Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

kot včeraj Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a LORELLIA, v sobota, 07. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

strah,
še enkrat,
še zadnjič,
pozdravim s svojo preluknjano tišino,
ki se obleče v nasmešek
in izdrdra svoj scenarij
pod istim žarometom, kot včeraj...

saj nisem edina,
zalepljena s trakom obupa,
polepljena s koški resnice,
saj nisem edina,
ki zre v ogledalu ostrige
in v sanje zavite obraze

saj nisem edina,
ki pada...

le noč je spet tiha,
kot rjuha se plazi mi v gube
na krilih pogube
spet kimam zvedavo...

le slast je spet mirna,
kot medved zaspi pred zmrzaljo,
da ne bi se vtikali vanjo,
spet tiho odhajam...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:15 - 19.11.2006

    In ko jočejo zvezde,
    tudi jaz bisere točim...
    ...in ko zapiha veter, nežne sape....
    tudi jaz izdahnem melodijo srca.... <...

    Beri dalje...
  • 19:18 - 09.12.2004

    Počutim se zaspano…
    Želim zapreti oči, vendar mi nikakor ne uspe…
    Veke nosijo ogromno težo,
    pod katero še vedno ne obupa...

    Beri dalje...
  • 21:13 - 21.10.2008

    Hiša je stara
    razpada
    polna je duš
    otroško naivnih

    da jaz sem
    ta otrok
    ki je živel tu

    Beri dalje...

  • 23:58 - 12.11.2007

    Jaz živim tukaj in sedaj,
    sem v nasprotju s teboj,
    ki vidiš vnaprej marsikaj.
    Trpiš preden grem,
    a jaz ...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 06.04.2006

    Najlepše od vsega...

    Najlepše od vsega
    kar sem
    si ti,
    kadar se oviješ vame,
    da pokukam ti čez rame
    in si rečem:...

    Beri dalje...
  • 08:34 - 30.12.2006

    Tam v mestecu malem stojiš,
    prej kot objekt
    bojišče nevidnih pasti se mi zdiš,
    katerih zanka
    oko...

    Beri dalje...
  • 22:33 - 17.06.2005

    Počasi,
    korak za korakom,
    sestopam.
    Oprta na lastno kri,
    počasi,
    da se strdi,
    da mi ne drsi.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:04 - 25.01.2006

    Zakaj se bi spraševal Zakaj
    in zakaj gledal bi nazaj,
    ko pa ima vsak Zakaj že svoj Zato
    in Bog nam dal je, da smo Zlato
    in ...

    Beri dalje...
  • 13:01 - 26.02.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 23:18 - 17.04.2009

    Klikni za začetek

    klik

    Globoko vdihni, rame nazaj,
    naraven obraz

    bo? v redu ...

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo