Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dva poljuba Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 19. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zrak je preslab medij,
da bi ti z njim poslal poljub.
Pa ti ga vseeno pošljem,
tudi, če reskiram,
da konča pod kolesi avtomobila,
pod nekoga nogami...
Reskiram.

Že vem!

Pošljem dva poljuba,
eden bo kot vaba
in ne bo pravi,
drugi pa premaga vse ovire
in pristane na tvojih ustnicah.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Pija, v 20-09-2006 14:03,
1. ...
Igrivo, iznajdljivo, kakršno naj bi bilo tudi življenje :zzz
Lep pozdrav 
Pija
 

Objavil/a ajda, v 20-09-2006 16:08,
2. Dva poljuba
felicko:), si se pa dobro znasel pri posiljanju poljubov po zraku, mislim pa, da bi moral se kaksno rezervo ustvariti, kaj ce se tadrugi premisli in jo mahne kam drugam. Ko jih jaz posiljam po zracni posti :roll jim narocim, da morajo priti vsi in lepo potrkati na okno tistega, kateremu so namenjeni. Pa ves, da me ubogajo:) Jih pa posljem seveda veliko vec kot si bil ti malce skopuski :zzz  
 
Vseeno pa dobra ideja in rodila se je drobcena pesmica. 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Tomi, v 20-09-2006 17:57,
3. ...
Bom pa malo dodal takole polznanstveno, kar se pošiljanja tiče. Ni je energije, da se ne prenese na tisti količini materialne osnove ali drugače plus na minusu in tako izražena volja prepletena z željo se nosi na polariteti k dotični osebi in ko odda svoj občutek, se minus takoj vrne kot ambalaža k pošiljatelju in če ima le ta dobre percepcije za te zadeve, bo v sebi občutil, da je bila pošiljka sprejeta.
 

Objavil/a felicko, v 20-09-2006 22:14,
4. Dva poljuba
Ja Pia, igrivo... :p kot pravi Ajda, rodila se je drobcena pesmica.... :)  
Tomi, iz zanesljivega vira sem izvedel da je bila pošiljka sprejeta! :grin  
 
Lp. Felicko
 

Objavil/a Tomi, v 21-09-2006 06:32,
5. dva poljuba
Se vidi, da si hipnotizer svojstvenih moči.Verjetno je otrpnila, ko je od nikoder zaznala na svojih ustnicah toplino in specifičnost pritiska tvojih. Drago mi je.
 

Objavil/a Maxx, v 21-09-2006 07:10,
6. ...
ja lepo, no ... lepo tudi, da se srečno konča :)  
 
sevda bi jaz večni nergač tisti reskiram zamenjal s tvegam, to me je edino zmotilo :sigh
 

Objavil/a ajda, v 21-09-2006 08:37,
7. Dva poljuba
ja, prav imas Maxx, da to zbode v oci, mislim pa, da se je felicko odlocil za uporabo reskiram, da bi se bolj poudaril to letenje poljubov in ne vem, ce bi bil izraz tvegam tisti udaren... 
 
lp, ajda
 

Objavil/a felicko, v 21-09-2006 18:02,
8. Dva poljuba
Tomi, da sem hipnotizer.... :p heheheee... 
Res je Maxx, lahko bi napisal "tvegam", pa nisem, ravno iz razloga, ki ga je omenila Ajda, me pozna, a ne Ajda? 
Hvala za komentarje in lp. :)  
 
Felicko 8) :zzz
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:23 - 13.02.2007

    Mnogo drobnih je stvari
    da se dan nam lepši zdi
    to je toplo sonce zjutraj
    ki nas v novi dan zbudi
    to je ptičev...

    Beri dalje...
  • 07:43 - 23.09.2005

    Je lunca zasjala nad našo vasjo
    vse tiho in mirno je bilo
    le tu in tam se sliši
    glas mačke mijav ali psička hov

    ...

    Beri dalje...
  • 13:50 - 23.07.2011

    Na omarici leži
    album starih slik
    in v njem spomini,
    ki so zbledeli in minili.

    Album starih slik...

    Beri dalje...
  • 12:29 - 28.08.2009

    Plesnive črne jabolke v kastilščini,
    iščejo diamante pri Inuitih,
    v majevski poplavi hiš, s slamo kritih,
    ...

    Beri dalje...
  • 21:47 - 30.05.2007

    A sem lahko bela nocoj?
    Zate?

    A lahko odvržem vse?
    Grehe, žalost, temo?

    ...

    Beri dalje...
  • 11:51 - 22.05.2007

    V sveže zapiram svetove svoj up,
    človeško oko jih zaznalo ne bo;
    divji rasizem, izpostava, poljub,
    zabris koreni...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 16.02.2008

    Nebrzdana strast kipi v meni!
    Ni je mogoče ustaviti!
    Več kot vem,
    bolj sva si blizu!
    Ni nama pomoči! <...

    Beri dalje...
  • 18:19 - 01.09.2005

    Koplje jamo sam si človek,
    še sam vrže se v njo,
    malo, malo zgolj še manjka
    da objel bo vso to zlo.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:27 - 22.02.2005

    Tu sem,
    takšna kot sem.
    Kaj sem?
    Človek, ženska, mati...
    vse to in še več.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:57 - 06.11.2009

    Sem v zimi
    sedela
    na napačni
    strani sveta,
    bila je
    res bela
    pa še siva
    meni
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo