Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sreča Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Najandra, v nedelja, 15. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Draga Sreča!
Povej, zakaj si preklemansko opoteča?
Zakaj si in te naslednji trenutek že več ni?
Ne rabim te ko sem srečna.
Sem s tabo sploh srečna?
Rabim te ko sem nesrečna. 
Sem brez tebe nesrečna?
Kako naj vem kdaj si ob meni? Si vedno?
Zdaj vem, si moj tihi partner, ki ga včasih ne spoštujem in na trenutke ne vidim.
A si tu ... Zdaj vem!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:59 - 11.01.2008

    Mogoče bi zdaj že bil čas,
    da prebereš vse te zamolčane krike,
    vse te stopice, verze in rime,
    vse, kar si napisal vam...

    Beri dalje...
  • 10:08 - 04.05.2005

    Belina. Vse naokrog belina.
    Beli hribi, bele ceste,
    ki peljejo v bele kraje.
    Vsepovsod belina,
    v mojem srcu pa praznina,
    k...

    Beri dalje...
  • 11:19 - 05.11.2004

    Jutri bo drugače, verjamem v to. Jutri bo sijalo sonce, in žarki bodo objemali moje telo. Jutri te bom imela, jutri boš moj....

    Beri dalje...
  • 09:53 - 13.05.2005

    Kadar padaš, nauči se leteti,
    nazaj, na vrh gore se povzpeti.

    Kadar letiš, nauči se pristanka,
    da ne bo grenila bolečine te uganka....

    Beri dalje...
  • 20:45 - 25.09.2010

    Prišla je noč
    prekrila naj bi vse težave,
    zaljubljenim in ljubljenim
    je to čas je za radosti.
    A tistim, ki zgublje...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 05.09.2009

    Videz. Spomin.
    Nekje sem te že videl.
    Vest, barve, obleka...
    Kdo si? Iz kod si?
    Lepa si.
    Vem, da te poznam...

    Beri dalje...
  • 22:45 - 29.03.2007

    Tableto za tableto
    goltam.
    Da bolečino pomirim,
    da lažje živim.
    Se sprašujem,
    kdaj prenehalo bolet...

    Beri dalje...
  • 09:53 - 07.02.2006

    O, kje si, srečna, draga moja frača,
    z najboljše bukve ti bila si vzeta,
    kot črka "V" na dela dva razpeta,
    spomin se nate,...

    Beri dalje...
  • 14:34 - 10.04.2009

    Ti si ta,vsaj tako
    sva rekla oba.
    Ti si ta,
    ki vse moje želje pozna,
    ta ki mi spati ne da.

    Ti si moj, Beri dalje...

  • 14:31 - 12.01.2008

    Srce strto na tleh leži
    v globino pekla strmi.
    Temen gozd okoli se nabira,
    netopirjev in golazni s seboj pobira.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo