Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dva poljuba Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 19. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zrak je preslab medij,
da bi ti z njim poslal poljub.
Pa ti ga vseeno pošljem,
tudi, če reskiram,
da konča pod kolesi avtomobila,
pod nekoga nogami...
Reskiram.

Že vem!

Pošljem dva poljuba,
eden bo kot vaba
in ne bo pravi,
drugi pa premaga vse ovire
in pristane na tvojih ustnicah.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Pija, v 20-09-2006 14:03,
1. ...
Igrivo, iznajdljivo, kakršno naj bi bilo tudi življenje :zzz
Lep pozdrav 
Pija
 

Objavil/a ajda, v 20-09-2006 16:08,
2. Dva poljuba
felicko:), si se pa dobro znasel pri posiljanju poljubov po zraku, mislim pa, da bi moral se kaksno rezervo ustvariti, kaj ce se tadrugi premisli in jo mahne kam drugam. Ko jih jaz posiljam po zracni posti :roll jim narocim, da morajo priti vsi in lepo potrkati na okno tistega, kateremu so namenjeni. Pa ves, da me ubogajo:) Jih pa posljem seveda veliko vec kot si bil ti malce skopuski :zzz  
 
Vseeno pa dobra ideja in rodila se je drobcena pesmica. 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Tomi, v 20-09-2006 17:57,
3. ...
Bom pa malo dodal takole polznanstveno, kar se pošiljanja tiče. Ni je energije, da se ne prenese na tisti količini materialne osnove ali drugače plus na minusu in tako izražena volja prepletena z željo se nosi na polariteti k dotični osebi in ko odda svoj občutek, se minus takoj vrne kot ambalaža k pošiljatelju in če ima le ta dobre percepcije za te zadeve, bo v sebi občutil, da je bila pošiljka sprejeta.
 

Objavil/a felicko, v 20-09-2006 22:14,
4. Dva poljuba
Ja Pia, igrivo... :p kot pravi Ajda, rodila se je drobcena pesmica.... :)  
Tomi, iz zanesljivega vira sem izvedel da je bila pošiljka sprejeta! :grin  
 
Lp. Felicko
 

Objavil/a Tomi, v 21-09-2006 06:32,
5. dva poljuba
Se vidi, da si hipnotizer svojstvenih moči.Verjetno je otrpnila, ko je od nikoder zaznala na svojih ustnicah toplino in specifičnost pritiska tvojih. Drago mi je.
 

Objavil/a Maxx, v 21-09-2006 07:10,
6. ...
ja lepo, no ... lepo tudi, da se srečno konča :)  
 
sevda bi jaz večni nergač tisti reskiram zamenjal s tvegam, to me je edino zmotilo :sigh
 

Objavil/a ajda, v 21-09-2006 08:37,
7. Dva poljuba
ja, prav imas Maxx, da to zbode v oci, mislim pa, da se je felicko odlocil za uporabo reskiram, da bi se bolj poudaril to letenje poljubov in ne vem, ce bi bil izraz tvegam tisti udaren... 
 
lp, ajda
 

Objavil/a felicko, v 21-09-2006 18:02,
8. Dva poljuba
Tomi, da sem hipnotizer.... :p heheheee... 
Res je Maxx, lahko bi napisal "tvegam", pa nisem, ravno iz razloga, ki ga je omenila Ajda, me pozna, a ne Ajda? 
Hvala za komentarje in lp. :)  
 
Felicko 8) :zzz
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:30 - 07.12.2005

    brezciljno tavanje
        tja kjer se bistvo konča
           in se oči zagrnejo s temno zaveso&#...

    Beri dalje...
  • 14:07 - 26.02.2008

    Here it goes, our ship is sinking
    at end, we've fallen in disgrace;
    I wonder now what I was thinking
    while shou...

    Beri dalje...
  • 19:59 - 17.09.2005

    življenje je težko,
    veš zakaj je tako.
    je v mislih samomor,
    ta svet je nor.
    po ulici glasovi neznani,
    v srcu v pesem zbra...

    Beri dalje...
  • 22:12 - 02.04.2007

    Korak za korakom opazuješ,
    z ničemer se ne obremenjuješ,
    kot počasen posnetek se ti zdi,
    saj nikamor se ti ne ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 28.02.2006

    Ne vem kako ti naj povem,
    da rada te ima,
    ne vem kako ti naj dokazem,
    da s teboj se fanj imam,
    ne vem zakaj,
    a prepro...

    Beri dalje...
  • 16:01 - 25.11.2008

    Hodim skozi gozd,
    Veš iščem te, rad bi te videl...
    Morda si se spremenila ?
    Si se spremenila v vejico,
    Morda tiste, k...

    Beri dalje...
  • 19:04 - 01.09.2008

    Smrekam

    V nebeški smetani snega
    leži krajina valovita,
    dvigajo se do neba
    debla vitka v senci skrita.

    ...

    Beri dalje...
  • 02:47 - 23.01.2006

    Ne vem, morda te srečam
    neznana znanka,
    morda ti podarim dušo,
    da dobis še moje srce. Beri dalje...

  • 12:24 - 22.02.2006

    Daj, sleci se hitro
    in ne se dret.
    Čez pol ure moram nazaj,
    saj veš...

    ...

    Beri dalje...
  • 11:28 - 06.06.2009

    s čikom v roki
    ob kavi sedim
    mislm na tebe
    pozablam na sebe
    iščm najin svet
    že zmer te hočm ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo