Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Napoj resnice Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a moonchild, v torek, 14. nov. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Daj mi tvoje ustnice,
polne sladkega greha,
ki dajejo mi moč nasmeha,
piti dajo mi resnice.

Napolni s tvojim me dihom,
da zagorim in te vnamem,
da s tvojim stihom se ujamem,
v harmonijo vpeta bova z duhom.

Objemi me, sveta zabriši meje,
v najini šibkosti sva najmočnejša,
v spletu dveh teles sva najsrečnejša,
ljubi me, naj moje te srce ogreje.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 16-11-2006 18:36,
1. Napoj resnice
Se kako rada bi ti rekla, cestitam, dobro si napisala. Mislim, da je pri tebi zelja, da custva privrejo na plan in da jih ze zlijes na papir, pozabljas pa na dodatke, ki manjkajo dobri in okusni jedi. Skoda... In misel se oplaja, dlje zori ... 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Maxx, v 23-11-2006 09:59,
2. morje
ja, tud men se zdi ena boljših na tem forumu :)))
 

Objavil/a Maxx, v 23-11-2006 13:17,
3. ZMEŠNJAVA
kle je ena zmešnjava, jaz sem komentiral Morje, Napoja pa sploh še ni bilo
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:53 - 16.01.2007

    Nocoj je spet en tak večer,
    ko sama s sabo-
    ne vem kam bi se dala.
    Nemir se vame plazi,
    pri sebi nisem,
    o...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 17.08.2009

    Lebdenje in mavrični listja ples,
    jesen kaže prepolno nam čudes.
    Jež v kostanj nabode bodice,
    naenkrat pred zim...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 30.08.2006

    Kdo sem jaz v sklopu vsega
    kdo in zakaj me ustvaril je
    zakaj se globine ne zavedam
    odkod ta moč, ki v meni vre.
    T...

    Beri dalje...
  • 13:10 - 12.02.2006

    Časovni fragment na x osi,
    integrirana vrednost sveta se približuje nič.
    Poliedrična konstrukcija zla nosi v vsakem oglišču definirano vr...

    Beri dalje...
  • 19:52 - 04.03.2005

    Tako čarobni se mi zdijo.
    Tako pomembni.
    Koliko so že videli!
    Kje vse so že bili!
    Koliko so že pretrpeli.
    Spoštujem jih, Beri dalje...

  • 13:04 - 23.04.2008

    Včasih sem še zmeraj pesnica-
    mala naivna podarim ves drobiž brezdomcem-
    idealistka ne rabim denarja;
    samo ljubezni i...

    Beri dalje...
  • 10:35 - 14.03.2008

    Ti preprosto odideš, ko zadnja snežinka stali svoje krake in zaspana zaspi, ko stopi se še zamrznjena noč.

    Meni zadaj o...

    Beri dalje...
  • 19:51 - 29.11.2007

    Želim.
    Trnjevo želim.
    Zimsko bela,
    ledeno orošena,
    mrzlo pričakujoča...
    Želim

    ...

    Beri dalje...
  • 12:10 - 21.12.2009

    Sedaj je tak čas,
    ko vsi razmišljamo na glas,
    ko želimo si nenavadnih reči,
    samo da bi srečni bili.

    Ali sreča j...

    Beri dalje...
  • 10:29 - 02.08.2008

    So dnevi in noči,
    ko rad s teboj
    seksal bi
    in želel bi si,
    da še te
    nategnil bi.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo