|
|
Laž |
|
|
|
Od LeLy
|
|
Laž je nekaj, kar izgovoriš, ko si obupan, laž je grda reč, laži govoriš, ko si župan in ko hočeš leč za peč.
Laž ne grize in se ne blešči, laž kuka izza mize in v srcu tišči.
Zato, laž se ne splača raje resnico se izplača.
Komentiraj pesem na forumu. (3 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
18:44 - 09.11.2006
Pripravljali smo se na življenje
ne da bi vedeli
da se je to
že zdavnaj začelo.
...
Beri dalje...
-
23:25 - 24.03.2010
Napisati čisto preprosto,
da zbeži mimo oči
in naredi le kapljo iz sledi,
napisati srhljivo iskreno,
kar je gib...
Beri dalje...
-
16:27 - 14.02.2009
Globoko v srcu mi ena želja tli.
Da bi v življenju nikdar te izgubil,
da v zakonu bi le tebe ljubil,
Bog daj, da to se kdaj ...
Beri dalje...
-
08:10 - 25.04.2007
Treščilo je,
spoznanje,
da vse je minljivo,
da vse je ranljivo,
na zemlji tej,
treščilo je, tre&...
Beri dalje...
-
07:25 - 29.08.2008
Večno kolesje žene naprej
vse, kar obstaja.
Mar samo jaz ne vidim mej
in ne pogubnega kraja?
Beri dalje...
-
12:14 - 28.11.2009
Le trenutek je bil potreben,
usoden trenutek tesnobe,
utesnjenosti, nemoči.
Za nekatere nerazumljivo...
Beri dalje...
-
09:17 - 26.11.2006
Ko govorim,
razgalim svoje srce.
Pustim ga izkrvaveti
za ceno utehe,
ki jo poklanjam.
...
Beri dalje...
-
18:27 - 29.12.2004
Ko pogledam v gozd se vidim, v ogledalu me ni. Najraje bi odšel, ker ne smem. Odšel daleč bi na vzhod, občutil sonce,...
Beri dalje...
-
11:49 - 01.02.2011
Vedno težje se upiram,
...očitno maš prevelko moč.
Vsak dan uspešno te zapiram,
...sam kaj ko pade noč;
ni več zvezd,...
Beri dalje...
-
12:15 - 12.02.2009
Netopirja krik,
odmev skozi tiho noč.
Pusto življenje.
...
Beri dalje...
|
|
|
|
|