Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Brez naslova Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tallulah, v nedelja, 04. jun. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Sem otrok nove dobe:
sama, zavestna, samozavestna.
Živim, zato da diham,
in diham, ker živim.
Ne vprašaj me, če se bojim.
Se ne!

Ne smem!
Hodim z oklepom navidezne varnosti,
ki mi preprečuje, da začutim
strah.
Le še prah pokriva nekdanji vir
adrenalina.
Sama sem, mogočna ...
STROJ!
Kopija sem tisočih ostalih,
slika slike ... Ne ideja!
Nisem brezhibna, čisto stvarna sem.
Kup mesa in kup kosti ...
Kot človek vsak!
Le duše ni ... 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:12 - 13.06.2007

     Vstopi! Ne boj se!
    Dajem ti svoj svet,
    saj v sebi nosim ga
    že mnogo let;
    tisti čarobni svet,
    Beri dalje...

  • 21:31 - 25.01.2006

    Pegaste oči prilepljene
    na mavrico besed
    kakor krzno mehkih, toplih
    -- goli smo

    ...

    Beri dalje...
  • 18:34 - 05.02.2010

    Naj ostanejo jutra temna,
    Naj moja noč postane svetla.
    Naj svet zame ostane nem,
    Kakor srce moje, ki polno je vnem.
    N...

    Beri dalje...
  • 23:35 - 22.08.2007

    Rada bi šla s teboj
    v belo večnost zime,
    kot da je vse po starem,
    le sneg naletava.
    Bel okvir mesta.
    L...

    Beri dalje...
  • 11:18 - 02.11.2004

    Južni veter nama je dvoril v noči solza
    prinašal tihe vzklike ljubljenih src za spokoro.
    Brez teles, brez duš...in obris praznine!
    N...

    Beri dalje...
  • 19:12 - 03.04.2005

    Slišiš,
    misli šelestijo
    in šivajo prelestne niti...
    Še čutim tvojih biserov toplino.
    Vonj noči mi veter san...

    Beri dalje...
  • 13:54 - 18.02.2007

    V zraku vonj po Nivei in sexu...
    Oblečena sem v tvoje roke,našminkana s tvojo slino
    nekje v daljnem ozadju kot ...

    Beri dalje...
  • 12:20 - 12.09.2008

    To življenje je staro in nepovabljeno,
    ljubezen je za heroje brez obstanka
    in ti si že zdavnaj izbrisal spomin name…<...

    Beri dalje...
  • 13:03 - 04.07.2007

    Polnočno kradenje trenutkov
    ko te ne razumem in si daleč
    daleč proč od mojih rok
    nepričakovano skrčenih
    stiskajo...

    Beri dalje...
  • 09:20 - 17.03.2009

    Ti misliš da te ne razumem
    In da ne vem zakaj vse to počneš
    ne odgovarjaš mi na vprašanja
    vem - neumna so
    kakor so p...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo