Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Odrešitev Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Ollie, v torek, 29. avg. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Stojim pred vrati
in se bojim vstopiti.
Vem kaj bom storila.
Stojim in se borim,
da se ne bi ganila.

Moje misli so raztresene
in odmevajo povsod,
kot bi kričala množica ljudi.
Želim, da se to konča, potim se.
Vse to preveč boli.

Naredim korak...
In vem, da bom nadaljevala.
To bo moja zadnja velika odločitev.
Odprem tisti skrivnostni predal...
Svetleče rezilo bo moja odrešitev.

In nič več ne boli,
vse je kot mora biti.
Mar mi je za druge... najprej bi morala sebe ljubiti.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a VILINČEK, v 04-09-2006 15:28,
1. ...
Pretresljiva pesem...močna čustva, se dajo čutiti v njej...ampak usmerjena v nepravo smer  
In sebe bi morala ljubiti, ja... in nič hudega, če daješ tudi drugim...Zakaj pa ne, brez obžalovanja... tudi ta občutek je lep...vse se enkrat vrne nazaj :)
 

Objavil/a ollie, v 05-09-2006 21:42,
2. ...
Ko se naenkrat nakopiči preveč slabih trenutkov, ki niso bili prej izživeti se potem zgodi takole... Pa tudi mine tako razpoloženje... Jezna sem bila, razočarana. Ampak after all, it's not that bad. :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:48 - 01.01.2007

    Nehala sem ga gledati.
    Tokrat zares.
    Ne bom več iskala smisla v njegovih očeh
    in ljubezni v njegovi postelji.
    Ne, ne ...

    Beri dalje...
  • 16:41 - 22.09.2006

    ko podležem vsej drugačnosti
    vse drugače se mi zdi
    čisto druga pot
    čisto drugo življenje

    ...

    Beri dalje...
  • 10:32 - 09.02.2009

    V meni se pretakajo misli brez reda in
    pritajeno popuščajo ekstazi duha,
    ki je brezmejna. Ven, ven, življenje,
    ...

    Beri dalje...
  • 18:38 - 23.07.2006

    Zmeraj težje je,
    vračanje k bistvu.
    Zmeraj bolj utopično,
    kristalizirati že videno.
    Na meji pogubneg...

    Beri dalje...
  • 14:18 - 26.03.2006

    Čutim hladen dih,
    čutim praznino dlani,
    ne otipam, ……
    samo tišina mi doni in me vodi v pričetek noči.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:43 - 23.07.2011

    Kad zbrojim sve godine,
    meni u samoći
    ništa od života ne ostane.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:56 - 14.06.2006

    Neslišno, kot po prstih
    se je noč prikradla.
    Kraljuje kakor vila, s svileno roko.
    Dotika se neslišnega.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 03.12.2005

    Kri svetá tečem,
    praznin prenahranjen.
    pridi noč vame
    da skozte zasvetim.
    zametem te čase
    v najem ti jih dajem Beri dalje...

  • 19:02 - 20.02.2008

    14 haikujev 353

    vsak zase
    bi rad obstajal...
    ali pa...
    se povežejo
    v eno celot...

    Beri dalje...
  • 12:46 - 30.10.2004

    Sedela je in gledala v prazno.
    Z mislimi je tiskala novo stran življenja.
    Zdrsele so roke po zraku,
    Kot da lovi pisanega metulja....

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo