Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Laž Natisni Priporoči prijatelju
Od LeLy   

Laž je nekaj, kar izgovoriš, ko si obupan,
laž je grda reč,
laži govoriš, ko si župan
in ko hočeš leč za peč.

Laž ne grize
in se ne blešči,
laž kuka izza mize
in v srcu tišči.

Zato,
laž se ne splača
raje resnico se izplača.


Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:44 - 09.11.2006

    Pripravljali smo se na življenje
    ne da bi vedeli
    da se je to
    že zdavnaj začelo.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:25 - 24.03.2010

    Napisati čisto preprosto,
    da zbeži mimo oči
    in naredi le kapljo iz sledi,

    napisati srhljivo iskreno,
    kar je gib...

    Beri dalje...
  • 16:27 - 14.02.2009

    Globoko v srcu mi ena želja tli.
    Da bi v življenju nikdar te izgubil,
    da v zakonu bi le tebe ljubil,
    Bog daj, da to se kdaj ...

    Beri dalje...
  • 08:10 - 25.04.2007

    Treščilo je,
    spoznanje,
    da vse je minljivo,
    da vse je ranljivo,
    na zemlji tej,
    treščilo je, tre&...

    Beri dalje...
  • 07:25 - 29.08.2008

    Večno kolesje žene naprej
    vse, kar obstaja.
    Mar samo jaz ne vidim mej
    in ne pogubnega kraja?

    Beri dalje...

  • 12:14 - 28.11.2009

    Le trenutek je bil potreben,
    usoden trenutek tesnobe,
    utesnjenosti, nemoči.

    Za nekatere nerazumljivo...

    Beri dalje...
  • 09:17 - 26.11.2006

    Ko govorim,
    razgalim svoje srce.
    Pustim ga izkrvaveti
    za ceno utehe,
    ki jo poklanjam.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:27 - 29.12.2004

    Ko pogledam v gozd se vidim,
    v ogledalu me ni.
    Najraje bi odšel,
    ker ne smem.
    Odšel daleč bi na vzhod,
    občutil sonce,...

    Beri dalje...
  • 11:49 - 01.02.2011

    Vedno težje se upiram,
    ...očitno maš prevelko moč.
    Vsak dan uspešno te zapiram,
    ...sam kaj ko pade noč;
    ni več zvezd,...

    Beri dalje...
  • 12:15 - 12.02.2009

    Netopirja krik,
    odmev skozi tiho noč.
    Pusto življenje.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo