Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

V mraku Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a lilia, v nedelja, 22. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Pretrgala sem mrak nad sabo, nad tabo, 
da bi oba obstala v vedrini in obličju čistega.
Z roko v roki sva sedela v kristalnih barvah življenja,
pa si mi sledil v vse smeri, 
a le do trenutka mojih bolesti.

 

Niti pesek ni izbrisal kar sem ujela na poti,
niti ti nisi vzel del bremena na svoj ponosni križ. 
Bil si z menoj v lepoti z živim telesom, 
a mrtvimi občutki,...v samoti.
In ko je mrak spet zagrinjal nebo
si prišel in  za trenutek pustil obraz ob mojem,
a le do dneva, ko sem vnovič trgala sivino iz najinega obzorja.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:47 - 17.03.2009

    morje kot ptica že zdaj valovi,morska gladina skrivnost ulovi,vse je živahno podvoden ta svet,mami pa ribce ne more ujet poj pa ko m...

    Beri dalje...
  • 17:02 - 15.12.2005

    Besede in stvari.
    Ne prenehajte
    prihajati
    smuknite mi
    skozi špranje
    pomarančnih
    kukal in

    ...

    Beri dalje...
  • 20:47 - 06.05.2008

    Se izlila je beseda na papir,
    kakor potok v reko in reka naprej,
    in kot ko kaplja ki udari v morje,
    nešt...

    Beri dalje...
  • 18:55 - 07.08.2009

    Nosim, nosiš,
    nosiva, nosimo.
    Nosíte.
    Nosímo,
    imejmo se radi.
    Nisem,
    nikdar nisem.
    ...

    Beri dalje...
  • 19:53 - 26.08.2009

    Brskam po morskih travah,
    ki so jih naplavili
    nemirni tokovi morja.
    Ranjena sem se zavlekla
    na brežino in čakam,
    Beri dalje...

  • 20:25 - 09.11.2005

    Pokončali smo dovzetne
    Vsi v zemljo zakopani so
    vsi v neskončnosti so pozableni

    Prevzemomo njih vloge
    v zemjo se zakopljimo! Beri dalje...

  • 16:06 - 05.09.2007

    1. RATIO

    Šla sva med polji.
    Čudno - nisva se
    prijela za roke
    niti nisva štela zvezd,
    mord...

    Beri dalje...
  • 16:51 - 23.07.2008

    ne maram besed ki jih nisva izrekla
    ne maram smeha ki sva ga tajila
    na tisti danko sva si še lahko dala poslednjo obl...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 05.07.2008

    Povej mi, si že kdaj poslušal srečo?
    potipal sanje, gledal misli nežno,
    zagrabil veter, božal pesem bežno,
    poni...

    Beri dalje...
  • 16:50 - 20.10.2006

    Sprehajale se skozi mene
    razne misli in ideje
    lenost jih ni zadržala
    odšle so z vetrom skozi veje.

    &n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo