Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

A tribute to "cigara" Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Turi, v petek, 15. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

rjav nesmisel in opojen dim
plaz užitkov v mojih ustih
in ples ognja v vlažnem meglenem zraku
zraven pa koruza
in kozolec
dva indica kmečkega
dva neustavljiva uživača
v mesečini obsijani življenji


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 16-09-2006 15:18,
1. A tribute to "cigara"
je to tisto kajenje, skrito ocem odraslih? 
No, morda... 
bolje poljub in zvecilka v ustih kot smrdljiva cigara ali cigaret;) 
 
lp, ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:27 - 14.06.2006

    Poljub.

    Senca na dlani spomina.
    Starešine na strehah
    in zgubana čela obzorij.
    Jutro.
    Smeh dneva.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:51 - 31.01.2006

    zvezana z nitmi nedokončanih zgodb
    v tem mračnem hodniku
    napolnjenim z množico pogledov
    ki so toliko časa obračali črke
    moje ne...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 14.05.2009

    menjam MP3
    za pest starih frnikol
    lepše mladosti

    ...

    Beri dalje...
  • 22:00 - 26.07.2011

    Čas beži,
    Tbe še vedno ob meni ni.
    Kako želim si tvoj dotik,
    Na vratu čutiti tvoj izdih.
    Da ob tebi zjutraj bi se ...

    Beri dalje...
  • 08:50 - 15.10.2006

    Draga Sreča!
    Povej, zakaj si preklemansko opoteča?
    Zakaj si in te naslednji trenutek že več ni?
    Ne rabim te ko sem srečna...

    Beri dalje...
  • 17:51 - 20.10.2007

    Kako mističen je ta naziv,
    če se prepustiš tej besedi
    ki vodi v nepoznani svet
    lepote ali k bedi.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 17.03.2008

    Saj vem, da morala bi s tabo iti!
    Odkar poznam te, čutim nežnost tako.
    N Beri dalje...

  • 12:34 - 05.04.2007

    Moja čustva,
    globoko so ranjena
    vedno v mojem srcu si,
    zakaj te ob meni ni,
    da čutil z menoj bi?
    Sine moj zlat...

    Beri dalje...
  • 00:12 - 20.04.2006

    Mrak...
    Hm, ti in tvoje oči bleščite.
    Mrak... mrak je povsod.
    Samo midva
    in dva nema pogleda.
    Mrak...
    Mrak je okoli n...

    Beri dalje...
  • 10:09 - 29.07.2007

    Vroča noč,
    polnoč.

    Skozi odprto okno
    pogled na polno luno,
    zaslepljujoč.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo