Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

želim... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a katja```, v torek, 05. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Želim si, da bi bil samo objekt,
da bi bil samo predmet. 


Želim si, da bi bil samo
rumena barva polnega dne.  


Želim si, da ne bi nikoli obstajal,
da ne bi jaz nikoli obstajala. 

Želim si, da ne bi bil tako popoln,
tako čudovit tako ...  


Želim si, da bi se svet vrtel v
napačni smeri, tako kot jaz. 


Želim si, da tvoj vrat ne bi bil
tako lep, tako dolg, tako popoln.  


Želim si, da nikoli ne bi opazila
tvoje kože oblite s čokolado.  


Želim si, da tvoji dolgi črni kodri 
 ne bi plavali v dežju.  


Želim si, da ne bi imel tako
čudovitih rok in neznanega dotika. 


Želim si, da ne bi imel tako popolno
nepopolnega nasmeha.  


Toliko želj, toliko neumnih
brezzveznih želj in misli.  


Toliko mrtvih pesmi, gnilih
hrušk in zelenih jabolk.  


In še jagode izgubljajo svojo barvo,
ko čutijo te prazne želje dihati.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 08-09-2006 20:33,
1. želim...
marsikaj se nam plete po glavi in tudi tebi so se pletle misli, kaj si vse zelis, zanimivo napisano, ne vem pa zakaj si vpletla to misel v svojo pesem: 
Toliko mrtvih pesmi, gnilih  
hrušk in zelenih jabolk.  
 
Ima kaksno zvezo s tvojim zelim ki je ocitno ocem skrita, kaj vem.... 
 
lp, ajda 
 
 
 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:11 - 22.12.2007

    O,
    nezgoda ta prigoda,
    mi meče slabo luč,
    ko po netu tem potujem,
    zagledam slab ta kompliment.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:17 - 14.06.2005

    Dva svetova.
    Vrtita se vsak v svojo smer.
    Ustvarjata tenzijo.
    Vedno močnejšo.
    Le dotik.
    Eksplodirata.
    Izgineta.
    ...

    Beri dalje...
  • 12:30 - 07.03.2010

    Nekateri ljudje so kar tako,
    malo važni, afnavi pa so...
    v uradih kjer pohlevno čakamo,
    premetavajo papirje, pomembne,
    ...

    Beri dalje...
  • 10:24 - 15.04.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 06:56 - 10.04.2009

    Za menoj so ostale prespane noči
    izgubljeni dnevi mojih moči,
    v času, ko nisem še vedel zase
    kaj so dekleta želela od me. ...

    Beri dalje...
  • 22:32 - 18.08.2008

    Nisi borac ali bitke
    Nekako same nađu te
    I tada volio bi nestati
    A nema šanse da se skriješ
    Da te ne primijete

    ...

    Beri dalje...
  • 19:33 - 08.10.2009

    May I be your angel,
    your star in the sky,
    watching on you.

    May I be the light,
    to show you the way,
    le...

    Beri dalje...
  • 14:08 - 16.12.2006

    Everything was bright
    Everything was right
    It was that day
    Day of my death

    ...

    Beri dalje...
  • 20:54 - 07.12.2005

    Prerokba mi tekla je ljubo domača,
    ti misli presegle so upanja zla,
    pretekli so dnevi bohemskeg' berača;
    odkrito prekri...

    Beri dalje...
  • 18:29 - 13.04.2011

    Da ima, se mi zdi,
    naravne sposobnosti,
    da dobi,
    vse kar si zaželi.

    Ko te enkrat omreži,
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo