Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sama Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a LORELLIA, v nedelja, 20. avg. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

sama v svoje jutro
sama mimo glav
tam nekoč je stala lipa
zdaj stoji le črna pentlja

sama bom, ne gre drugače,
jaz ne znam z ljudmi,
iskreno reči da in iti:
tega v meni ni...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 20-08-2006 19:26,
1. Sama
ob tej tvoji pesmi sem se spomnila na trenutke, ko se pocutim sama kljub ljudem, ki me obkrozajo in mi zelijo, da splavam z njihovo pomocjo. Dostikrat mora clovek sam z lastno voljo in mocjo prepluti ocean in ne iskati ne ladje, ne vesla... 
 
in ko prebiram tvoj zadnji verz:sama bom, ne gre drugace, jaz ne znam z ljudmi :sigh .. ne smes, ne dopusti si tega... 
 
lp, ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:45 - 14.01.2010

  • 21:58 - 01.05.2008

    Ljubi eden, ljubi drugi...
    Biti iskren?
    Si upati biti iskren?
    Ob pravem času,
    ko je še čas? Beri dalje...

  • 20:25 - 24.08.2005

    Nesda timču, rasta vakra
    koka rajvče oms lipi ag,
    vagla libo em od jakra -
    a šelna mes ot brodo zag.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:13 - 11.12.2005

    Zapiram se v pot
    tujega koraka.
    Gledam vstran.
    Da ne spregledam sebe.
    Posvajam tebe.
    Moj korak.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:12 - 10.05.2008

    eden

    ...

    Beri dalje...
  • 20:17 - 04.03.2010

    Še en liter krčmar,
    da se napijem črnine;
    prav briga me za ves denar,
    le da se rešim neizmerne praznine.

    Ah, ...

    Beri dalje...
  • 14:17 - 24.04.2006

    Kako lahko rečeš,
    da ne stojim za svojo pesmijo
    in da prepisujem od drugih,
    ko pa so drugi pisali vame?

    Beri dalje...

  • 23:06 - 10.04.2008

    Bila je noč in težek dan
    Se je kot mastna in lepljiva tvar
    Plazil za menoj ko na Borisa me spomnil je detajl
    &S...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 20.01.2006

    Klic košute me je zbudil,
    Na takem lovu bil še nisem.
    Naokrog pogledam in vidim tebe,
    trofeja 300m.
    Čas ...

    Beri dalje...
  • 10:01 - 09.02.2008

    Naša mala muca Zala
    ljubljenka je ogledala.
    Urejena velemestna mačka
    videt´ je kot plišasta igračka. <...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo