Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ti si Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kingcrimson, v četrtek, 19. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zakaj naj čutil
ne bi tvojih ustnic
in gledal
s tvojimi očmi,
zakaj bi vedno
moral stati tu
in sanjati le-te?

Zato ker tvoje
so oči ledene
in z ust polzi
ti bela kri,
zato ker polje
kliče k sebi
telo tvoje črnine.

Kako naj vzamem
tvoje si telo
in odidem v temo
ljubezni,
kako naj ljubim
tvoja usta
in belo kri na tvojih nedrih?

Tako da prideš
v moje ti naročje
in spremeniš se v nebo,
tako da v črnem
bo oblaku
žalosti
sijalo tvoje okno
in bo vedno v tebi cvet.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Neva, v 21-10-2006 19:42,
1. Ti si
Morda bi nekdo rad spremenil prijateljstvo v ljubezen? Če nekdo ljubi in obstane v svojem hrepenenju in ne naredi ničesar, bo najbrž šlo nekaj mimo njega, kar utegne obžalovati do konca življenja...da nekdo pride v tvoje naročje in si to res želiš, moraš izraziti povabilo. Saj človek malo že čuti kako se kdo nanj odziva in najbrž veš ali bo tvoja črnobela dama lahko postala nebo....Ampak lažje je o tem napisati pesem...in v srcu malo odleže....
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:59 - 23.07.2008

    Ni spoznanje, le iskanje,
    to kar zdaj imam.
    Ali bolje reči: nimam,
    sproti vse razdam.

    Nimam rok,...

    Beri dalje...
  • 20:54 - 09.11.2005

    Gobavec mi je zaupal uho
    naj se mu povrne dobra misel
    Drstim se v mlakuži sednjosti
    prekriva dni mi moje rože.
    Dam jim krepko uvel...

    Beri dalje...
  • 20:54 - 15.05.2007

    Nisi rekel. Molčal si.
    Poslušal teči tihi čas.
    Čakal na prerokbo dneva,
    daljšega od dni.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:30 - 31.10.2004

    fakenšit usese trése,
    fakenšit inropo ta,
    skrnise padle soza vése,
    mislem debó koncve ta.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:10 - 31.01.2009

    Drobec v tem
    kratkem stihu
    besed zašepečem
    ti na uho,
    zadeta.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:58 - 29.04.2006

    zdomec v svežih rjuhah
    čaka
    par kapljic rdečega vina
    predrami dim
    ravnokar prižgane cigarete

    ...

    Beri dalje...
  • 12:30 - 16.02.2009

    Daj no
    raje nehaj
    omamo uživat,
    gorje ti, ostane ti le
    end, jok.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:57 - 07.12.2005

    Čas kosila zbere vso družino,
    kot vsaki dan poprej.
    Okoli mize posedijo,
    kot vsaki dan poprej.
    Prav fino se vsi poredijo, <...

    Beri dalje...
  • 21:38 - 20.12.2004

    Zopet je ena takšna čudna noč,
    ko mi ne pusti spati
    in mi ne pusti se z lepimi sanjami igrati!
    Duši me ,stiska in me boli,
    nika...

    Beri dalje...
  • 20:20 - 30.01.2010

    My body is cold.
    Alone in the night.
    I long for her presence.
    To warm the body up.
    But she's far away. ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo