Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

odprtost Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Biba, v petek, 05. maj 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

v Zelhmu na oknih gojijo plastike
tukaj kakršnokoli gojenje zatiramo s čipkami zaves
ki so bile v trgovini še lepe
imamo vijolice vendar klecajo pod prahom
pod našo pozabo na vodo

vsako jutro si mislim Sneži potem h kavi pristavim časopis
da se prepričam o času kar me še bolj zmede
dokler ne vzamem zlatega trakca
in si podarim razgled na sosedovo
gnojišče srebrno smreko (oče razmišlja
da jo bo posekal) pomlad med njima


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 06:05 - 04.04.2007

    Na široko zrem v novi svet,
    ki kaže da bo dalje z mano, kot pa slabo leto;
    v bistvu vidim, a sem slep,
    nepopisan ka...

    Beri dalje...
  • 16:52 - 02.05.2008

    Malo dekletce Laura že spi,
    Mamca jo boža, ji govori,
    Sanjaj o zvezdah, kje so doma,
    O biserih svetlih, v očeh ...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 21.01.2006

    Kar raste bo raslo
    s koreninami proti nebu,
    z odrezanimi prsti,
    z onemelim jezikom
    in pesmijo, 
    ki ne premore dotika ...

    Beri dalje...
  • 09:26 - 28.11.2004

    ...

    Beri dalje...
  • 20:00 - 29.03.2006

    Zastavljam ti zelo težko nalogo.
    Molči, sedaj govorim jaz.
    Nekdo pač mora voditi,
    naj bom to vsaj enkrat jaz.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:25 - 28.08.2009

    ... I had small amount of age

    ...

    Beri dalje...
  • 12:25 - 16.11.2008

    Rada lulam v pisoar
    in zraven pijem sojino mleko.
    Rada si mažem obraz s črnilom,
    rada hodim v razred s debil...

    Beri dalje...
  • 12:52 - 25.02.2006

    Vse imam, sliko, školjko in kamen,
    samo prstana ne, no ja, saj ga imam,
    pa ni tvoj, pa tudi njegov nič več,
    še moj ni bil nikoli ......

    Beri dalje...
  • 22:32 - 27.04.2005

    Ko bom umru
    se bom u zlato skrinico zapru.
    Nad mano bodo sveče,
    take čis rdeče
    s plamenom goreče.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:02 - 09.11.2005

    Doživljam posljedno smtnost...
    kateri danes ne postavljam posebnega pomena...
    kot nič kolikrat prej...
    živel bom...
    dokler moja...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo