Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Jesen Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Najandra, v četrtek, 26. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kot jesenski list
pade najina ljubezen na tla
ter čaka, da jo kdo potepta.
Z dnevi postaja vse bolj
ranljiva,
scefrana in potem
preperi.

Kot spomladanski zvonček
pod snegom čaka nova ljubezen,
zrasla pod okriljem toplega bo srca.
Z dnevi postaja vse
močnejša,
zrelejša in vedno
večja. 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Tomi, v 29-10-2006 06:54,
1. jesen
Stara resnica, ki je pri vsakem človeku vedno nova, a to je večno upanje in čakanje, ki ne vodi v smer dejanj. Mogoče se motim in sem še pretrd za notranja drhtenja, ki so vendarle značajna frekvenca, ki se imenuje drhtenje srca ali oddajanje signalov izvirno čiste ljubezni.Pri tej pesmici, se kar sam spreminjam v čutečega človeka .Lepo.Tomi
 

Objavil/a ajda, v 29-10-2006 09:18,
2. Jesen
Ja, pesem razumem kot umiranje ljubezni, ki izginja kot listje na drevju, da pa upas, da bo spomladi vzklila nova...Ni mi pa zato logicno v zadnji kitici: 
 
..Z dnevi postaja vse  
močnejša,  
zrelejša in vedno  
večja... 
 
nenazadnje se ne ves, ce bo spomladanski zvoncek prinesel tudi ljubezen. 
 
tomi, vsec mi je da najdes tudina oko preproste pesmice z globoko vsebino... 
 
lp, ajda 
 
 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 05:34 - 23.04.2007

    Rad bi zaspal in se ne več prebudil.
    Utrujen sem od potovanja.
    Steza je dolga, predolga in ta iskanja mi črpajo moč in poslednje a...

    Beri dalje...
  • 10:53 - 24.07.2005

    *
    vran
    črn vran sem
    sedim na veji življenja
    kličem in čakam

    ...

    Beri dalje...
  • 07:34 - 01.11.2004

    ...

    Beri dalje...
  • 13:18 - 30.10.2004

    Pista je odprta.
    Vzletim lahko času nasproti,
    v kovanem plašču očiščenja
    še zadnje vzdihljaje jemljem samoti.
    Pista je odpr...

    Beri dalje...
  • 09:22 - 20.03.2005

    Hodim, hodim po ravni cesti..
    Kar naenkrat.
    Kilometrske stopnice strme navzgor.
    Vzpenjam se, vzpenjam.
    Ni konca. Ni cilja. Vsa...

    Beri dalje...
  • 21:37 - 31.10.2004

    Čas je za taksi,
    ki nikamor ne pelje.
    Ustavi te na poti do sreče,
    ki si jo začrtal.
    Raje vzamem kolo,
    ki pelje počasi
    Beri dalje...

  • 14:36 - 30.01.2007

    Saj poznate tisti stavek iz Biblije;
    človekova domišljija je zla že od mladosti.
    Vedno sem se spraševal: zakaj prav d...

    Beri dalje...
  • 07:28 - 23.02.2008

    Čakam te v temi.
    Kdaj boš prišla?!
    Tiho in neslišno.
    Slišim petke, vonjam tvoj gib,...

    Beri dalje...
  • 15:33 - 24.01.2006

    trije človečnjaki zliti v marmor
    ždijo so skupaj komaj za enega

    os moje cikličnosti
    moje opominjanje naj presežem
    vsake...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 09.05.2006

    V parku na klopi sedim,
    premišljujem in kadim,
    nikjer nikogar ni,
    le v mojih mislih še nekdo živi.

    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo