Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Moč orkana Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ohm, v torek, 10. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Občutek samote?
Občutek lepote!
Redka prikazen,
moja bojazen!

 

Sili mi oko v širni svet.
V neskončni sivini za roke pripet
bežim človeški milini.

 

 

 

Občutek samote?
Občutek lepote!
Redka prikazen,
moja bojazen!

 

Bežim človeški milini,
vzemljo pribita z jeklenimi klini,
s sovraštvom in studom opita.

 

Občutek lepote?
Občutek samote!
Redka bojazen,
moja prikazen!

 

S sovraštvom in studom opita,
s slino na ustih-v gnjitje prehaja,
z orkansko močjo-verz

NEDOTAKNJEN ostaja!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Tomi, v 14-10-2006 06:46,
1. Moč orkana
Tvoj verz pa dotaknjen v nas, v resnici ostaja..
 

Objavil/a Matej, v 14-10-2006 10:07,
2. Moč orkana
Vsekakor se zareže kot kakšna ost v spomin. 
 
LP Matej!
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:50 - 23.11.2011

    za en polzeč svet
    si vstran
    pa me kličeš na ples

    med prozorne glasove
    slečene odmeve
    nabrekle besede<...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 25.01.2005

    Jeza in beda.
    In nič spoštovanja.
    Le kdo sploh še gleda
    in kdo le še sanja?

    Obup in nemoč.
    In nič spoštovanja.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:09 - 03.07.2009

    Pod črepinje skrijem
    bledolaso misel,
    ki od tod do večnosti
    vzplamti ljubezen.

    Toplot...

    Beri dalje...
  • 15:29 - 16.03.2006

    Grem proti nič?
    Ekspozicija. Blodnja.
    Dih. Noč.
    Vidim. Luč.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:34 - 25.12.2008

    Bežeča duša
    ve manj, kot si misli,
    zagrnjeni so v saje
    tisti smisli,
    ki so ji zrkla
    potemnili.

    Za ...

    Beri dalje...
  • 16:30 - 03.05.2005

    Padla je cifra, misel odločilna,
    Ozrem se - mostovi vrnitve ne stojijo več!
    Romantika nežna...

    Beri dalje...
  • 09:00 - 20.11.2004

    V moj notranji dialog
    so se prikradli hmi in ami;
    v velike začetnice, pike, klicaje
    in milijone vprašajev so podtaknili
    pasje b...

    Beri dalje...
  • 18:09 - 11.12.2007

    ZAMAN OKO V DALJAVO ZRE,
    ZAMAN IŠČE TE SPOMIN,
    IZGUBLJEN NEKJE KOT OPOMIN,
    ČAKAM ZADNJO ŽELJO, DA UMRE.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:04 - 01.09.2008

    Smrekam

    V nebeški smetani snega
    leži krajina valovita,
    dvigajo se do neba
    debla vitka v senci skrita.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:34 - 01.05.2011

    Danes je prvi maj,
    praznik dela.
    Še vedno si,
    od praznovanja vesela.

    Včeraj na Rožniku,
    s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo