Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Moč orkana Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ohm, v torek, 10. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Občutek samote?
Občutek lepote!
Redka prikazen,
moja bojazen!

 

Sili mi oko v širni svet.
V neskončni sivini za roke pripet
bežim človeški milini.

 

 

 

Občutek samote?
Občutek lepote!
Redka prikazen,
moja bojazen!

 

Bežim človeški milini,
vzemljo pribita z jeklenimi klini,
s sovraštvom in studom opita.

 

Občutek lepote?
Občutek samote!
Redka bojazen,
moja prikazen!

 

S sovraštvom in studom opita,
s slino na ustih-v gnjitje prehaja,
z orkansko močjo-verz

NEDOTAKNJEN ostaja!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Tomi, v 14-10-2006 06:46,
1. Moč orkana
Tvoj verz pa dotaknjen v nas, v resnici ostaja..
 

Objavil/a Matej, v 14-10-2006 10:07,
2. Moč orkana
Vsekakor se zareže kot kakšna ost v spomin. 
 
LP Matej!
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:21 - 20.11.2006

    Kot po receptu
    se vse preliva
    ostaja v vsakem
    sladek spomin
    na poželenja
    iz tistih časov,
    ko si r...

    Beri dalje...
  • 21:36 - 02.04.2007

    ne prvič
    niti drugič
    pač pa že mnogič
    si grizem en in isti noht
    ker se ne spomnim
    kje sem pozabila svoje ...

    Beri dalje...
  • 11:19 - 27.05.2007

    Like lily of the valley
    you jab me with your smell,
    seems like endless...
    you captured me with your spell.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:37 - 10.12.2005

    Poskušam te pretentati, da sem najlepša
    in oblečem mini krilo,
    poskušam te prepričati, da sem pametna,
    zato te poslušam in modro mol...

    Beri dalje...
  • 21:31 - 19.12.2004

    Kdo se oglaša,
    v ihti joče?
    Očetu spanca krati,
    da ves zaspan
    ponoči kolovrati?
    Kdo mamici nagaja?
    Je to naša G...

    Beri dalje...
  • 01:26 - 24.08.2009

    Veter obleki zlepljenih oblin
    nosi vzdihe razbrazdanih solin.
    Prsti robijo belih rož poke,
    tvoj jezik nikdar ni...

    Beri dalje...
  • 12:01 - 18.04.2009

    Ti govoriš.
    Jaz zrem v prste.
    Predstavljam si dotik na svoji koži.

    Nato obmolkneš.
    Pogled zasidraš vame.
    ...

    Beri dalje...
  • 20:56 - 11.11.2004

    Življenje brez tebe
    bi bilo kot
    življenje brez vode.
    ...

    Beri dalje...
  • 16:46 - 13.01.2008

    v vsaki senci
    v ljudeh
    ki jih srečujem
    vidim obraz poznan
    vsake oči so tvoje
    in v njih iš...

    Beri dalje...
  • 17:32 - 17.04.2011

    Zelo težko se umirim,
    najdem svoj mir,
    v svoji glavi rad živim,
    zato ljudem se čuden zdim.

    Za hrbtom govorijo...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo