Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Naslov Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a emily, v nedelja, 21. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Čutim tvoje zobe v svojem vratu
Kriki mojega imena
Spreminjajo konstalacijo mulekul

Vsak dan znova
Me moraš navadit name v ogledalu
“to si ti, to si ti,
to sem jaz”


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:51 - 08.02.2005

    Mar res je vse, da res ni nič?
    Ve to le Bog ali hudič ?
    Iz nič postane vse in vse preide v nič,
    to vesta Bog in pa hudič.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 25.03.2010

    bralci zurnala 
    se zibljejo 
    kot boksarske vreče
    ko jutro na ulici medlo umre
    in nekaterim ugasne življe...

    Beri dalje...
  • 20:19 - 01.11.2007

    Ni težko biti kurba
    v tem klavstrofobičnem mestu.
    Njegove poti sem prehodila že
    najmanj dvaindvajest tisočkrat-
    vsaki...

    Beri dalje...
  • 21:38 - 20.12.2004

    Zopet je ena takšna čudna noč,
    ko mi ne pusti spati
    in mi ne pusti se z lepimi sanjami igrati!
    Duši me ,stiska in me boli,
    nika...

    Beri dalje...
  • 08:17 - 11.12.2005

    Sem kar sem,
    žensko telo
    in zavetje duše trpeče,
    talka časa sem
    in starejša od sreče. ...

    Beri dalje...
  • 17:06 - 18.05.2005

    Aleš od svojih staršev za rojstni dan dobi hrčka. Sprva je zelo srečen, a ko se nad njegovo stolpnico prikrade noč, se čustva nenadoma spremenijo. ...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 13.05.2005

    Trga se moje srce,
    v tišini grenko ihtim,
    strupeno se več ne jezim,
    nadme se zgrinja gorje

    ...

    Beri dalje...
  • 22:26 - 26.11.2004

    Sedeli sva tam
    z roko v roki
    ti in jaz
    Šteli kaplje,
    ki jih je veter zanesel
    na obalo
    In kradli galebom nebo Beri dalje...

  • 20:15 - 14.01.2007

    Kje si, navdih? Obup brez vere?
    Bel list je prazen, čas trepeta.
    Bled soj luči se poigrava,
    senca brez sanj je kot iz sna. ...

    Beri dalje...
  • 15:13 - 11.10.2007

    Slika žalostno romantična,
    melodija ustvari ambient.

    Prekršim pravilo,
    potočim solzo zaradi njeg...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo