    med gnečo
    pred center
    v košar'co in ENTER...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 26.03.2005

    Noč.Sama.
    Žvenket dneva,
    ki se poslavlja.
    Pride. Lepo počasi in
    mi pusti
    da sem,kar sem že
    od nekdaj.
    Diši omamn...

    Beri dalje...
  • 00:38 - 12.06.2007

    Samo nasmeh je to, kar potrebuješ.
    Samo nasmeh je to... in spet svetlijo
    se oči. Kakor žarki se iskrijo,
    Beri dalje...

  • 03:22 - 21.01.2008

    Ko poljubljam tvoje prsi
    se rušim
    kot se je rušil stolp v Babilonu

    Iskre mojih noči
    so vžgale
    Beri dalje...

  • 13:13 - 15.08.2008

    Le kje bi lepih rož iskal, nabral,
    Poklonil jih tebi, rad bi daroval,
    Če vrtnice bo nežen cvet rdeč,
    Dobila ...

    Beri dalje...
  • 18:47 - 15.03.2011

    Moj hobi je izhod v sili,
    de ne preživljam časa v gostilni.
    Ne pomeni to, da me ne veseli,
    samo rajši sem v žen...

    Beri dalje...
  • 23:26 - 10.10.2009

    Beli šum televizije je predstavljal
    zvočno kuliso vsakdana,
    ugnezdenega v njegov lajf.

    Klikanje je odmevalo ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo