Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žrtev ljubezni Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a malchy, v torek, 07. nov. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Sama sem ostala,
Postelja brez tebe  prazna je postala.
Nehal si me ljubiti,
Razumno hotel si se raziti...
A tako ni šlo, nekdo moral je biti žrtev te nesreče,
Pa čeprav jaz....

Postala sem emo..kmalu za tem na grobu je pisalo:
Počivaj v miru...
Vsak teden na grob si šou..
Vsako noč v nočnih morah zaspou...
Zavedal si se da me nikoli nisi nehal ljubiti, da si se hotel le raziti...
A zdaj je prepozno ni več poti nazaj...
Zdaj je v nebesih..
Z angeli se igra..
Čuva nate in pazi da te prava ljubezen ne izda


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:52 - 14.11.2008

    Odpadlo listje, gole krošnje so dreves,
    kot da pred spanjem, počitkom je ta svet,
    bo sneg prekril naravo, sever bo z...

    Beri dalje...
  • 13:51 - 25.11.2007

    Konglomerati podoživetih sanj
    obrazi smolnate tišine
    kozarci samote v nočeh,
    ki jim ne sledi jutro.
    Grenki kam...

    Beri dalje...
  • 23:59 - 23.07.2007

    Rezk,
    rezk,
    rezk.
    Lesni hrošči
    razgrajajo po podstrešju,
    uničujejo les,
    razkrajajo streh...

    Beri dalje...
  • 21:24 - 21.11.2005

    Na dosegu tvoje roke, kadar potreba je velika,
    tam, če mi ukažeš in naredim kar te mika.
    Ne prosim te za nič ...

    Beri dalje...
  • 20:05 - 08.08.2006

    Zakaj si zvezdam šepetal in luni pel začetke najine?
    V šale sem te ovijala,
    ko sem trepetala,
    da te zveri ne bi odnesle.
    Spozna...

    Beri dalje...
  • 17:39 - 01.06.2005

    ...

    Beri dalje...
  • 14:39 - 03.04.2007

    Nisem te poznal,
    ko sem te spoznaval.
    Tipaje, po prstih, neslišno...
    S prsti slepca otipaval...

    ...

    Beri dalje...
  • 19:26 - 29.11.2005

    Stokam, rjovem, kričim..
    Tisto luč v daljavi doseči si želim..
    Ne morem, ne dosežem..
    Pa če milijon niti prerežem....

    Beri dalje...
  • 08:41 - 06.01.2005

    vtaknil te bom v okvir in spodaj podstavil sito
    izpulil ti bom oči iz ogledala
    razcepil ti bom prste in te položil na rdečo preprogo
    Beri dalje...

  • 13:59 - 26.03.2008

     Right way, wrong way
    You should say
    What's the best for me?
    Should I go or should I stay?
    Take t...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo