Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Me slišiš v vetru? Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Objemi me in me občuti,
prevzami me s seboj.
Reci: tukaj sem,
ne govori,
popelji me v noč.

Naj bo vse belo -
od nežnosti,
nasloni ustnice na moje,
da okusim del tebe.

Primi me za roko,
ne izpusti je,
podari mi dotik,
bodiva srečna.

Kako boli, ko odhajam.
Poslušaj, me slišiš v vetru?
Objemi me,
kot da me objemaš sedaj.


Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)







Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:11 - 18.07.2010

    Šepet mojega srca
    se vije skozi
    polja zelena
    in rumen da,
    da bi moja beseda
    le do tebe prišla. Beri dalje...

  • 08:41 - 08.08.2006

    Zagrabi besedo za zadnji dve črki in
    ji v maniri starih mojstrov rezbarjenja vžgi bogato okrašeno inicijalko
    Tako ji boš priskrbela nad...

    Beri dalje...
  • 09:21 - 06.01.2007

    Vse besede z ustnic sem ti spila
    zmeraj iste misli sva delila
    poslušala z zanosom sem tvoj božajoči glas
    dokler ti&sc...

    Beri dalje...
  • 08:54 - 03.04.2005

    Čez kamne ostre in gladke,
    teče, včasih dere, reka.
    Iz ust, iz oči,
    iz jam, ki so najglobje,
    prek prstov slapov,
    reka...

    Beri dalje...
  • 10:32 - 03.08.2006

    škatla se odpira, ker se jaz
    odpiram. obrazi nosijo iskrene
    nasmehe, ker jim v lase pripenjam
    rože. s travnika, od koder se znova Beri dalje...

  • 11:06 - 02.03.2008

    Morje je izvabilo violini
    harmonije,
    ki so kristali,
    zaznamovani
    s poetiko vsega bivanjskega.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:45 - 11.07.2007

    Lebdim po vesolju samote,
    čakam Nate,
    da se naužijem nevidne lepote.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:55 - 06.08.2006

    Ukradla bi utrinek sreče,
    ga nežno dala v svojo dlan,
    ponesla na ustnice dehteče,
    opojne poljube polagala bi nanj...<...

    Beri dalje...
  • 08:41 - 04.05.2005

    Spomnim se Cubisma,
    ki smo ga rolal tisti dan.
    Spomnim se špagetov
    z orehi in olivnim oljem.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:26 - 26.11.2004

    Sedeli sva tam
    z roko v roki
    ti in jaz
    Šteli kaplje,
    ki jih je veter zanesel
    na obalo
    In kradli galebom nebo Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo