Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kaj... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v sobota, 27. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ko pogled mi odtava po knjižnih policah,

mi misli zbežijo in iščejo knjigo za té ,

za té  mlado otroško srce,

 

ki ne veš, da je branje izredno pomembno

in osnova za vse!

Kaj naj ti ponudim,da te pritegnem,

da se odločiš, da te zavedem,

da knjigo v tvoje življenje vpletem,

iz katere boš znanje iskal in veselje

in sprostitev za dušo, za tvoje srce

če bo preživljalo trenutke žalostne.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:01 - 13.02.2005

    Drdrajo, šepetajo.
    Prihajajo nasproti,
    sonce k luni.

    Z angelskim obrazom
    in nerazčiščenimi viharji

    ...

    Beri dalje...
  • 08:41 - 04.05.2005

    Spomnim se Cubisma,
    ki smo ga rolal tisti dan.
    Spomnim se špagetov
    z orehi in olivnim oljem.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:24 - 22.08.2010

    Rada bi vzela besede nazaj,
    prek noči,
    ko pesniki obmolknejo.
    Rada bi jih poslala stran,
    prek sončnih za...

    Beri dalje...
  • 10:45 - 25.05.2008

    če lahko
    bi pobegnila
    med sijaje zvezd
    v naročje kril nebeških
    kjer ni slovesa
    in žalost...

    Beri dalje...
  • 17:41 - 05.09.2007

    Začuti,
    krhko ranljivost metuljevega pristanka,
    začuti nežni poljubček dekletca,
    a ne slutiva možnost,
    ...

    Beri dalje...
  • 18:49 - 01.11.2004

    Stojim in gledam bled lunin obraz, Veter se igra s pramenom mojih las. V luninem odsevu vidim tvoje oči, le veter me boža, a jaz čutim tvoje dlani......

    Beri dalje...
  • 07:56 - 28.01.2009

    Moja misel je vesolje,
    dobro vem koliko znam
    toliko se lahko razširim,
    obenem tudi rad kaj dam.

    Ta...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 04.06.2009

    Vrstic ne pišem več, (še tole bi prečrtal!),
    besede, zlogi padajo kot zadnji sad.
    Jesen je, jaz pa po vsej sili vrta...

    Beri dalje...
  • 22:32 - 26.08.2006

    nisem več svoja pota štel
    tam kjer sem je malo, tam kjer me ni je še več
    a duša slepa kot toča tolče pomeni Beri dalje...

  • 14:15 - 06.06.2006

    Odšel si stran...zakai???
    rekel si mi da me ne maraš več...zakai???
    jokala sem samo zaradi tebe...zakai????
    zakai, zakai, zakai....t...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo