|
|
*Pikice mojega življenja |
|
|
|
Od Mistery
|
|
……………………… Se mi je zdelo? ……………………. A je mogoče? ……………………. Kar nekaj jih mrgoli,polni vse travme noči. Šepet,šepet…….
Beseda FAN-TA-ZI-JA,….ironija. Ko se zbudim………….ne čutim….te ni ……..zaman potuje roka,išče toplino tvojega telesa. Ostane praznina,žalost……….tišina………….. SAMO KRIK IZ SRCA,BOLEČINA……. A……………si………….res…….to………………...želim? Tako veličastno zadoni, Kakor fanfare na promenadi. Se meni samo tako zdi? Tako veličastno doni,……………ta pozdrav,glas teh ljudi, na tisoče njih strmi,…………………!!!!!!!! Saj vem-to je samo moja ILUZIJA. Pa vendar? ˝si to ti˝ moja želja,hrepenenje,del Tistega česar ni……………. Samo pikice mojega življenja…….. Ne zapiraj oči,ker takrat ne boš vedel,ne boš čutil niti dojel………………mojega življenja………..! Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
07:30 - 19.01.2005
Odmevi pogledov in v njih bolečina, na dlani odsev vsega kar umira v tej zlomljeni duši, ki v senci luči joče brez solz in nesliš...
Beri dalje...
-
13:44 - 27.02.2011
Osramotil jo je,
ji zbil nasmeh iz ust,
nima več pogleda zanj,
saj bil je preveč krut.
Nikoli ni zmogel o...
Beri dalje...
-
16:59 - 02.10.2009
Odišavljena z minljivostjo
ležem v posteljo,
ko se zdani
padem v objem dnevu.
...
Beri dalje...
-
17:04 - 16.08.2007
Prihajajo zdaj novi časi
spoznanje raste med ljudmi
prihaja občutek tiste resnice,
da v moškemu pol ženske živi.
Beri dalje...
-
10:58 - 12.07.2009
Ko me primeš za roko
želim si še več.
Ko me držiš za roko in me objameš
hočem še več, da me božaš.
Ko me...
Beri dalje...
-
06:27 - 14.05.2011
Z več osebne sreče,
v novo desetletje.
Manj domače ječe,
se izpolnijo naj želje.
Desetletje krea...
Beri dalje...
-
17:56 - 02.09.2009
Ni lepšega od miru,
samote, ko se svet ustavi.
Ljudje upočasnijo korak,
dih tekačev se umiri,
govor "velikih&quo...
Beri dalje...
-
08:49 - 29.06.2012
V globini srca,
spet nevihta igra.
Iz ust želijo privreti besede,
ki podarile bi tvoj kruh.
A počasi mesiš tes...
Beri dalje...
-
20:22 - 29.04.2005
V vsakem dihu, pišu vetra, kapljici vode, letu ptice, koščku sanj, trenutku lepote, solzi žalosti,
...
Beri dalje...
-
09:44 - 17.10.2005
Gledam v nebo, da uvidim noč ali skrivam pogled pred vstopom sonca v dan? Mar gledam sebe v odsevu tebe? Ali me ni, si le ti, ki si ...
Beri dalje...
|
|
|
|
|