Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vse sem odprl zate Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v sobota, 30. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Prosto je, vstopi!
Ne trkaj.
Poglej v moj kotiček,
spregovori nekaj besed.

Prosto je, vstopi!
Ne boj se,
vse sem odprl zate!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 07-10-2006 13:03,
1. Vse sem odprl zate
zelo dobro napisano, kratko, jasno in udarno in to je to:)
 
super! 
 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a VILINČEK, v 08-10-2006 21:00,
2. vse sem odprl zate
Ker so vrata, odprta sem vstopila... domiselna pesem Felicko  
Simpatično... :zzz
 

Objavil/a Tomi, v 09-10-2006 07:03,
3. ...
Sem vstopil in videl le svoje misli.
 

Objavil/a felicko, v 09-10-2006 14:20,
4. Vse sem odprl zate
Ja, vstopiti je potrebno... 
 
Lp. Felicko :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:14 - 11.02.2013

    Prijazen pogled in majhen nasmeh,
    iskrice v očeh in prijaznost v dlaneh.
    Ona je s tabo povsod kamor greš,
    najde...

    Beri dalje...
  • 07:24 - 29.05.2006

    Vem, da je samo želja.
    In druga - da bi prva molčala.
    Ena proti drugi.
    Večen boj v praznini.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:52 - 18.11.2009

    Mamica, nočem
    na poligraf, da izveš,
    da te imam rada.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:04 - 19.04.2005

    Vse besede, pogledi,
    vsi pisani metulji,
    vse kitice ljubezni,
    vsak stih te bolezni,
    vsaka solza ki skeli,
    vsaka rana ki bo...

    Beri dalje...
  • 13:28 - 08.04.2009

    Med nami so.
    Med nami so oceani.
    Med nami so oceani besed.

    Nad nami nebo.
    Nad nami nebo in v daljavi
    Nad...

    Beri dalje...
  • 14:56 - 15.05.2006

    Zabeli znanje z goro odpiljenih ocvirkov,
    še več vas bo takih deziluziranih primerkov.

    In nojev zrezek je bil svinjsko dober.
    Ker...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 30.06.2005

    Razstavljam mogoto besed,
    prihajam v goščavost predmeta.
    Je stvarnost le material,
    le uničljiva in minljiva stvar?

    ...

    Beri dalje...
  • 19:58 - 02.03.2012

    O ko bi le vedel ,kaj pomenil si mi in kaj pomeniš mi zdaj.

    Spomnim se ko sem te prvič ugledala in ko sva prvič šla na kavo in na še...

    Beri dalje...
  • 21:49 - 20.12.2009

    Sneženi kepi
    žerjavica poletja
    kuhan čaj za dva

    ...

    Beri dalje...
  • 22:07 - 18.02.2007

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo