Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Upanje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a moonchild, v torek, 10. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Bila sem že na dnu in tja ne želim se več vrniti.
Tam piha mrzel veter in ni tople svetlobe.
Tam prevladuje pusta, brezizrazna sivina.  
Tam duša otrpne v jeklenem oklepu.                 
Prišel si ti.

Z enim samim pogledom si vrnil upanje.
Pokazal si mi pravo smer na cesto prihodnosti.
Prižgal si plamen v tihi notranjosti.
Spet se upam smejati,
spet verjamem v ljubezen,
spet upam pasti v neznano,
saj vem, da ujel me boš v svoj objem.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Neva, v 11-10-2006 18:48,
1. Upanje
kako lepo je prebrati, da kdo še lahko verjame....kako lepo je srečati nekoga, ki mu lahko verjameš, in kako srečne pesmi bo lahko nekdo še pisal... :roll
 

Objavil/a moonchild, v 12-10-2006 09:50,
2. ...
:grin ljubezen je res lepa stvar, treba je le verjeti vanjo...hvala za komentar :)
 

Objavil/a maya, v 03-06-2007 14:57,
3. Upanje
zelo lepa je. 
daje upanje tud nam ki beremo
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:31 - 22.08.2007

    Táko strašljivo zeleno kapljanje jutra v moje odprte oči.
    Kdo razumel bi srce, ko vanj planejo bridki prividi noči!
    S...

    Beri dalje...
  • 09:25 - 04.03.2005

    Prišla tiho je, potiho,
    sploh ne vem kdaj,
    zašepetala nežno je, prenežno,
    nisem vedela zakaj.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:59 - 27.01.2007

    Rušiš mostove. Breg nekje daleč je.
    Nisi!
    Nikoli!
    Nikoli ne boš!

    Sanje steptane. Kdo n...

    Beri dalje...
  • 12:20 - 30.10.2004

    Barve v smrtnih odtenkih,
    modrosti v čudnih obsekih,
    še sanje v podzavesti,
    še dreva od dreve se cepi.

    Beri dalje...

  • 17:54 - 15.09.2008

    Utopija so nebesa
    niti raja ni nikjer
    za lene lažni sta besedi
    izmislil ju za nas je kler.

    In če v sveti tej b...

    Beri dalje...
  • 20:11 - 28.03.2008

    Na zavojčku cigaret
    Piše 'Valentina'.
    Samo ena cigareta
    Mi je še ostala.
    Prihranil jo bom
    Za Valentinovo. Beri dalje...

  • 22:05 - 17.02.2006

    Je Prešeren bil poet
    Vendar ne za tisti svet
    Se prekmalu je rodil
    In od žalosti zapil
    Jaz pa rada bi bila
    V tistih časih d...

    Beri dalje...
  • 20:36 - 12.08.2011

    Boj med ovnom in mačko se nadaljuje,
    ničesar ne dokaže, preveč dokazuje.
    A=A v formalni logiki,
    o tem si niso na jasnem niti...

    Beri dalje...
  • 14:39 - 08.12.2008

     sekund nazaj

    Rad bi napisal pesem všečno,
    ki bi ostala vsem v lep spomin, 
    da bi igraje jo napisal v ve...

    Beri dalje...
  • 23:55 - 24.04.2006

    Neslišno in počasi teče
    globoka in široka Drava.
    Obale boža z zelenim dotikom,
    je dom ribam,
    hrana pticam,
    nekoč postelja ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo