Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Me slišiš v vetru? Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Objemi me in me občuti,
prevzami me s seboj.
Reci: tukaj sem,
ne govori,
popelji me v noč.

Naj bo vse belo -
od nežnosti,
nasloni ustnice na moje,
da okusim del tebe.

Primi me za roko,
ne izpusti je,
podari mi dotik,
bodiva srečna.

Kako boli, ko odhajam.
Poslušaj, me slišiš v vetru?
Objemi me,
kot da me objemaš sedaj.


Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)







Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 05:57 - 15.06.2006

    Sem bil, sem in bom
    neskončno, prešinjajoče
    življenje in ljubezen,
    edini Bog vseh časov.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:28 - 21.05.2009

    V portretu sem našel oči,
    ki želijo,
    sanjsko omamo,
    ki se krade v čute.
    Nesmrtno lepoto
    upodoblje...

    Beri dalje...
  • 22:27 - 26.11.2006

    Još je dosta zvijezda na nebu
    kad pijetlovi prvi put prozvaše.
    Dragi moj mi ljubi grudi
    reče:
    "Jo&...

    Beri dalje...
  • 00:31 - 02.04.2010

    Nekaj od znotraj se -
    - čutim - spreminja.
    Korak vsak naprej
    na usodo spominja.
    Ne vleče močno mi
    več misli na...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 27.08.2006

    Hm…. Začeti… končati…
    Kje in kdaj?
    Vzeti ali dati?
    Potem ali zdaj?
    Vprašanja mi že te...

    Beri dalje...
  • 16:14 - 18.12.2005

    Na jesen pobiram
    borove iglice
    po tleh zaraščenih gozdov
    in si jih v šopkih vpletam v lase.
    Da do pomladi dozorijo nove,
    k...

    Beri dalje...
  • 19:06 - 28.06.2008

    Me vnukec vprašljivo gleda v oči,
    Pomane si učke, ko spregovori..
    Daj dedek poglej v zvezdno v nebo,
    Rad bi imel zvezdo, ...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 14.05.2009

    menjam MP3
    za pest starih frnikol
    lepše mladosti

    ...

    Beri dalje...
  • 13:55 - 11.06.2005

    Snov v misel se razblini,
    sam med zvezdami sem, nezaščiten.
    Iščem v gosti tej črnini,
    smisel pravi, prvobiten. 

    ...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 07.10.2008

    Zopet sedim tu, z njim a brez tebe...
    Vem da moj nikoli ne boš,a v mojem srcu za vedno z menoj boš.
    Njega milo v misli...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo