Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Božansko Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a daljna, v nedelja, 26. nov. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ubiti.
Z enim pogledom.
Enim nasmeškom.
Enim akordom.

Eno solzo.
Eno besedo.
... in si zlati Buda,
ki lebdi nad jato bledih rok
... in si njihov mali bog.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 28-11-2006 22:47,
1. Božansko
Ja, vcasih je dovolj le en pogled,en nasmeh in preskok in postavis ga na prestol ... ja, do tu je bozansko in ce traja ni le mali bog ampak Buda ...in tudi to se dogaja... 
 
lp, ajda 
 
 
 

Objavil/a Tomi, v 01-12-2006 06:44,
2. božansko
To je zlo sveta, ker kot sem razumel tvojo izpoved o malikih,scenskih zvezd,igralcev itn.ki so zvezde tega našega planeta v toliki meri, da se te roke dvigajoče proti njim in lomijo v hlipanju po težnji izenačiti se s tem oddajnikom poželenja in pozabe na sebe in ko se vrne oboževalec nazaj v svoj svet rasnice, se vpraša kje je njegova malenkost in ko je ne opazi, se drogira ali kako drugače pokaže sebi in okolici da je tudi on drugačen.Notranji utrinki so po takem občutku zelo močni in pretresljivi za malega človeka, ki nosi v sebi isto moč samo ona je bolj zakrita, a njegova volja da bi z njo našel svoj potencial, je preslaba.
 

Objavil/a daljna, v 01-12-2006 19:47,
3. ...
Ja, Tomi, o tem zlu govorim :) krasno, 'pogruntal' si večino mojih občutkov ob pisanju teh vrstic, stopil si še celo korak naprej v svojem razmišljanju... Sama sem se bolj ustavila pri krutosti dejstva, da posameznik čuti potrebo da izstopa - s svojim videzom, talentom, lažnim sočutjem...da bi ga častili...
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 06:56 - 03.11.2006

    Sonce ponovno je vzšlo,
    razsvetlilo jutranje meglice,
    videla sem ga, bilo je bledo,
    niti jutro ne odžene srčne klice....

    Beri dalje...
  • 00:32 - 21.02.2006

    NA RAVNEM PUSTEM POLJU

    HIŠA

    NA RAVNEM PUSTEM ZIDU

    SLIKA

    ...

    Beri dalje...
  • 22:17 - 07.02.2008

    Razlog, da prebarvam sobo v oranžno...
    Da vonjam najljubši parfum na sebi,
    samo zato, ker je danes danes.
    ...

    Beri dalje...
  • 17:58 - 30.04.2005

    Pobarvaj mi veke, zavihaj trepalnice, pozlati oči,
    da gledala bom svet, kot ga gledaš ti.
    Nasmehni mi usta z rdečim pigmentom,
    da bo...

    Beri dalje...
  • 19:40 - 30.05.2009

    Sedim na balkonu
    ugašam na pol pokajeno cigareto
    in poslušam dežne kaplje
    šššššššššššššššššššššš
    šumi,...

    Beri dalje...
  • 20:17 - 16.11.2007

    NI UMETNOSTI BREZ POEZIJE,
    NI POEZIJE BREZ RIME,
    NI RIME BREZ PLIME,
    NI PLIME BREZ LUNE,
    NI LUNE BREZ SONCA,
    N...

    Beri dalje...
  • 22:21 - 21.06.2005

    Nekje v daljavi tihe noči
    slišim tuljenje volka.
    Luna sveti,
    osvetljuje tiho noč
    nekje v daljavi...

    ...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 21.02.2006

    Tedaj najine oči
    postanejo eno.

    Pred razcvetelimi grmi
    strme negibno
    in tožijo vase,
    v vroč...

    Beri dalje...
  • 10:19 - 13.03.2011

    Gozdovi že rumeni so od časa,
    kot star, oguljen ljubezenski roman.
    Jesen za listom list iz rok odnaša;
    ko pa...

    Beri dalje...
  • 20:57 - 24.08.2006

    pozabiti nekaj
    kar štiri leta
    čakati.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo