Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kakor ptica sem brez kril Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a oljarica1, v nedelja, 09. jul. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kakor ptica sem brez kril
ko želim si poleteti
te ne morem dohiteti
saj bi rada te ujela
se te nežno dotaknila
v tvoje se naročje skrila
tam mi je tako lepo

varno je, udobno
tvoje roke kot oklep
moj pogled od tam
mi pove da svet je lep
prosim hodi bolj počasi
in ustavi se na jasi
tisti svetli sredi gozda
tisti, kjer sva se našla
ki poznava jo oba
rada bi te dohitela
te še enkrat bi objela
se zazrla ti v oči
ki mi dajejo moči
in veselje do vsega
kar je na svetu lepega.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:50 - 09.04.2007

    Je moja hiša pravljična pomlad,
    kadar so okna odprta, nasad
    rož ti zamegli pogled na cvetu,
    ki ne dovoli razgled v sv...

    Beri dalje...
  • 19:31 - 14.02.2009

  • 13:05 - 16.02.2006

    Naj verjamem v nemogoče?
    S pogledom me razgaljaš žgoče,
    k telesu me tesno priviješ,
    nežno popek mi izpiješ,
    vroča stegna v stra...

    Beri dalje...
  • 06:28 - 31.01.2010

    Takšno s plamenom,
    gorečo, sijočo, po majlu,
    takšno so mi poslali,
    me ob tekstu z njo spoznali.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:40 - 05.12.2007

    (Mesec, ki mi je vzel tisto kar sem takrat najbolj potrebovala.)

    Moj avgust gradijo dnevi napolnjeni s solzami
    i...

    Beri dalje...
  • 18:37 - 07.09.2008

    Rdeči grm
    beli cvet
    pravljični gozd
    tiho nebo
    tebe nikjer
    ne duha
    ne sluha
    samota Beri dalje...

  • 19:53 - 01.11.2004

    ...

    Beri dalje...
  • 20:04 - 24.03.2006

    Oh, the inhumanity….
    I can't believe what's happenin'
    I can't believe what's grabenin'
    Nothing else in this world to live, ...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 30.10.2007

    Se veter igra z lasmi,
    jih kuštra,
    se v plesu vrtinca,
    kot ptic peresa,
    poplesujejo proti tlom. ...

    Beri dalje...
  • 23:14 - 10.04.2006

    Sem prazen prostor,
    prelahko sem spustil
    puščavo v svoje telo,
    veter raznaša pesek -
    zrnca se bleščijo na soncu.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo