Kaj...
Napisal/a Beba, v sobota, 27. nov. 04
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(0 glas)
Ko pogled mi odtava po knjižnih policah,
mi misli zbežijo in iščejo knjigo za té ,
za té mlado otroško srce,
ki ne veš, da je branje izredno pomembno
in osnova za vse!
Kaj naj ti ponudim,da te pritegnem,
da se odločiš, da te zavedem,
da knjigo v tvoje življenje vpletem,
iz katere boš znanje iskal in veselje
in sprostitev za dušo, za tvoje srce
če bo preživljalo trenutke žalostne.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (0)
Naključne
18:01 - 13.02.2005
Drdrajo, šepetajo. Prihajajo nasproti, sonce k luni.
Z angelskim obrazom in nerazčiščenimi viharji
...
Beri dalje...
08:41 - 04.05.2005
Spomnim se Cubisma, ki smo ga rolal tisti dan. Spomnim se špagetov z orehi in olivnim oljem.
...
Beri dalje...
19:24 - 22.08.2010
Rada bi vzela besede nazaj,
prek noči,
ko pesniki obmolknejo.
Rada bi jih poslala stran,
prek sončnih za...
Beri dalje...
10:45 - 25.05.2008
če lahko
bi pobegnila
med sijaje zvezd
v naročje kril nebeških
kjer ni slovesa
in žalost...
Beri dalje...
17:41 - 05.09.2007
Začuti,
krhko ranljivost metuljevega pristanka,
začuti nežni poljubček dekletca,
a ne slutiva možnost,
...
Beri dalje...
18:49 - 01.11.2004
Stojim in gledam bled lunin obraz, Veter se igra s pramenom mojih las. V luninem odsevu vidim tvoje oči, le veter me boža, a jaz čutim tvoje dlani......
Beri dalje...
07:56 - 28.01.2009
Moja misel je vesolje,
dobro vem koliko znam
toliko se lahko razširim,
obenem tudi rad kaj dam.
Ta...
Beri dalje...
08:55 - 04.06.2009
Vrstic ne pišem več, (še tole bi prečrtal!),
besede, zlogi padajo kot zadnji sad.
Jesen je, jaz pa po vsej sili vrta...
Beri dalje...
22:32 - 26.08.2006
nisem več svoja pota štel
tam kjer sem je malo, tam kjer me ni je še več
a duša slepa kot toča tolče pomeni
Beri dalje...
14:15 - 06.06.2006
Odšel si stran...zakai??? rekel si mi da me ne maraš več...zakai??? jokala sem samo zaradi tebe...zakai???? zakai, zakai, zakai....t...
Beri dalje...