Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

S(misli) Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a emily, v sreda, 24. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kaj je na dnu kozarca?
Praznina.
(Napolni ga znova...
Kaj je na dnu?)

Prividi, prisluhi
tiha tišina,
čista samota.
Bela sivina
in sinji sijaj.

Prazne so ceste
In mrzlo je zunaj
In zima.
NI snega.

Zvezde so bele,
luna rumena,
skriva me v svoje sence.

Opojna bližina
nerealnih realnosti
in sladkost
grenkih poljubov.

Vanilija in rum.
Kocka rjavega sladkorja
v črnem čaju.

Sama samota,
tiha tišina.

Prepovedano je najlepše


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:07 - 18.03.2007

    Zaman me kličeš
    nazaj ne bom prišla,
    kar glej me le od daleč,
    kar trgaj bolečino iz srca,
    zastonj me kl...

    Beri dalje...
  • 18:55 - 13.12.2007

    Ne legaj med tise,
    ne sanjaj mojih dlani v žitu,
    ne čaraj svetlob v marmor
    mojega obraza.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:02 - 05.12.2004

    Sneg iz sonca,
    umazana belina,
    lepota zore je zgorela,
    konca ni,
    le reveži umirajo,
    sekiri usode vrat ponujajo.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:16 - 29.11.2006

    .....šum morja....
    ......plahutanje kril galeba.....
    .....petje škržatov.....
    .....zvok vrtil...

    Beri dalje...
  • 14:06 - 14.05.2005

    Kadar izmaličen iz vsakdanjosti vstaneš, se pokrižaš, greš k maši, in posediš pod borovci na klopci,

    ...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 05.06.2005

    Kot kamen se je potopil
    Pod površino robov,
    V zeleno globino tolmuna,
    Da se je stopil z vsako vodno kapljo jezera

    ...

    Beri dalje...
  • 19:18 - 18.09.2005

    Nocoj bi lahko pisala žalostne verze v svojih pesmih.
    Zapisala bi:

    NOČ JE POKRILA ZEMELJSKO OBLIČJE, NEBO JE POSULA Z ZVEZDAMI.
    NEŽ...

    Beri dalje...
  • 09:41 - 26.05.2007

    Bila je devojka, kao iz snova,
    mašta devojčice saputnik njen,
    svaki dan drukčija, svaki dan nova,
    kao leptira trag zb...

    Beri dalje...
  • 22:22 - 17.04.2009

    Moja senca je hrast.
    Moja zvezda stalnica
    se imenuje vest.
    Moje iskanje
    delanje stopinj.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:48 - 21.12.2006

    za mano nemščina,
    pred mano angleščina,
    na levi hrvaščina,
    in jaz, ki se delam,
    da berem Ameri...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo