Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Misli in čustva Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tomi, v torek, 29. avg. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

O, še kako me rada misel preseneti,
ko si v prvem mraku zaželi sprehoda
korakoma jo spremljam po škrlatni obali
zadnjih žarkov sončnega odhoda.

V obarvani elegiji prostranstva
si polnim čustva z energijo morja
saj hrani me z nevidnimi darovi
in skrivnostjo veličastnega zatona.

Nad menoj odseva zapuščina dneva
obala se v vijugah mi podaja
tu in tam se valček kak zaplete
pod nogami se mivka nežno vdaja.

Pogledam vase, ujamem misli,
ki zopet nekaj bi hotele
sem rekel jim,le kar umujte
ne boste zdaj me pretentale,
ostal bom tu v brezčasnem vzdušju
si z dušo bom ta čar pretakal.

Preplavila me je čustvenost,
omrežila kot nežna svila
še lažje sem se pustil čarom,
ker je zajela misli -  morska vila.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a VILINČEK, v 04-09-2006 11:15,
1. MISLI IN ČUSTVA
No, to pa je pesem za Vilinčkovo dušo... kot nežna melodija te lahkotno popelje, na morsko obalo...napolni te in ti da neko energijo... misli, čisto sproščeno odplavajo vstran, kjer je vedno sončen dan :)  
Zelo mi je všeč!
 

Objavil/a ajda, v 04-09-2006 13:51,
2. ...
V obarvani elegiji prostranstva  
si polnim čustva z energijo morja  
saj hrani me z nevidnimi darovi  
in skrivnostjo veličastnega zatona.  
 
zelo lepa pesem, tomi ...moj pogled se bo se veckrat srecal z globino pesmi, ki me je ocarala kot tebe morska vila.. 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:54 - 31.10.2004

    Razprla je krila
    Drobna bela ptica
    nežen utrinek srca
    zaplula je bela ptica
    preko sinje modrega neba

    ...

    Beri dalje...
  • 08:20 - 30.03.2005

    Kaj misliš, da mi je lahko,
    ko ne morem gledati ljudi v obraz,
    ker se bojim,
    da izbruhnila bi v jok?

    ...

    Beri dalje...
  • 17:59 - 02.10.2008

    Ko vse splahni,
    ostane le pot
    v zatišni zaliv.

    Izkaže se kot
    ptiček lahni,
    prestati naliv

    ...

    Beri dalje...
  • 15:11 - 22.12.2007

    O,
    nezgoda ta prigoda,
    mi meče slabo luč,
    ko po netu tem potujem,
    zagledam slab ta kompliment.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:38 - 11.10.2010

    tamala ti
    jaz pogrešam te
    tako močno
    da sploh ne moreš mislit si kako.

    Ko te ni
    življenje moje prazno ...

    Beri dalje...
  • 20:58 - 25.06.2006

    'cause of you i dream tonight.
    'cause of your touch i'm goin' crazy inside my chest basket...
    and i know now that you're a disease that t...

    Beri dalje...
  • 16:21 - 01.10.2006

    Kot v pozni jeseni
    V gozdu med obrazi, ki so te ljubili
    Med njimi
    Ki so obnemeli, ko je prihajala pomlad.

    &Sca...

    Beri dalje...
  • 09:24 - 14.07.2008

    Miren je dan,
    a v srcu kot valovit ocean,
    ljubim te a ti spuščaš me v
    globoko brezno,
    kjer ni niti rožic...

    Beri dalje...
  • 14:05 - 29.11.2006

    Danes tu jutri tam
    vedno nekje in vedno ti
    s svojim očesom gledaš,
    opazuješ, določaš, daješ pome...

    Beri dalje...
  • 13:59 - 10.11.2004

    Sive armade napadajo me,
    v boj pošiljajo svoje najboljše može,
    v njih glavah je mrak, brezupna tema.
    Le vonj krvavih rok in sla po zati...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo