Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

S čudno škatlo v rokah Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

šele včeraj
sem uspel sesti
s čudno škatlo v rokah
pozabiti osamljenost
in strah

bilo je kot včasih
leta nazaj
ko sem ure in ure
poslušal glasbo
ko sem bil prepričan
da sem pomemben le jaz

šele včeraj
je samota prenehala biti breme
šele včeraj
so prsti v igri postali jaz
s kitaro v naročju
v rokah

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:10 - 07.07.2009

    Iluzije v glavi, iluzije v očeh
    misli v oblakih, življenje na tleh
    Spomini prestari, ideje premlade,
    vsak vdih ...

    Beri dalje...
  • 20:34 - 09.05.2007

    Po zadnjih podatkih je večina Zemljanov priklopljena na kanal Potrošništvo.
    Če je pa poceni.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:59 - 13.06.2009

    Ura niti še sedem ni, ko me zvok mobilnega telefona zbudi: »Sem že v Ljubnem. Kje si ti?« To bile besede so Klemna Janše, ki me dobe...

    Beri dalje...
  • 10:48 - 03.09.2005

    Danes sem srečna. Letim.
    Jutri bom jokala. Padam.
    Sreča in žalost, letenje in padec.
    Danes govorim resnico. Močna....

    Beri dalje...
  • 12:20 - 08.06.2006

    V pesek obale
    rišem in slikam
    srce in dušo.
    skrivaj zapisujem
    skrite misli

    ...

    Beri dalje...
  • 00:07 - 31.08.2007

    Sanjala sem velike, bele snežake,
    kako me lovijo topih ogljenih oči,
    kako delajo dolge, okorne korake
    in iztezajo za mano gr...

    Beri dalje...
  • 20:55 - 12.11.2004

    ...

    Beri dalje...
  • 08:42 - 26.12.2007

    Enoh, sin  Adama in Eve
    posrednik nebeških sporočil
    je svojim bratom , sestram
    vlival božja čustva
    spremi...

    Beri dalje...
  • 22:12 - 06.01.2010

    Love is the air I breathe.
    Love is the food I eat.
    Love is the reason I live,
    and a reason to die for.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:37 - 29.07.2007

    Če je mogoče
    bi želel govoriti z vami.
    ne bojte se, vem, da je mogoče,
    videli boste - ne iščem preveč.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo