Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Napoj resnice Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a moonchild, v torek, 14. nov. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Daj mi tvoje ustnice,
polne sladkega greha,
ki dajejo mi moč nasmeha,
piti dajo mi resnice.

Napolni s tvojim me dihom,
da zagorim in te vnamem,
da s tvojim stihom se ujamem,
v harmonijo vpeta bova z duhom.

Objemi me, sveta zabriši meje,
v najini šibkosti sva najmočnejša,
v spletu dveh teles sva najsrečnejša,
ljubi me, naj moje te srce ogreje.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 16-11-2006 18:36,
1. Napoj resnice
Se kako rada bi ti rekla, cestitam, dobro si napisala. Mislim, da je pri tebi zelja, da custva privrejo na plan in da jih ze zlijes na papir, pozabljas pa na dodatke, ki manjkajo dobri in okusni jedi. Skoda... In misel se oplaja, dlje zori ... 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Maxx, v 23-11-2006 09:59,
2. morje
ja, tud men se zdi ena boljših na tem forumu :)))
 

Objavil/a Maxx, v 23-11-2006 13:17,
3. ZMEŠNJAVA
kle je ena zmešnjava, jaz sem komentiral Morje, Napoja pa sploh še ni bilo
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:20 - 29.09.2005

    Kako lahko boli vozel na rjuhi,
    če ni pot bega v zunanjost svobode.
    Le vozel dušitve.
    Strah zadušitve.
    Pridušitve misli.
    K...

    Beri dalje...
  • 10:27 - 25.10.2006

    Jedino tako može biti ispravno
    u zvuku koji dolazi
    donosi i odnosi.
    Ritam se ne mjenja
    Sve je več bilo nekada
    ...

    Beri dalje...
  • 08:40 - 19.12.2006

    Slutnjo mi zastiraš,
    prevzet ves brezmejno...

    Mi treš trepalnice krhke,
    odstiraš hlad v nesli&sca...

    Beri dalje...
  • 16:55 - 11.12.2004

    Včasih si rečem:"Dones se mi pa nič ne da."
    Ampak to ni tako lahko.
    Pa saj ne, da se mi ne bi dalo,
    tudi sproščanje je tež...

    Beri dalje...
  • 14:56 - 26.06.2005

    človek brez bistva
    ni jedrnat
    ni kosmat
    nima brade

    ...

    Beri dalje...
  • 10:27 - 17.04.2009

    Dva verza v poskoku,
    dva iskra konjiča.
    Naenkrat iz niča.
    S poklonom in v loku.

    Zamah čarovnije Beri dalje...

  • 20:54 - 27.08.2005

    Pijan nisem od pijače, ljuba moja
    Pijan sem od misli nate
    Pijan od tvojih poljubov
    Žejen sem tvoje bližine …

    ...

    Beri dalje...
  • 10:35 - 29.01.2007

    Slap drobnih kapljic po meni zdrsi
    božam svoje telo duh se miri
    naslonjena na hladno steno zaprem oči
    objamem prsi njih poln...

    Beri dalje...
  • 20:21 - 14.10.2007

    Saj veš da bom do tebe
    še posebaj nežna:
    v svojih besedah in malo manj
    s svojo kožo-

    ...

    Beri dalje...
  • 21:55 - 20.12.2004

    Kruta sem in grda,
    priznam, da sem s teboj pretrda,
    a kako naj drugače
    ti pokažem ,kaj naj naredim,
    ker si tvoje ljubezni ne že...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo