Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V daljavi... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a lilia, v sreda, 18. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Barvne stolpnice se dvigajo nad mestom. 
Zapelje mimo vlak po žilah tega mirnega sončnega jutra, 
jaz pa zamišljeno iščem  kje si, katero je tvoje okno,
ki zre skozi ta nori izmišljen svet.

S trudnim pogledom se zavem, da si daleč,  
da je tvoj zrak in prostor pod nebom enak mojemu, 
a si daleč kot je daleč tisti ogenj, 
ki je gorel med nama. 
Z rokami naslonjena na okno balkona; 
v sapi izginja mesto kot bi nad njega prišel temen oblak, megla... 
V turobni samoti v stolpnicah tega mesta te še vedno čutim, 
a zdaj kot grenek občutek na mojih vrlih licih, 
polziš in se izlivaš v mirno morje osame in praznine. 
Zaplavala bom pa čeprav bom utonila v čarih, v obupu, 
ko te ne bom našla v tej oddaljeni kaplji mojega slehernega utripa.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:54 - 14.10.2007

    natrosil si dopadljivost
    v mojo nedotakljivost

    zadišala sem
    po prevzetnosti

    vame zlivaš
    mamljivo...

    Beri dalje...
  • 17:53 - 07.05.2008

    Le kje se lesketajo iskre sreče ?
    Ali so vse potonile,
    ker življenje je preveč boleče ?

    V prehladnih st...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 09.11.2005

    Topotaje se ko miš prikradem k tebi,
    v tej uri nočni.
    Z levico sežem ti v lase,
    se stisnem k tebi.
    Bodi moja glasno šepnem ti v...

    Beri dalje...
  • 15:35 - 16.02.2008

    Povsod te iščem, nikjer te ni...
    Celo telo mi obdaja le praznina.
    Moje srce je prazno...
    »Kje si?&...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 22.09.2006

    dreams that came with pure light
    are gone with deep dark
    all that has left
    is just a broken heart
    with harmful th...

    Beri dalje...
  • 11:32 - 04.03.2005

    Kaj …
    Kaj nama treba je bilo gorja –
    kaj nama želja,
    ki je uničila oba.
    Kaj nama treba je bilo grešiti,
    da d...

    Beri dalje...
  • 21:30 - 14.06.2007

    Ti, ki pripadaš njemu
    polziš po mojem licu
    zaradi njegovih besed

     

    ...

    Beri dalje...
  • 19:04 - 01.09.2008

    Smrekam

    V nebeški smetani snega
    leži krajina valovita,
    dvigajo se do neba
    debla vitka v senci skrita.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:40 - 15.03.2005

    O moj temačni Angel, kako si lep!
    Ljubim tvojo polt žgano, dolge dlake
    v kodrih in iz črnih las kite jake,
    ki ti padajo čez ...

    Beri dalje...
  • 13:12 - 22.09.2012

    So trenutki,
    ko je treba molčati.
    In čakati...

    Da iz pogleda zraste poljub.
    Da se prsti pretočijo v melodijo....

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo