Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dva poljuba Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 19. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zrak je preslab medij,
da bi ti z njim poslal poljub.
Pa ti ga vseeno pošljem,
tudi, če reskiram,
da konča pod kolesi avtomobila,
pod nekoga nogami...
Reskiram.

Že vem!

Pošljem dva poljuba,
eden bo kot vaba
in ne bo pravi,
drugi pa premaga vse ovire
in pristane na tvojih ustnicah.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Pija, v 20-09-2006 14:03,
1. ...
Igrivo, iznajdljivo, kakršno naj bi bilo tudi življenje :zzz
Lep pozdrav 
Pija
 

Objavil/a ajda, v 20-09-2006 16:08,
2. Dva poljuba
felicko:), si se pa dobro znasel pri posiljanju poljubov po zraku, mislim pa, da bi moral se kaksno rezervo ustvariti, kaj ce se tadrugi premisli in jo mahne kam drugam. Ko jih jaz posiljam po zracni posti :roll jim narocim, da morajo priti vsi in lepo potrkati na okno tistega, kateremu so namenjeni. Pa ves, da me ubogajo:) Jih pa posljem seveda veliko vec kot si bil ti malce skopuski :zzz  
 
Vseeno pa dobra ideja in rodila se je drobcena pesmica. 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Tomi, v 20-09-2006 17:57,
3. ...
Bom pa malo dodal takole polznanstveno, kar se pošiljanja tiče. Ni je energije, da se ne prenese na tisti količini materialne osnove ali drugače plus na minusu in tako izražena volja prepletena z željo se nosi na polariteti k dotični osebi in ko odda svoj občutek, se minus takoj vrne kot ambalaža k pošiljatelju in če ima le ta dobre percepcije za te zadeve, bo v sebi občutil, da je bila pošiljka sprejeta.
 

Objavil/a felicko, v 20-09-2006 22:14,
4. Dva poljuba
Ja Pia, igrivo... :p kot pravi Ajda, rodila se je drobcena pesmica.... :)  
Tomi, iz zanesljivega vira sem izvedel da je bila pošiljka sprejeta! :grin  
 
Lp. Felicko
 

Objavil/a Tomi, v 21-09-2006 06:32,
5. dva poljuba
Se vidi, da si hipnotizer svojstvenih moči.Verjetno je otrpnila, ko je od nikoder zaznala na svojih ustnicah toplino in specifičnost pritiska tvojih. Drago mi je.
 

Objavil/a Maxx, v 21-09-2006 07:10,
6. ...
ja lepo, no ... lepo tudi, da se srečno konča :)  
 
sevda bi jaz večni nergač tisti reskiram zamenjal s tvegam, to me je edino zmotilo :sigh
 

Objavil/a ajda, v 21-09-2006 08:37,
7. Dva poljuba
ja, prav imas Maxx, da to zbode v oci, mislim pa, da se je felicko odlocil za uporabo reskiram, da bi se bolj poudaril to letenje poljubov in ne vem, ce bi bil izraz tvegam tisti udaren... 
 
lp, ajda
 

Objavil/a felicko, v 21-09-2006 18:02,
8. Dva poljuba
Tomi, da sem hipnotizer.... :p heheheee... 
Res je Maxx, lahko bi napisal "tvegam", pa nisem, ravno iz razloga, ki ga je omenila Ajda, me pozna, a ne Ajda? 
Hvala za komentarje in lp. :)  
 
Felicko 8) :zzz
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:28 - 21.11.2006

    lepi  spomini -
    jata belih
    golobov

    grenki spomini -
    kamni na srcu
    ležeči

    ...

    Beri dalje...
  • 09:42 - 17.03.2006

    Naj sonce me nikoli več ne zbudi,
    naj spanec zvest mi bo vse dni.
    Tu prostora ni več zame…
    Ko zaprem oči, nežna pesem v meni s...

    Beri dalje...
  • 01:54 - 01.01.2007

    Spomini..
    Povsod, kamor pogledam..
    Včasih me res vse spominja nate..
    Nate, ki nekoč si bil mi vse.. in zdaj le senca,.....

    Beri dalje...
  • 08:51 - 12.02.2006

    Kdo?
    Antropološka bit,
    človek-mehanski junak,
    z uprego urbaniziranih konj z zlatimi uzdami in svetlika...

    Beri dalje...
  • 14:22 - 28.05.2007

    Ko odpreš oči,
    svoje čokoladno rjave oči,
    ko si z roko razmršiš
    kot oglje črne lase,
    namesto, ...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 06.05.2007

    Veš,
    znova sem padla.
    Krvaveče koleno, dlan.
    Ob meni stojiš,
    se mi smejiš,
    bri&scaro...

    Beri dalje...
  • 15:36 - 18.03.2006

    Sediva čisto na robu prepada-
    jutru moliva noge
    v požiralnik.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:16 - 31.08.2006

    Na koncu ližem sinapso do tvoje duše...
    V njej pregrešno zrcalo in angeli na dopustu.
    In le en opij še hrani...

    Beri dalje...
  • 11:33 - 04.03.2005

    Mi2
    Sva vedno obstala,
    ko drugi so šli
    sem vedno čakala na najine dni.
    In ti si prihajal
    in jaz sem ljubila,
    kar si ...

    Beri dalje...
  • 19:14 - 09.04.2005

    mladi mož je zgodaj vstal,
    da bi življenju smisel dal,
    kar je dolgo že hotel,
    si je kar sam vzel,
    čeprav je volja močna, trdna,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo