Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

fantazija Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a emily, v nedelja, 21. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Spletam si cvetje v lase.
Da bi vonj oranžnih azalej
prekril vonj po gnilobi.

Spletam si v njih majhne kristale.
Da bi lovili luč
in jo po skritih kanalih
vodili v mojo temno notranjost
Rišem si oči modro.
Da bi lažje videla nebo
in čutila trenutek,
ko mi bo padlo na glavo.
Lovila sme metulje
in jih držala v dlaneh.
Da bi občutek prhutanja njihovih krilc
primerjala s tistim
v mojem trebuhu.

Pomlad se danes čuti v zraku.
Skarabeji tiho brnijo mimo moje glave.
In čutim te v neposredni bližini
tam daleč vstran.
Sol je v zraku.
Da bi svet izgledal lepše.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:41 - 01.03.2007

    In tam stoji. In tam molči.
    Srce je rjasta vrtavka.
    Oči so luknje brez oči.
    Stopala grize kisla trava.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:02 - 23.01.2010

    Dlan je brisala solze,
    nasmeh je brisal strah.
    Danes stegujem umazane roke,
    upanje drobim v prah.

    Beri dalje...

  • 16:25 - 12.07.2008

    Cimer me je zalotil pri
    masturbaciji

    Vse je bilo že tako lepo
    misli so postajale mehke
    kot stopljeni sir

    ...

    Beri dalje...
  • 16:20 - 22.02.2010

    Čustva so se umirila
    so nove misli me obšle,
    nebo se v umu je zjasnilo,
    a jaz še vidim v ljubezni vse.

    So se le...

    Beri dalje...
  • 14:52 - 19.12.2006

    Pogrešam poglede
      iskrice v tvojih očeh
    Pogrešam topel občutek
      tvojih prstov na moji...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 04.05.2008

    Čudovit cvet.
    Ves bleščeč, vabljiv!
    Potem pa čebelica prileti,
    da iz njega si sladki nektar pridobi.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:01 - 02.03.2008

    Če resnica boli
    in resnice sploh ni...
    kaj je resnica?
    Je res, da ne boli,
    česar ni
    ali morda boleti
    ne...

    Beri dalje...
  • 21:15 - 07.08.2008

    Gledal sem tebe in tvoje modre oči
    polne smeha, sreče in življenja radosti.
    Tvoje rdeče ustnice so dajale nasmeh,
    Beri dalje...

  • 06:13 - 23.04.2006

    Popisal sem že mnogo listov
    v vsakem našel ist' refren
    ki v glavi kar naprej odzvanja
    kot v ušesih nekim znani zven.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:57 - 29.10.2007

    Kot da Kaos
    mi vpletel misli je v glavo
    čisto nepovezano razumne
    žalostno vesele

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo