Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Misli... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a DarkAngel, v četrtek, 18. maj 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kamorkoli se ozrem, povsod tema,
nikjer ni niti kančka sledu o tem,
da bo nekoč boljše.
Boljše...zaradi vaju obeh,
verjela sem vama, vama zaupala,
dala sem vama sebe, toda oba sta se igrala.
Mojo mladost, naivnost in nemoč sta obrnila proti meni.

Trpela sem, trpim in vedno bom trpela.
Posledice bodo ostale...
O telesnih ranah res ni vec sledu,
toda v meni je še vedno vse krvavo,
povsod so vajine notranje poškodbe.
Zaradi vaju zdaj trpijo še drugi,
nočem, da je tako,
rada bi bila normalno dekle,
rada bi bila takšna, kot sem bila prej,
nežna, navihana, nagajiva,...
Toda nikoli več ne bo tako,
ubila sta del mene.
Moje zdajšnje življenje je plod vajinega dela,
kriva sta...OBA


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:25 - 19.01.2007

    Ne, nočem bolečine!
    Preziram zrna žalosti,
    ki se kot plevel razraščajo v trenutke mojega veselja
    in ugašajo ...

    Beri dalje...
  • 17:35 - 18.11.2006

    ljudje odhajajo.
    ljudje prihajajo
    in ni jih več.
    ptice vzletijo,
    letijo
    in se ne spusitjo.
    avto s...

    Beri dalje...
  • 10:06 - 25.04.2007

    Po telesu nujno zlo
    se pretaka ravno to,
    kar želim si, da bi ne,
    raje ti prevzami me.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:28 - 24.10.2006

    Slikajo te barve,
    duša je paleta,
    v brezmejne črte
    barvica opleta.

    Nosijo ...

    Beri dalje...
  • 22:31 - 26.08.2006

    morda pa tudi tistega sončnega dneva ne bo več sonca

    morda pa tudi takrat ne bo več luči
    noben se ne trudi da videl bi
    ...

    Beri dalje...
  • 13:57 - 22.10.2007

    Želim si te ukrasti in pobegniti s teboj,
    čeprav bi grešila.
    Želim se spet zliti s teboj,
    čeprav bi gre&...

    Beri dalje...
  • 14:27 - 08.02.2006

    Tiho mi v srce si se prikradla.
    Tiho, mirno….
    A povzročila v njem vihar.
    Vihar ljubezni,
    minil ne bo nikdar… Beri dalje...

  • 19:57 - 02.12.2004

    Obsedeno pomilujem moja čustva, z verigo jih bom priklenil ob kip svobode, dobesedno jemljem ko mi kdo reče da me ljubi, že kisel nasmeh me rahlo v...

    Beri dalje...
  • 17:31 - 12.03.2006

    Sanjam telo izklesano v meglo,
    poljubljam te v vodni gladini,
    odsevam tvojo ljubezen,
    v jutranji tišini prehitevam
    zelenilo jas...

    Beri dalje...
  • 17:23 - 29.11.2006

    Kot bela perla
    razsvetljuješ mojo temo
    odgovore nanizaš 
    in vpleteš jih v novo k...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo