Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

*Pikice mojega življenja Natisni Priporoči prijatelju
Od Mistery   

………………………
Se mi je zdelo?
…………………….
A je mogoče?
…………………….
Kar nekaj jih mrgoli,polni vse travme noči.
Šepet,šepet…….

Beseda FAN-TA-ZI-JA,….ironija.
Ko se zbudim………….ne čutim….te ni
……..zaman potuje roka,išče toplino tvojega telesa.
Ostane praznina,žalost……….tišina…………..
SAMO KRIK IZ SRCA,BOLEČINA…….
A……………si………….res…….to………………...želim?

Tako veličastno zadoni,
Kakor fanfare na promenadi.
Se meni samo tako zdi?
Tako veličastno doni,……………ta pozdrav,glas teh ljudi,
na tisoče njih strmi,…………………!!!!!!!!
Saj vem-to je samo moja ILUZIJA.

Pa vendar? ˝si to ti˝ moja želja,hrepenenje,del
Tistega česar ni……………. Samo pikice mojega življenja……..
Ne zapiraj oči,ker takrat ne boš vedel,ne boš čutil
niti dojel………………mojega življenja………..!

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:30 - 19.01.2005

    Odmevi pogledov in v njih bolečina,
    na dlani odsev vsega kar umira
    v tej zlomljeni duši, ki v senci luči
    joče brez solz in nesliš...

    Beri dalje...
  • 13:44 - 27.02.2011

    Osramotil jo je,
    ji zbil nasmeh iz ust,
    nima več pogleda zanj,
    saj bil je preveč krut.

    Nikoli ni zmogel o...

    Beri dalje...
  • 16:59 - 02.10.2009

    Odišavljena z minljivostjo
    ležem v posteljo,
    ko se zdani
    padem v objem dnevu.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:04 - 16.08.2007

    Prihajajo zdaj novi časi
    spoznanje raste med ljudmi
    prihaja občutek tiste resnice,
    da v moškemu pol ženske živi. Beri dalje...

  • 10:58 - 12.07.2009

    Ko me primeš za roko
    želim si še več.
    Ko me držiš za roko in me objameš
    hočem še več, da me božaš.
    Ko me...

    Beri dalje...
  • 06:27 - 14.05.2011

    Z več osebne sreče,
    v novo desetletje.
    Manj domače ječe,
    se izpolnijo naj želje.

    Desetletje krea...

    Beri dalje...
  • 17:56 - 02.09.2009

    Ni lepšega od miru,
    samote, ko se svet ustavi.
    Ljudje upočasnijo korak,
    dih tekačev se umiri,
    govor "velikih&quo...

    Beri dalje...
  • 08:49 - 29.06.2012

    V globini srca,
    spet nevihta igra.
    Iz ust želijo privreti besede,
    ki podarile bi tvoj kruh.

    A počasi mesiš tes...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 29.04.2005

    V vsakem dihu,
    pišu vetra,
    kapljici vode,
    letu ptice,
    koščku sanj,
    trenutku lepote,
    solzi žalosti,

    ...

    Beri dalje...
  • 09:44 - 17.10.2005

    Gledam v nebo, da uvidim noč
    ali skrivam pogled pred vstopom sonca v dan?
    Mar gledam sebe v odsevu tebe?
    Ali me ni, si le ti, ki si ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo