Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Me slišiš v vetru? Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Objemi me in me občuti,
prevzami me s seboj.
Reci: tukaj sem,
ne govori,
popelji me v noč.

Naj bo vse belo -
od nežnosti,
nasloni ustnice na moje,
da okusim del tebe.

Primi me za roko,
ne izpusti je,
podari mi dotik,
bodiva srečna.

Kako boli, ko odhajam.
Poslušaj, me slišiš v vetru?
Objemi me,
kot da me objemaš sedaj.


Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)







Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:05 - 05.04.2007

    Spoznala sva se sredi gaja,
    tam v sredini maja,
    cvetele rožice v lepoti,
    kot ti v vsej svoji dobroti.
    Imela sva se fi...

    Beri dalje...
  • 18:53 - 04.12.2005

    Danes bova klepetala,
    upati ne več ne smem,
    jutri bo veliko dela,
    dan bo kakor narejen.
    Razkril boš kako lepo misel,
    od ko...

    Beri dalje...
  • 12:26 - 18.11.2009

    Večer s kretnjo mrliškega oglednika
    svetu zatisne usahle oči
    in nad njegovim truplom zaplapola
    na tisoče zvezd,...

    Beri dalje...
  • 19:27 - 03.01.2005

    Usoden padec,
    krik se sliši,
    ko dvigne se bokal
    in smeh in vrisk
    njegov mladosti
    je smrti v pozdrav. <...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 21.04.2007

    Čutim v sebi to moč,
    neponovljivo,
    to moč življenja,
    samo energijo,
    ki me prevzema,
    strašno me zajema.<...

    Beri dalje...
  • 19:57 - 10.02.2005

    Evo me spet že doug nism pisu
    ka si mislu d sm jo domov pobrisu?
    Ne ne jz sm rapu vdan...
    če kdo mi to prepreči bo zaklan!!!
    Ke...

    Beri dalje...
  • 22:34 - 08.02.2007

    Izbrala sem najlepši kamen v gozdu.
    Sedi nanj.
    Naslikala bom tvoj profil
    v veje dreves.
    Ampak prosim -
    ...

    Beri dalje...
  • 11:12 - 01.03.2006

    Že leta sedi na svojem vogalu,
    ve, da mu ni v ponos,
    od skrbi srebrni lasje, zgubano lice,
    sled, na žalostnem liku.

    Beri dalje...

  • 02:56 - 10.01.2007

    in sva šla....

    v svilnat del obzorja
    v srebrno sled vesolja
    v senco mesečine vrta
    v nitke čipkastega prt...

    Beri dalje...
  • 13:02 - 07.12.2005

    Siva bom gospa,
    na klopci v parku bom sedela,
    v moji dlani bo le star kruh za golobe,
    v mislih mojih pa le tvoje so podobe.....
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo