Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Me slišiš v vetru? Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Objemi me in me občuti,
prevzami me s seboj.
Reci: tukaj sem,
ne govori,
popelji me v noč.

Naj bo vse belo -
od nežnosti,
nasloni ustnice na moje,
da okusim del tebe.

Primi me za roko,
ne izpusti je,
podari mi dotik,
bodiva srečna.

Kako boli, ko odhajam.
Poslušaj, me slišiš v vetru?
Objemi me,
kot da me objemaš sedaj.


Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)







Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:29 - 26.02.2005

    Tiha glasba nad nama boža temo,
    ob nama se igra na desetine sojev sveč,
    ki rišejo po zraku tiste lepe oblike,
    oblike dveh pregretih ...

    Beri dalje...
  • 23:10 - 28.12.2005

    Že davno več Te ni,
    Tvoje slike že bledijo,
    pa me v prsih še boli,
    spomini nate še gorijo..

    ...

    Beri dalje...
  • 16:35 - 13.12.2006

    Polnoč se bliža.
    Udarja že zvon v zvoniku vrh gore.
    Marija spi: Žarijo komaj zvezde le
    in v mojo noč bo prikipela zarja. ...

    Beri dalje...
  • 20:51 - 03.03.2007

    Izginja tam. Se mi smeji. Ne spet zaman. Ne v temi! Ko noč zdaj pride in me lovi, mi moč poide in luč mori!

    ...

    Beri dalje...
  • 21:51 - 02.11.2006

    Ko sem zaspala si bil že ob meni
    naročje tvoje toplo sem želela
    sanjala, da vse to nekdaj sem imela
    a to le sanje so...

    Beri dalje...
  • 07:28 - 01.02.2013

    Mesto.
    Če se obuvaš v reko,
    potem me zapelji s svetlikavo poltjo.

    Čez boke
    me zadrži, ko rastem skozi zenice, Beri dalje...

  • 18:23 - 29.03.2006

    Nekdo je že napisal: »Ob dobrem prijatelju se sreča,
    Veselje podvoji in žalost, bolečina prepolovi.«
    Kaj pa nam ostane takrat...

    Beri dalje...
  • 10:54 - 19.12.2006

    Še vedno ljubim vse dotike,
    vse tiste pravljične noči,
    pred sabo rišem svetle slike,
    četudi&n...

    Beri dalje...
  • 16:08 - 04.02.2010

    med kamenjem
    se smejem
    obtolčena
    z objemi

    dušim se

    obsijana s soncem
    se smejem
    p...

    Beri dalje...
  • 14:11 - 07.02.2007

    prve podobe
    otroške igre
    so pršele na
    priprte veke
    dvignjena pod obok
    temno modre noči
    me...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo