Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kam zreš Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a noemi, v torek, 10. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kam zreš to jutro preko morja... daleč,
ko se tvoje srce odeva v peno valov?
Kam zreš prek divje gladine v orient;
tvoje srce obuva copatke za poslednji balet.

Kam zreš to jutro v tišino... tako tiho,
ko so ti usta obnemela razgreta v soli?
Kam zreš razprtih dlani, da bi vdahnil,
ko se odpiram, le zate, za poslednje darilo?
Kam zreš, ko korakaš mimo... brez besed,
k polnemu mesecu v pirueto noči?
Kam zreš skozi mene, ki prosojna
se utapljam v ujetem odsevu srebra?
Kam zreš, ko ti dajem poslednje... kar imam,
VSE, če to sploh zmoreš razumeti?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 11-10-2006 18:45,
1. Kam zreš?
Kam zreš, ko korakaš mimo... brez besed,  
k polnemu mesecu v pirueto noči?  
 
pretresljivo in misel, kako lepo ti je bilo, ko sta z roko v roki zrla v gladino morja, dihala zrak in se ljubila, prisla je jesen, veter odnasa vajine poljube, ni te vec zanj.... 
:sigh  
 
ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:55 - 14.03.2008

    Hotela bi te imeti. Samo še danes, samo še nocoj. Prosim! Pa saj potem si ne bom želela nikoli več. Res ne. Naj le oku...

    Beri dalje...
  • 11:25 - 10.07.2008

    Ozračje zemlje je ogromna leča,
    ki poveličuje jutranji dogodek sonca
    razjasnjuje moč Njegovega vstajenja,
    ki je na križu dok...

    Beri dalje...
  • 22:49 - 22.08.2010

    My hands are shaking, blood pressure high,
    I feel like crying, but my eyes remain dry.
    Was it something I said, was it something I ...

    Beri dalje...
  • 11:09 - 03.07.2009

    Pod črepinje skrijem
    bledolaso misel,
    ki od tod do večnosti
    vzplamti ljubezen.

    Toplot...

    Beri dalje...
  • 01:29 - 24.08.2009

    Jaz ne bom umrla. Ne, jaz že ne.
    Umre samo čebela, ki da ne.
    Sladka ljubezen najboljši je stan.
    Zalega svoj rod...

    Beri dalje...
  • 02:13 - 18.12.2014

    yeaa one freastyl bitchess priso gor na oder v rokej zeo mike vrgo vas vse fkraj zagraabo bit obrno novi list poslu...

    Beri dalje...
  • 04:08 - 15.12.2004

    Moje misli so prepletene s tvojimi,
    ko bi le bile dlani,
    v tihi noči sanjam za poljube,
    ki jih ni in ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 07.09.2006

    Ali se mi splača nadaljevati?
    Ne sanjam, saj že dolgo ne morem spati.
    Kako? Zakaj?
    Ne gre mi v glavo.
    Pravijo uži...

    Beri dalje...
  • 09:38 - 17.09.2006

    Telesa
    Odbijajo in privlačijo se v krog
    Preprosto je zadonel starec, o katerem sva sanjala kot otroka
    Iz doline pod goro<...

    Beri dalje...
  • 18:10 - 25.07.2008

    Učenec Modrosti vpraša:

    Dlani kot pri molitvi
    razdeli val Kreacije na dvoje.
    Plavam ob ostrini polotočka Šilo,
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo