Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dva poljuba Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 19. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zrak je preslab medij,
da bi ti z njim poslal poljub.
Pa ti ga vseeno pošljem,
tudi, če reskiram,
da konča pod kolesi avtomobila,
pod nekoga nogami...
Reskiram.

Že vem!

Pošljem dva poljuba,
eden bo kot vaba
in ne bo pravi,
drugi pa premaga vse ovire
in pristane na tvojih ustnicah.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Pija, v 20-09-2006 14:03,
1. ...
Igrivo, iznajdljivo, kakršno naj bi bilo tudi življenje :zzz
Lep pozdrav 
Pija
 

Objavil/a ajda, v 20-09-2006 16:08,
2. Dva poljuba
felicko:), si se pa dobro znasel pri posiljanju poljubov po zraku, mislim pa, da bi moral se kaksno rezervo ustvariti, kaj ce se tadrugi premisli in jo mahne kam drugam. Ko jih jaz posiljam po zracni posti :roll jim narocim, da morajo priti vsi in lepo potrkati na okno tistega, kateremu so namenjeni. Pa ves, da me ubogajo:) Jih pa posljem seveda veliko vec kot si bil ti malce skopuski :zzz  
 
Vseeno pa dobra ideja in rodila se je drobcena pesmica. 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Tomi, v 20-09-2006 17:57,
3. ...
Bom pa malo dodal takole polznanstveno, kar se pošiljanja tiče. Ni je energije, da se ne prenese na tisti količini materialne osnove ali drugače plus na minusu in tako izražena volja prepletena z željo se nosi na polariteti k dotični osebi in ko odda svoj občutek, se minus takoj vrne kot ambalaža k pošiljatelju in če ima le ta dobre percepcije za te zadeve, bo v sebi občutil, da je bila pošiljka sprejeta.
 

Objavil/a felicko, v 20-09-2006 22:14,
4. Dva poljuba
Ja Pia, igrivo... :p kot pravi Ajda, rodila se je drobcena pesmica.... :)  
Tomi, iz zanesljivega vira sem izvedel da je bila pošiljka sprejeta! :grin  
 
Lp. Felicko
 

Objavil/a Tomi, v 21-09-2006 06:32,
5. dva poljuba
Se vidi, da si hipnotizer svojstvenih moči.Verjetno je otrpnila, ko je od nikoder zaznala na svojih ustnicah toplino in specifičnost pritiska tvojih. Drago mi je.
 

Objavil/a Maxx, v 21-09-2006 07:10,
6. ...
ja lepo, no ... lepo tudi, da se srečno konča :)  
 
sevda bi jaz večni nergač tisti reskiram zamenjal s tvegam, to me je edino zmotilo :sigh
 

Objavil/a ajda, v 21-09-2006 08:37,
7. Dva poljuba
ja, prav imas Maxx, da to zbode v oci, mislim pa, da se je felicko odlocil za uporabo reskiram, da bi se bolj poudaril to letenje poljubov in ne vem, ce bi bil izraz tvegam tisti udaren... 
 
lp, ajda
 

Objavil/a felicko, v 21-09-2006 18:02,
8. Dva poljuba
Tomi, da sem hipnotizer.... :p heheheee... 
Res je Maxx, lahko bi napisal "tvegam", pa nisem, ravno iz razloga, ki ga je omenila Ajda, me pozna, a ne Ajda? 
Hvala za komentarje in lp. :)  
 
Felicko 8) :zzz
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:32 - 25.04.2010

    Iščem odgovor v mojem telesu
    moje je rojstvo kot prvi pok,
    se širi in raste celična struktura,
    duhovi usmerjajo vseh čustev ...

    Beri dalje...
  • 07:25 - 11.01.2013

    nikoli ne moreš povsem splameneti v horizontalo
    tudi če jo oviješ tako da ti noge bingljajo
    čez jutro proti večeru

    in ...

    Beri dalje...
  • 11:56 - 08.04.2008

    Razbite misli,
    mrtvi viharji;
    hladne visli,
    mogočni stražarji.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:27 - 25.01.2005

    Obličje rani, zdrami in osreči.
    Le pravi kot pogleda je potreben,
    da zajočeš z njim...

    ...

    Beri dalje...
  • 20:53 - 16.01.2007

    Nocoj je spet en tak večer,
    ko sama s sabo-
    ne vem kam bi se dala.
    Nemir se vame plazi,
    pri sebi nisem,
    o...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 16.03.2010

    Povejo vse, čeprav molčiš.
    Na trenutke se zaiskrijo,
    lica prevzame nasmeh,
    potem pa se spremenijo.

    Postanejo ...

    Beri dalje...
  • 10:46 - 28.06.2006

    Zakoračila si mirisnim tragom struka,
    i tako se zaljuljalo naručje moga osmjeha
    kao da se rijetka prozirnost,
    to neponovljivo drh...

    Beri dalje...
  • 09:56 - 11.06.2005

    SONETNI VENEC

    <...

    Beri dalje...
  • 17:34 - 10.05.2008

    Rdečo šminko zalepila bom na tvoja lica
    ljubiš to?
    moje ali njene poljube?
    poišči se v m...

    Beri dalje...
  • 22:36 - 26.11.2009

    Pridi!
    Tvoj angelski glas me vabi
    v tvoje naročje.
    Sprejmem povabilo s
    senco v srcu.
    Hodim za ta...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo