Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Me slišiš v vetru? Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Objemi me in me občuti,
prevzami me s seboj.
Reci: tukaj sem,
ne govori,
popelji me v noč.

Naj bo vse belo -
od nežnosti,
nasloni ustnice na moje,
da okusim del tebe.

Primi me za roko,
ne izpusti je,
podari mi dotik,
bodiva srečna.

Kako boli, ko odhajam.
Poslušaj, me slišiš v vetru?
Objemi me,
kot da me objemaš sedaj.


Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)







Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:30 - 11.09.2009

    Pod polno luno se kopa otok.
    Mir, ki ga obkroža je bel potok
    povratne energije. Nad morjem
    se para zavesa, živi...

    Beri dalje...
  • 11:10 - 29.10.2008

    "Lepi časi" končani.
    "Lepi dnevi" posrani.
    Upanje ostaja.
    Mogoče pa se obljube izpolnijo same od sebe. ...

    Beri dalje...
  • 09:41 - 14.12.2005

    Kako lepo je stati na začetku
    in imeti vse pred seboj.

    In potem nekdo vzame škarje,
    vse razreže, ponovno sestavi
    in vmes ...

    Beri dalje...
  • 14:17 - 26.11.2007

    Si vprašal se kdaj,
    kako mi je,
    obtožbe kar letele so,
    da zvesto ti nisem jaz dekle.
    Si vpra&scar...

    Beri dalje...
  • 16:09 - 19.03.2006

    Izgubljen v izohipsah
    mojega telesa,
    izgubljen v nasmehu
    nagajivih misli pod dlanjo, 
    izgubljen v zvezdni noči
    na ...

    Beri dalje...
  • 02:06 - 18.07.2005

    Ko se barve mešajo in se misel kali

    V bistrih gla...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 28.12.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 14:14 - 08.02.2006

    Bilo je…
    včasih veselje z mano.
    Bil včasih je nekdo,
    ki pozdraviti mi znal je rano.
    Kar srce je poželelo, bilo je vse...

    Beri dalje...
  • 21:17 - 04.12.2007

    sem molk
    pritekel je v kri
    jaz sem ga srkal
    in se nacejal z njim
    molk je postal volk
    in zdaj je o...

    Beri dalje...
  • 23:04 - 04.12.2009

    Bredem,
    V srcu sem zabredel,
    kot pustolovec v živo blato,
    iz katerega ni rešitve.
    A imel je pogum.
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo