Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kliše Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Turi, v ponedeljek, 30. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dost je blo klišejev...
Grem na lepše. 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Neva, v 31-10-2006 16:25,
1. Kliše
:-), he, he...srečno... 
 
Spminja me tole na to, da nihče noče biti povprečen, zato je to najbolj povprečna želja kar jih je.... 
lp 
Neva :zzz
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-10-2006 21:00,
2. KLIŠE!
Nekdo je ubupal zaradi ponavljajočih se vzorcev... Vilinčki smo tukaj, da vlivamo upanje... :) 
 

Objavil/a ajda, v 31-10-2006 21:14,
3. Kliše
Če bi lahko rekla dnevu, kjer si solze iscejo svojo pot po licu, neusmiljeno razgrajajo, dost je klisejev, grem na lepse. Ja, to bi bilo v teh dnevih se kako zazeljeno.... 
 
lp, ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:50 - 25.05.2007

    Ni poti!
    Nič več.
    Spoznanje,
    da začetek je konec,
    je že zdavnaj mimo.
    Kaj zdaj?

    ...

    Beri dalje...
  • 18:07 - 01.09.2009

    Nastrgano oko gleda jutro,
    našiliti ušesa bo bistro,
    prihajajo popoli novice,
    pred ptičjim petjem domači retro....

    Beri dalje...
  • 18:34 - 11.02.2006

    Odpira se globoko
    Neusahljivo hrepenenje,
    Delim ga vsem,
    Ki ga želijo, z vso zmedo
    In vpletanjem
    Zaledenelih misli....

    Beri dalje...
  • 18:09 - 23.06.2005

    Jasen je dan,
    prelep z nemirom obdan,
    škrlatnost opojnost,
    odsev dveh teles.
    Drhteče srce občuti sladkost,
    Potopi se v...

    Beri dalje...
  • 11:08 - 07.09.2010

    Zažvrgolela je ljubezen iz duše
    ustvarjajoč občutek miline sveta,
    obenem mi je telo obudila
    zaznamovala je v meni nežnost do...

    Beri dalje...
  • 15:43 - 27.03.2009

    Kot bi fitilj luč ojačal
    prišlo je vame več luči,
    ko stal sem sredi stare cerkve,
    brez krova, tam med stenami.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:54 - 16.02.2005

    Hodim bosa po travi,
    da čutim zemljo
    kako se mi zažira v
    zareze in pore stopal.
    Čutim jo v sebi.
    Nekoč bo ona čutila nas.<...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 16.01.2011

    skozi
    pregreta ležišča
    zakajene dvorane
    misli razklane
    upognjena hrbtišča
    brez zunanjega blišča <...

    Beri dalje...
  • 15:52 - 17.11.2007

    Zastavim še en cilj na
    krožni poti najinih dotikov:

    Ne boš me izbrisal,
    preveč se zažiram vate

    ...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 09.08.2007

    Melona.
    In oktava na klavirju.
    Strast.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo