Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vse sem odprl zate Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v sobota, 30. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Prosto je, vstopi!
Ne trkaj.
Poglej v moj kotiček,
spregovori nekaj besed.

Prosto je, vstopi!
Ne boj se,
vse sem odprl zate!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 07-10-2006 13:03,
1. Vse sem odprl zate
zelo dobro napisano, kratko, jasno in udarno in to je to:)
 
super! 
 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 08-10-2006 21:00,
2. vse sem odprl zate
Ker so vrata, odprta sem vstopila... domiselna pesem Felicko  
Simpatično... :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 09-10-2006 07:03,
3. ...
Sem vstopil in videl le svoje misli.
 

Objavil/a felicko, v 09-10-2006 14:20,
4. Vse sem odprl zate
Ja, vstopiti je potrebno... 
 
Lp. Felicko :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:52 - 07.04.2006

    želiš poljubov
    nežnih , toplih
    dišeče ustnice…
    začuti me
    na svoji dlani…

    ...

    Beri dalje...
  • 13:29 - 02.11.2004

    Betonski stebri stojijo,
    betonsko konstrukcijo kviški držijo,
    podpirajo mase mogočne,
    vse dimenzije morjo bit točn...

    Beri dalje...
  • 10:23 - 27.11.2004

    Odpadla so vrata
    Skorje telesa
    Sonce se je dotaknilo žive prsti
    Iz sveže zemlje
    Je vzklila
    Dih vzemajoča
    Čuteča...

    Beri dalje...
  • 18:32 - 30.10.2004

    Kot ocean, ki svoje roke steguje po skalovju,
    kot zvezda, ki svoj utrinek ponuja vesolju,
    tako moja duša hrepeni, da bila bi v tvojem oko...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 20.02.2007

    Brez besed še en pogled,
    še en dotik,
    objem duha.

    Pogled molčeč,
    dotik boleč,
    nesli&scaro...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 13.01.2007

    Vidim grm, zeleni košat grm,
    na njemu cvetje,
    v vsakem listu neka želja,
    v vsaki želji vprašanje.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:05 - 06.04.2005

    Blišč teme v kateri živim.
    Me teži.
    In krik tišine,
    ki odmeva v moji polni glavi.
    Polni teme.
    Polni tišine.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:06 - 25.06.2006

    Najpogostejše vprašanje, ki si ga zadne cajte zastavlam je zakaj?
    Najpogostejša misel je ta, da vrnem se v raj.
    V katerem sem bila...

    Beri dalje...
  • 17:14 - 27.04.2008

    Po izmiku dotikom je jutro tiho in samotno.

    Opazujem te iznad črnega zvezka...

    Beri dalje...
  • 13:08 - 06.09.2009

    Skuham si kavo
    ekstra sladko
    jo obogatim še z
    mlekom in smetano...

    kaj morem
    ko pa brez s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo