Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dva poljuba Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 19. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zrak je preslab medij,
da bi ti z njim poslal poljub.
Pa ti ga vseeno pošljem,
tudi, če reskiram,
da konča pod kolesi avtomobila,
pod nekoga nogami...
Reskiram.

Že vem!

Pošljem dva poljuba,
eden bo kot vaba
in ne bo pravi,
drugi pa premaga vse ovire
in pristane na tvojih ustnicah.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a Pija, v 20-09-2006 14:03,
1. ...
Igrivo, iznajdljivo, kakršno naj bi bilo tudi življenje :zzz
Lep pozdrav 
Pija
 

Objavil/a ajda, v 20-09-2006 16:08,
2. Dva poljuba
felicko:), si se pa dobro znasel pri posiljanju poljubov po zraku, mislim pa, da bi moral se kaksno rezervo ustvariti, kaj ce se tadrugi premisli in jo mahne kam drugam. Ko jih jaz posiljam po zracni posti :roll jim narocim, da morajo priti vsi in lepo potrkati na okno tistega, kateremu so namenjeni. Pa ves, da me ubogajo:) Jih pa posljem seveda veliko vec kot si bil ti malce skopuski :zzz  
 
Vseeno pa dobra ideja in rodila se je drobcena pesmica. 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Tomi, v 20-09-2006 17:57,
3. ...
Bom pa malo dodal takole polznanstveno, kar se pošiljanja tiče. Ni je energije, da se ne prenese na tisti količini materialne osnove ali drugače plus na minusu in tako izražena volja prepletena z željo se nosi na polariteti k dotični osebi in ko odda svoj občutek, se minus takoj vrne kot ambalaža k pošiljatelju in če ima le ta dobre percepcije za te zadeve, bo v sebi občutil, da je bila pošiljka sprejeta.
 

Objavil/a felicko, v 20-09-2006 22:14,
4. Dva poljuba
Ja Pia, igrivo... :p kot pravi Ajda, rodila se je drobcena pesmica.... :)  
Tomi, iz zanesljivega vira sem izvedel da je bila pošiljka sprejeta! :grin  
 
Lp. Felicko
 

Objavil/a Tomi, v 21-09-2006 06:32,
5. dva poljuba
Se vidi, da si hipnotizer svojstvenih moči.Verjetno je otrpnila, ko je od nikoder zaznala na svojih ustnicah toplino in specifičnost pritiska tvojih. Drago mi je.
 

Objavil/a Maxx, v 21-09-2006 07:10,
6. ...
ja lepo, no ... lepo tudi, da se srečno konča :)  
 
sevda bi jaz večni nergač tisti reskiram zamenjal s tvegam, to me je edino zmotilo :sigh
 

Objavil/a ajda, v 21-09-2006 08:37,
7. Dva poljuba
ja, prav imas Maxx, da to zbode v oci, mislim pa, da se je felicko odlocil za uporabo reskiram, da bi se bolj poudaril to letenje poljubov in ne vem, ce bi bil izraz tvegam tisti udaren... 
 
lp, ajda
 

Objavil/a felicko, v 21-09-2006 18:02,
8. Dva poljuba
Tomi, da sem hipnotizer.... :p heheheee... 
Res je Maxx, lahko bi napisal "tvegam", pa nisem, ravno iz razloga, ki ga je omenila Ajda, me pozna, a ne Ajda? 
Hvala za komentarje in lp. :)  
 
Felicko 8) :zzz
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:08 - 11.05.2006

    Prišla je jesen,
    ko v toplo odejo ogrne
    se vsak problem.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:02 - 07.12.2005

    Ljubila sem te,
    čeprav te nisem smela,
    zato, ker sem vedela,
    da najbrž ne bo n...

    Beri dalje...
  • 10:23 - 19.02.2009

    Za glavno jed naročam možgane z jajci,
    kot prilogo veliko krompirja!
    Za sladico čokoladni sladki greh!
    In še k...

    Beri dalje...
  • 22:47 - 19.10.2009

    Moje srce se vsakdanjim izzivom ne da, ljubi ga bolj kot boga. On njegov je čisti cvet, cvet sreče je njegove. 
    Zalivala ga b...

    Beri dalje...
  • 10:13 - 15.10.2007

    Odela si se v belino.
    Odmikaš se mi lažna,
    željna moje golote,
    žejna sokov strasti.

    Raztrgal bom tvoj ...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 15.04.2005

    Je zaslutila,
    ukrivila se je reka
    in napela.
    Puščica vsak čas bo izletela.
    Zato ne poj več
    ptica žalostno ob bregu.
    ...

    Beri dalje...
  • 18:08 - 14.09.2007

    sem točka
    v beločnici jutra.
    jutri je temačen,
    mesto sveti
    iz zaprtih oči.
    preprodajalci sreče
    so zaprl...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 17.06.2005

    novi zarki v staro srce : za oba

    skozi kratek pogled
    zelim si te, vsecno
    tvoj poljub
    bi moral trajati vecno

    ...

    Beri dalje...
  • 02:56 - 14.09.2005

    Sustigla nas noc u tijelu mjesecine
    i sad promatra kako nasa tijela
    polagano secu perivojima uzdaha.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:46 - 01.02.2010

    Vsak dobi lepi prostor v glaviv kateri si lastno svobodo budiin če je preglasno kaj v telesu,kot Bog si svojo deželo miri.

    Al' kaj k...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo