Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

I feel wonderful Natisni Priporoči prijatelju
Od Turi   

I feel wonderful when darkness unleashes the light high above the unsaid,
I feel wonderful when the grace of my move steps beyond the appreciation of something significant.
I feel wonderful as if there is a sparkle of dignity embodied in our universe.
I feel wonderful realising someone has brought a tiny bit of reality to life.

I feel and that`s what it counts.
I dream to rationalize my illusions.
I sleep for I can`t be sure of anything.
I praise to make the truth real. 

I write to encircle our minds...
You see, I am to be...

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:34 - 02.04.2010

    Drevesa - so druga
    - v deželah drugod?
    Planjave podobne
    drugače leže...
    Ni čutit se isto,
    ko mimo povsod
    ...

    Beri dalje...
  • 10:49 - 07.03.2008

    Ko odhaja v službo
    preveri oklep;
    je čeden za družbo,
    bo zdržal pohlep

    ...

    Beri dalje...
  • 12:31 - 04.11.2008

    zdrenjava se v taksi
    vihaš nos
    ti smrdi ?

    taksist ti ni všeč !
    ogleduješ

    Beri dalje...

  • 14:08 - 05.02.2008

    Med grobovi vseh grobov,
    stal je črni spomenik,
    z vrtnicami ves obdan,
    kakor čisto drugi lik.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:00 - 05.05.2005

    O, kakšno veselje.
    O, kakšna sreča.
    O, kakšni lepi občutki.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:26 - 15.10.2006

    Rada bi pozabila preteklost, 
    pa kako naj zrem mimo tega kar sem imela, 
    kar še mam in še ni konec...?&nb...

    Beri dalje...
  • 08:59 - 13.12.2005

    V kraju ki ga ni
    pa bi moral biti nekje,
    kjer prideš od vsepovsod
    gledat predstavo otroštva,
    brez obžalovanja v ...

    Beri dalje...
  • 09:25 - 22.03.2007

    Sedaj ,ko končujem osnovno šolo
    Vse skupaj začelo se je.
    Moje življenje bom živelo drugo pot,
    Vse krivice,žalosti poz...

    Beri dalje...
  • 00:08 - 15.07.2006

    Razmišljam
    kako bi razumela svet
    brez svetlobe

    Kako bi se
    znašla sama v temi in
    ali bi bolj čutila slišne barve

    ...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 04.03.2009

    ;) ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo