Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ti si Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kingcrimson, v četrtek, 19. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zakaj naj čutil
ne bi tvojih ustnic
in gledal
s tvojimi očmi,
zakaj bi vedno
moral stati tu
in sanjati le-te?

Zato ker tvoje
so oči ledene
in z ust polzi
ti bela kri,
zato ker polje
kliče k sebi
telo tvoje črnine.

Kako naj vzamem
tvoje si telo
in odidem v temo
ljubezni,
kako naj ljubim
tvoja usta
in belo kri na tvojih nedrih?

Tako da prideš
v moje ti naročje
in spremeniš se v nebo,
tako da v črnem
bo oblaku
žalosti
sijalo tvoje okno
in bo vedno v tebi cvet.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Neva, v 21-10-2006 19:42,
1. Ti si
Morda bi nekdo rad spremenil prijateljstvo v ljubezen? Če nekdo ljubi in obstane v svojem hrepenenju in ne naredi ničesar, bo najbrž šlo nekaj mimo njega, kar utegne obžalovati do konca življenja...da nekdo pride v tvoje naročje in si to res želiš, moraš izraziti povabilo. Saj človek malo že čuti kako se kdo nanj odziva in najbrž veš ali bo tvoja črnobela dama lahko postala nebo....Ampak lažje je o tem napisati pesem...in v srcu malo odleže....
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:20 - 26.09.2008

    Pljuča polna netopirjev
    prah njih kril roji
    sonični utrip krvi
    mrzlično iskanje eritrocitov 

    zapomni si
    ...

    Beri dalje...
  • 23:50 - 05.05.2005

    Nekega dne bom skočil vate!
    Božal te bom, grebel po tebi,
    s prsti, z nosom, s celim telesom,
    zakopal se bom v tvoje bistvo.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:43 - 25.04.2006

    Tako dolgo je tega
    ko si mi ukradla srce
    in ga zaprla v kletko.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:11 - 13.03.2005

    Tukaj sedim. Sama.
    Sonce sije name,
    boža me z njenimi nežnimi žarki.
    Toplo mi je.
    Lepo.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:49 - 21.07.2009

    Okitena oblast, niza
    lumparije. Pijana oblast
    in streznjena raja.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:05 - 05.09.2006

    In bom hudobna
    in bom nesramna
    in bom nora in bom nema...

    ...

    Beri dalje...
  • 17:38 - 18.05.2008

    Odgrnil sem vse zastore
    in začutil v svoji sem celoti,
    koliko gneva nosijo zemljani,
    ker žive že tisočletja v zmoti.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:30 - 01.09.2008

    Vije z listjem se posuta pot,
    hrib prerasel s krvavim borovničjem
    mimo strašečih lijan vodi hod
    smrt se roga z belim obličje...

    Beri dalje...
  • 21:18 - 21.01.2007

    veter se je v krošnji ustavil
    šelesti v vejah dobri duh
    dlani  miru Soncu je nastavil
    se vrača, vrača top...

    Beri dalje...
  • 17:45 - 29.06.2011

    I was watching Qi,
    with Stephen Fry.
    And it occurred to me,
    what I want to be.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo