Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Gospa v violičasti ... Natisni Priporoči prijatelju
Od kar si želite   

Želim si morje,
sonca in par golih joškov,
ananas,
piščančjo obaro
ter usrance, te namreč rad tepem.

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:21 - 04.07.2005

    Dodajam cvetne lističe v venec želja.
    Zimzeleno grmovje moje stare smeri.
    Dolgčas. Zgrizem prejšnjo barvo.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:50 - 23.11.2011

    za en polzeč svet
    si vstran
    pa me kličeš na ples

    med prozorne glasove
    slečene odmeve
    nabrekle besede<...

    Beri dalje...
  • 20:54 - 13.07.2008

    Kronika brezdelja.
    Vsak dan je nedelja.
    Včasih tesnoba,
    vedno lenoba.
    Mir.
    Vse kar sem si vedno želel.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 14.09.2009

    Hotela sem ljubiti, in sem.
    Hotela sem dotikati, in sem.
    Hotela sem piti, in sem.
    Hotela sem jesti, in sem.
    Beri dalje...

  • 14:13 - 03.02.2008

    Bolečina, ki je postala nema;
    izgubila je ego
    in se razblinila v vseobsegajoč vakuum.
    Občutki spremenjeni v večni "ne v...

    Beri dalje...
  • 22:58 - 04.01.2006

    Ostani

    ostani to noč z menoj
    da te ljubim
    bodi moja, vso noč
    ostani


    ...

    Beri dalje...
  • 11:18 - 29.11.2006

    V enem samem trenutku,
    te stisne v prsih,
    glas obmolkne,
    vprašanja roje.
    Odgovorov ni nikjer.

    Tak...

    Beri dalje...
  • 09:35 - 16.05.2010

    "Angel ti moj plavolasi,
    kam jo mahaš v tem nalivu,
    v roza petkah, v mini krilu?
    Noč je, svet gre spat poč...

    Beri dalje...
  • 19:42 - 16.05.2007

    Srce podarjam nekomu, ki ga noče vzeti...
    Nekomu, ki bi me lahko, a me niče imeti!

    Trudim se ga iztrgat iz svojega srce, Beri dalje...

  • 22:44 - 03.07.2008

    Dvigni meč,
    prijatelj moj,
    v bitko hitro,
    pojezdi,oj.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo